Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Affinitone Alapozó 03 Light sand beige
Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Judiit
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás, ajánlott levélként 500 Ft
Ár: 1200 Ft , Eladó: lintrsztl
Állapot: párszor használt, kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

SminkSarok

2019. május 4.

Magam is meglepődtem, de nekem egyelőre, így kb. 3 hét használat után bevált. Vegyes bőröm van, de az utóbbi hónapokban dominált a szárazság, így olyan alapozót szerettem volna a hétköznapokra, ami nem szárít, és egy olcsóbb kategóriás mert sokszor csak 2-3 órát van rajtam, vagy addig szükséges, hogy tartson. Glamour napokon potom összegért jutottam hozzá, teljesen megfelel arra, amire kell. Nekem egyelőre nem piszkálja a bőrömet, púderrel fixálva nem zsírosodik túlzottan, és egész szépen a helyén marad. Bár meg kell jegyeznem, hogy, ha valaki erős fedést keres, akkor nem ez lesz a megfelelő alapozó számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Dortya

2019. április 30.

A kis csillámok nagyon nem nyerték el a tetszésemet, valószínűleg azért mert zsíros a bőröm, de mindig azt érzem hogy túl sok, maszkos, de nem fed, egyszerűen nem szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Hellokittydia

2019. április 27.

Garnier bb+ez az alapozó +essence fixáló púder és végre nem nézek ki úgy mint egy foszladó zombie🤣 annyi méreg drága alapozót vettem feleslegesen ott rohad el, ez az egy vált be!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

laborkornelia

2019. április 18.

Ez egy valódi rémálom. Olyan erősen kihozza a ráncaimat, szárazabbá teszi a bőröm. Én szeretném szeretni, de nem hozza amit ígér, hogy hidratál. Valójában pedig ez volt a fő szempont amiért választottam. Maybelline ivory-t már nem gyártják, pedig az egységes bőrszínt adott. Így esett erre a választásom. Kár volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

Szanszi

2019. április 14.

Már többször újravettem de igazából nem ez életem alapozója. Hétköznapokra használom csak arra tökéletes. Enyhe fedése van, nem lehet vele túlzásba esni, akar ujjal is eldolgozható kellemes formulája van.
Nap végére sajnos eltűnik az arcról... :(
Most kiprobalok valami újat, hátha találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Nap végére sajnos eltűnik az arcról... :(
Most kiprobalok valami újat, hátha találok jobbat.

klauraa17

2019. április 14.

Sikerült belőle jó árnyalatot találnom, nekem a Light Sand Beige szépen fedett, azonban mire hazaertem szinte már nyoma sem volt az egésznek, ezért 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

palibogi

2019. április 13.

jó kis könnyed alapozó. nem a tökéletes. az ára baráti. sajnos ennél még jobbat nem nagyon találtam pedig nem az igazi ez se :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

kingfisher

2019. április 12.

Itteni és barátnő-ajánlás alapján megvettem, de nekem részben szárította a bőrömet, részben pedig nagyon beleült a bőrhibáimba, felnagyítva ezzel őket. Borzalmas mennyiségű korrektor és púder kellett hozzá, hogy korrigáljam. Szomorúan tettem félre, és tértem vissza az előző (jóval drágább) alapozómhoz, pedig nagyon bíztam benne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

UnicornsOfLove

2019. április 9.

Esküszöm, ennél jobb alapozót még nem találtam. Furcsa, mert ez csak egy ilyen "olcsó kis drogériás Maybelline", de ha jó, akkor jó. Próbáltam már Nyx alapozót, Bourjois alapozót, de mind csalódás volt. Ezt már évek óta használom, és annyira gyönyörű finishe van. Egészséges, ragyogó bőrképet ad. Nem tömény, nem sűrű, kissé folyós állagú de alapozó létére szerintem nagyon könnyed, főleg enyhén nedves szivaccsal eldolgozva. Az egyetlen baj, hogy télen kissé sötét nekem a 03-as legvilágosabb árnyalat. Lehet hogy majd keverek hozzá világosítócseppeket, de akkor meg valahogy sosem olyan.. hiába lsz világosabb, a tónusa más és nem illeszkedik. Szó mi szó, szerintem ennél jobb alapozó nincs. Hihetetlen, de olyan sok éve keresgélek már és ennél jobbat sosem talátam. Egy szép hidratált bőrön vékony rétegben gyönyörű. Csillámok tényleg vannak benne de az engem nem izgat :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

FurcsaKavics

2019. április 6.

A 24 Golden Beige árnyalatút választottam a legutóbbi dm-es vásárlásomkor. Ez az első Maybelline alapozóm. Minden napi használatra is remek, mivel nagyon könnyű eloszlatni, nem lesz foltos, és kevés is elég belőle. Tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez, egyáltalán nem lesz maszk hatású, ad egy kis természetes ragyogást is a bőrnek, amit hamar púderel tompítok, azaz fixálom, hogy tovább tartson. Elsőre furcsa volt, hogy csillámok vannak egy alapozóban, de megszerettem, mert imádom a csillogós sminktermékeket. :D Közepesen fed, szóval, akinek komolyabb bőrhibái vannak, annak nem hiszem, hogy a legjobb választás. Tartósságát illetően egy 8 órás műszakot kibír, de kb 3 óra elteltével, azért már kifényesedik az arcomon, mondjuk ezt betudom a kombinált bőrömnek. Továbbá az idő elteltével észre lehet venni, hogy kopik, de szerencsére nem feltűnően. Hiába van vegyes bőröm, rá kellett jönnöm, hogy a matt finisht adó termémektől húzodik az arcbőröm és csontszáraz lesz, hiába hidratálok alá. Szóval inkább legyen x óra után egy kis fény, mint repedezett alapozós sörtés arcbőr. :D Ár-érték arányban rendben van, mivel úgy veszem észre, hogy nagyon sokáig ki fog tartani. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.