Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Affinitone Alapozó 03 Light sand beige
Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Judiit
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás, ajánlott levélként 500 Ft
Ár: 1200 Ft , Eladó: lintrsztl
Állapot: párszor használt, kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

lenochka

2019. szeptember 27.

Túlfolyós, maszkhatás, nem tartós. Ár/érték arányban nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Túlfolyós, maszkhatás, nem tartós. Ár/érték arányban nem éri meg megvenni.

lucababa07

2019. szeptember 13.

A színe miatt volt ez a legnagyobb kedvencem, évekig használtam, de pont azt az árnyalatát megszüntették!!! Miért nincs már a 30-as? :(((
Hátránya, hogy nagyon fénylik, hamar kifényesedik, főleg az én kombinált bőrömön, feltehetőleg az argánolaj-tartalma miatt
A beszűntetés és a fényesedése miatt -2 csillag, kár érte:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

A beszűntetés és a fényesedése miatt -2 csillag, kár érte:/

mjenni

2019. szeptember 3.

Az én zsíros, kombinált bőrömre nem túl jó, hamar átfénylik. Nyáron a világos catrice HD liquid coverage alapozómba teszek 1 cseppet belőle egy sötétebb árnyalatból. Kicsit tompítja a catrice mattságát és pont tökéletes színt érek el. Önmagában nem használnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Átfénylik, nem lehet rendesen lemattítani hosszabb távra, a fedése sem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Bianca01

2019. augusztus 30.

Alig vártam, hogy elfogyjon. Görögországban vettem egy no-name alapozót, kb 5 euróért, ami furcsmód majdnem tökéletesen működött nálam, de elhagytam, ahelyett vettem ezt, de ez még egy pár eurós alapozó szintjét sem haladja meg. Az Essence Soft Touch Mousse-al kombinálva használtam, így azért már szerethetőbb volt, fedés szempontjából legalább is biztosan, mivel ez a termék nagyon-nagyon híg. Egynek elmegy, de nem fogom újra venni, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

KBeatrix98

2019. augusztus 30.

Számomra túl híg az állaga. Nagyjából semmit sem fed és hamar zsírosodik tőle az arcbőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

2019. augusztus 27.

Egyik alkalommal otthon hagytam az alapozóm és a barátnőm kölcsön adta ezt a Maybellinet. Meglepődtem hogy az árához képest milyen jól fed és könnyen eldolgozható. Nem a legtartósabb de ár érték arányában tökéletes. Befogok szerezni egyet alternatívának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

meli9009

2019. augusztus 6.

Évek óta használom, nem kimagaslóan jó, de ár/érték arányban még nem találtam jobbat. Könnyed, jól eloszlatható, és több kipróbál BB és CC krémhez képest is lágyabb a fedése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Sminker

2019. augusztus 3.

Leárazva vettem, kb 1500 Ft-ért. Mivel nagyon olcsó, nem mondhatom,hogy nem éri meg az árát... Valószínű normál, illetve száraz bőrűeknek jó, mivel nagyon krémes, üde fényt ad és jól hidratál . Olyasmi,mint egy erősebb BB krém. De zsíros vagy kombinált bőrre szerinrem katasztrófa... A tág pórusokat nagyon kihozza, és mattító púderrel is nagyon átfénylik... Beül a redőkbe és összecsomósodik... Arról nem beszélve, hogy ha magas fedést szeretnék elérni, a tubus 1/5 részét el kell használjam. De 1500 Ft-ért elhasználja az ember. De újra nem venném ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

danda

2019. június 7.

Lassan kezd kifogyni és megint nézelodom, hátha találok jobbbat.... Pattanásokat nem okoz, fedése sem a legmagasabb és épitesnél is eléggé ossze tud állni. Nem akarom ujra venni már, habár évek ota ezt használom, mert kozel sem a legtokéletesebb, de nem tudom mire cseréljem. Aztán amikor dontenem kell, akkor végul ehhez szoktam nyulni, mert a hibáival is de már ismerem és funcionál, csak nem a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.