Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Affinitone Alapozó 03 Light sand beige
Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Judiit
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás, ajánlott levélként 500 Ft
Ár: 1200 Ft , Eladó: lintrsztl
Állapot: párszor használt, kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

angie91

2018. december 6.

Nos, ez az a termék, amiről kijelenthetem: Nekem nem éri meg az árát, megbántam,hogy megvettem. Felvittem az arcomra és pár óra elteltével borzalmassá változott az állara, megült a redőkben, elmaszatolódott, alig akart megszáradni és nem jó a fedése sem, sőt, hámlani kezdett tőle a bőröm. Lehet,hogy csak én vagyok érzékeny rá, de nagyon rossz minőségűnek tűnik, kellemetlen a szaga is, ráadásul nagyon drágának találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

ecet

2018. december 5.

Az első alapozóm. Nagyon szép vékonyan lehet felvinni, közepesen fed. (mivel nincsenek hatalmas bőrhibáim, nekem teljesen megfelel) Az egyetlen hibája, hogy csillog. Komolyan. Valamiért apró csillámok vannak benne, legalábbis nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Anetta80

2018. december 1.

Szinekkel bajban vagyok mert egyik sem az igazi. Maga az alapozó jól fed, könnyű eloszlatni, Jól is hidratál szerintem. Picit drágának találom de akcióban szoktam venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

ponyakata

2018. november 26.

Közepesen fed, nem igazán tünteti el a pattanásokat, nekem nem valt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Közepesen fed, nem igazán tünteti el a pattanásokat, nekem nem valt be.

kalen

2018. november 18.

Régebben, mikor még gimnazista voltam nagyon szerettem. Most már van összehasonlítási alapom. Szépen el lehet oszlatni a bőrön kézzel is, a színt is eltaláltam, de nap végére nagyon kopik, a zsíros bőr kifényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Szila20

2018. november 18.

Egy olcsóbb alternatívaként vettem meg Glamour-napokon, hogy mindig legyen tartalék alapozóm, de pozitívan csalódtam benne! Az első használatnál kicsit megijedtem, mert NAGYON folyós az állaga, de felkenve már abszolút nem volt semmi gond, könnyű eldolgozni és jól fed (pedig elég problémás a bőröm). Egyetlen dolgot mondanék negatívumként, hogy picit mintha megállna a bőrön.

UPDATE: Nem tudom mi történt, de a tubus felétől elvesztette ezeket a pozitív tulajdonságokat... Jó-jó, de annyira nem vagyok elégedett. Maradjunk a közepes 3 csillagnál... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

izabella73

2018. november 17.

Mindössze 1000ft.ért sikerült hozzájutnom,a DMben,ennyi penzért ajándék volt!Nem szeretem a túl erős fedést,mert maszk hatásúnak érzem,ezért nagyon tetszik hogy ennek könnyed,folyós állaga van,olyan mintha semmi sem lenne rajtam,mégis ad egy kis fedést és egységes színt.Az összetevői is viszonylag szépek,nem okozott semmilyen irritációt,pedig érzékeny a bőröm.A csillámok sem zavarnak,amit többen említenek,rajtam nem is látszik,igaz egy kevés púderrel mindig fixálom.Színválasztéka sem rossz,legalább is én találtam megfelelőt,rögtön elsőre ami elég ritka nálam :) Egyetlen bajom vele a tartóssága,sajnos egy egész munkanapot nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

vkata96

2018. november 15.

25% kedvezménnyel sikerült hozzájutnom a napokban. Nagyon könnyű alapozó, lélgegzik alatta a bőröm, és kényelmes viselet. A fedése szerintem se tökéletes, de a erősebb fedésű alapozóimmal kapcsolatban mindig az volt a tapasztalatom, hogy sokszor inkább kiemelték a bőrhibákat, mint elfedték, ez pedig szerencsére nem emeli ki őket. Nagyon nagy plusz, hogy nekem nem fényesedik át tőle az arcom gyorsan, pedig nagyon is hajlamos vagyok rá. A sok szilikon nem annyira tetszik benne, de azon kívül a többi összetevő rendben van, és kárpótol a természetes végeredmény. Nem lesz maszkos, és szerintem elég tartós is. A csillámokat én először nem is vettem észre, vagy csak az én bőrömön nem látszanak annyira :D Összességében egynek jó, még újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

lohnerniki15

2018. november 14.

Évek óta szinte mindig csak ezt veszem. Nagyon szeretem. Megtaláltam a saját árnyalatom. Nincs maszkhatása, kellemes folyós állaga van, amit sminkszivaccsal gyönyörűen fel lehet vinni, könnyű eloszlatni, nem hagy narancssárga foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Diana2

2018. november 1.

Elsőre nem tetszett,hogy olyan nagyon folyós a termék,ám később rá kellett jöjjek,hogy ettől még a fedése teljesen rendben van.A csillámokat nem értem,de miután púderezek nem is nagyon látszanak.Összességében szerintem ez egy nagyon könnyű és kényelmes mindennapi viselet.Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.