Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Affinitone Alapozó 03 Light sand beige
Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Judiit
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás, ajánlott levélként 500 Ft
Ár: 1200 Ft , Eladó: lintrsztl
Állapot: párszor használt, kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Lencsi

2011. július 18.

Nekem ez az egyetlen olcsó árkategóriás alapozó amivel nincs gondom. Nem ígér erős fedést így ezt én nem várom el. Rajtam szép , természetes hatásaú ,könnyű viselet .Nyáron hajlamos ,hogy elmásszon egy picit . Nem ígér extra tartós hatást , így ezt sem várom el tőle,4- 5 órát szépen kibír. Napi használatra én drágább,erősebb fedésű, alapozót használok , de ha csak egy könnyű sminkre van szükségem , pár órára akkor általában ehhez nyúlok. Könnyen beszerezhető,olcsó, a bőröm is szereti, nem leszek tőle pattanásos, mitteszeres.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 18.

funky

2011. július 17.

Borzalmas. :S Ezt csak télen, mínusz tíz fokban szabad használni, mert különben lefolyik az arcról, és csak olyan embernek, akinek majdnem tökéletes a bőre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 17.

scarred_

2011. július 13.

Nagy csalódás volt számomra ez az alapozó: sokat ígérő reklám, illeszkedik az arcbőrödhöz, bla bla... megvettem, mert amikor piacra dobták, kb. 1200-1300 ft volt, annyiért megéri, gondoltam. Nos, nem kellett volna megvenni, hisz az arcom pattanásos lett tőle, foltos, és helyenként hámlott is. Nálam ez az abszolút vesztes alapozó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

UnVraiAnge

2011. július 9.

Elméletileg ez az alapozó illeszkedik a bőr színéhez és textúrájához. Nos, akkor viszont én azt a következtetést vonom le, hogy engem egészen biztosan örökbe fogadtak, mert én olyan lettem tőle, mint egy foltos hiéna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 9.

lucretia

2011. július 9.

Én most használok ilyet, hát... Pozitív, hogy elég egyenletesen fed és nagyon könnyű az állaga, nem érzem magamon, hogy alapozó van az arcomon. Negatív, hogy 4-5 óra után már tényleg fénylik, így szerintem már nem annyira éri meg az árát. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

füstös hóvirág

2011. június 30.

2 éve használom, és most azt vettem észre, hogy rettenetesen megráncosította a bőröm. Maszkhatást és néhány óra elteltével csillogást is tapasztaltam. Különösen nem tetszett az, hogy mindenhol alapozós lettem, ha az arcomhoz értem, mert fogott. A ruháimat is teljesen befogta. Nem ajánlom senkinek, tönkreteszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 30.

Estraven

2011. június 21.

Nem ajánlom senkinek. Pár használat után kidobtam. Csomósodik,, eltömítette a pórusaimat, és egyálalán nem volt tartós. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 21.

Veronika

2011. június 5.

Az egyik legrosszabb alapozó,amit valaha próbáltam! Maszk hatás,rossz fedés!
Pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 5.

Az egyik legrosszabb alapozó,amit valaha próbáltam! Maszk hatás,rossz fedés!
Pénzkidobás!

erdeim

2011. május 30.

Nem nagyon vállt be. Rossz a fedése!Nem éri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

Nem nagyon vállt be. Rossz a fedése!Nem éri megvenni.

B0815

2011. május 16.

Sok ideig használtam, de most allergiás reakciót váltott ki és tiszta kiütés az arcom. Nincsenek bőrproblémáim, pattanásom évente ha egyszer van. Nálam elbukott, inkább veszek drágán egy jót...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.