Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Affinitone Alapozó 03 Light sand beige
Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Judiit
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás, ajánlott levélként 500 Ft
Ár: 1200 Ft , Eladó: lintrsztl
Állapot: párszor használt, kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Opium

2011. március 28.

Nekem sem tetszett, semmiképp nem érte meg az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 28.

Nekem sem tetszett, semmiképp nem érte meg az árát...

zsuzsanna.kurdy

2011. március 16.

Soha többet ilyet....ragadt a fejem tőle, a szemem mellett összegyűlt, és 4-5 óra múlva el kezdett leolvadni az egész, holott nem kentem fel sokat, éppen hogy csak fedjen...nem fedett sokat, mintha rajtam se lett volna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

judit87

2011. március 10.

Szerintem nagyon jól fed egy porpúderrel együtt.Korrektor nélkül is megállja a helyét.A ráncokban picit megül.A zsíros bőrüeknél előfordulhat, hogy pár órára a felvitel után fényleni fog az arcbőr tehát kezdetben mattít aztán sajnos elveszti ezt a hatását.A tubusból nagyon folyik és egy csomó így pocsékba megy, ezért is vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 10.

albertinablogg

2011. március 9.

Én már ezt használom, mióta piacra dobták (olyan 4 éve). Ha száraz a bőröd, akkor hidratálni nélkülözhetetlen mellette, viszont a pattanásokat leszárítja. Nekem jól elfedi a piros pattanásokat is anélkül, hogy maszkhatást keltene, persze többet kell a pattikra felvinnem és óvatosan eloszlatni, de nagyon szép, matt és egyenletes arcszínt eredményez. Normál és zsíros bőrűeknek ideális, de akinek mondom száraz, használjon hidratálót a felvitelt megelőzően 10 perccel. Nekem ez a csodaszer, korrektor sem muszáj hozzá, sokáig tart, és nem csillog egy fél nap múlva sem, ha púdert használsz mellette. Ráadásul 1800Ft körüli árért érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

zitavigh83

2011. március 9.

Használtam tavaly télen minden nap. Nincs szükségem komoly fedőképességre csak egyenletes arcszínre, mert pirosodásra hajlamos, ezért arról az oldaláról nem igazán tudok véleményt alkotni, de száraz érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám!!
Nekem állandóan piros foltos lett tőle az arcom (főleg miután levakartam - szó szerint, borzasztóan kiszárította és felkenés után egy por-szerű maszk lett az arcomon, még hidratálókrémmel aládolgozva is... A nem-létező ráncaim is előjöttek, pedig keveset kentem fel.
A fél tubus még meg van, szerintem kuka lesz belőle....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 9.

A fél tubus még meg van, szerintem kuka lesz belőle....

noxibaba

2011. március 8.

Szeretem! Jó fedést biztosít és hosszan tart. Nem fénylik olyan hamar a bőröm tőle. Por púderrel használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 8.

verebia

2011. március 7.

Ezért az árért (én 2000 ft körül vettem) szerintem egy nagyon jó terméket kapunk. Ha jobb állapotban van a bőröm, tökéletes, ha már durvább hibák vannak rajta, nem ő a nyertes. Könnyed fedésű, nekem púder nélkül is egész tartós volt, egyáltalán nem maszkszerű és hidratál. Csodát nem tesz, de ha csak egységesebb bőrszínre vágyik valaki, annak remek szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 7.

skincare

2011. március 7.

Használtam, használom. Közepes termék. Kedvelem.
Előnye: egyenletes bőrtónus eredményezt, nem szárította a bőröm, ha jó állapotban van a bőröm, kellemes és könnyed fedést ad. Kellemes viselet egész nap.
Hátrány: hamar eltűnik nekem ha nem púderezem le (púderrel jó), ha erős pattanások és bőrhibák is vannak az arcon azt nem tűnteti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 7.

Használtam, használom. Közepes termék. Kedvelem.

samelike

2011. március 7.

Nekem bevált, többször vásároltam újra. Középszerű alapozó, az ára se húzós csodára nem kell számítani; de aki egy hétköznapi alapozót keres akkor ő az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 7.

Évi

2011. február 23.

A fedése nem túl erős,a pirosas pattanásokat nem igazán fedi le. De nekem egész napos használat után is fent maradt az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.