Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Affinitone Alapozó 03 Light sand beige
Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Judiit
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás, ajánlott levélként 500 Ft
Ár: 1200 Ft , Eladó: lintrsztl
Állapot: párszor használt, kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

pigglypig

2018. október 30.

Nem tudom, honnan jött az ihlet, de valamiért nekem az rémlett, hogy régebben egy barátnőmét kipróbáltam és bejött. Hát, szerintem ez valami fals emlék volt :D
Nagyon folyós termékről van szó, amivel amúgy nem lenne különösebb baj, de a tubusos kiszereléssel kombinálva egyszerűen lehetetlen csak annyit kinyomni, amennyire valóban szükségem van. Ahogy viszem fel, olyan lesz a mosdókagyló, a padló, a papucsom, a fehér blúzom, folyik ez mindenfelé :P A 09-es árnyalat szép, elég világos, illik a hulla bőrömhöz, ez nagy pluszpont.
Viszont ahogy az arcomon viselkedik, nekem nagyon nem tetszik. Indokolatlan kicsi csillámmal van tele, a fedése pedig a zéróhoz konvergál (ecsettel, blenderrel, mindennel). Annak ellenére, hogy milyen folyós, nekem eldolgozni is kicsit sok idő.

Sajnos ez nem az én termékem. Szívesen továbbadom, ha kell valakinek, nem szeretnék ezért pénzt elfogadni őszintén szólva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

katagali92

2018. október 29.

Másodjára használom ezt az alapozót, az első benyomásaim nem annyira rosszak. Először is megjegyzem, hogy a fedése azoknak lesz kielégítő akiknek nincs komoly bőrhibáik. (Szerencsésnek tartom magam ebből a szempontból, ezért nekem teljesen elég a fedése, sőt imádom hogy nem maszkhatású.) Másodszor, észrevettem, hogy amikor felkenem sokkal fehérebb és világosabb, nekem "hozzáoxidálódott" az arcbőrömhöz (picit meg is sárgult, aminek külön örültem mert az altónusom sárgás). Az arcom száraz, viszont ez az alapozó nem hozza ki a száraz részeket és ez az első termék, ami tarja magát az orromon. Egyenlőre 4 csillagot megelőlegezek neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

vargakrisztina1225

2018. október 28.

Sajnos én allergiás vagyok rá.... Reggel felkentem, délután már volt egy pattanás az orrom tövében, este, amikor lemostam piros kiütéses volt az arcom. Egyértelmű allergia. Sajnos biztosan valamelyik összetevő nem jó nekem. Azt mondom ki kell próbálni, mert nagyon sokan dicsérik. Állagra, árban és végeredményt tekintve szépen fed. Ajánlom, csak nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

DoraViktoria

2018. október 25.

Évek óta használom, bár mellette még keresem a tökéletest, de eddig ezt találtam a legjobbnak, bár itt is van hiányosság. Az állaga jó, mattit, nem hagy ragacsos érzést, úgy érzem a bőröm is lélegzik, viszont nem tart sokáig! Lehetne jobban fedő, és tartósabb! Csak pár órát bír az arcomon... Pattanást nekem ez nem okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

cslllzr

2018. október 23.

Gyenge a fedése és homokszerű, apró szemcsés réteget hagy az arcon. Hamar átfénylik. Nelem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

renee9728

2018. október 23.

Háááát… nem tudom milyen véleményt is írják... szeretem is meg nem is... a fedésével nem nagyon vagyok megelégedve. Jobbra számítottam, hogy őszinte legyek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Boss

2018. október 21.

Állaga olyan mint a bb krémeknek. Minimális fedést biztosít és ár érték arányban sem a leggazdasagosabb. Sokáig használtam mindig adtam neki egy esélyt de kár volt. A bőröm nem hajlamos zsirosodasra de ettől az "alapozótól" az arcom nap végére teljesen bezsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

BBraptor

2018. október 20.

Annyira jó a fedése, hogy elég belőle mindig egy keveset használnom, így sokáig kitart. Viszont emellé ad egy furcsa, nehéz, maszkszerű érzetet, mintha a bőröm nem lélegezne. Ezért nekem személyszerint mindennapos használatra nem vált be, de különlegesebb alkalmakkor még mindig ehhez nyúlok, mivel szép matt tőle az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

viviensgy

2018. október 3.

Először nagyon szerettem, szép árnyalatai vannak, tökéletesen passzolt a bőrszínemhez, és kellemes krémes állaga van. Viszont észrevettem, hogy borzasztóan csillog, és ez nagyon nem jön be. Volt aki meg is jegyezte, hogy az egész arcom csillog.. na onnantól kezdve tényleg nem használtam tovább. De ettől eltekintve jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Metamorphosis

2018. szeptember 21.

Nekem abszolút nyertes, kicsit kevésnek tartottam a 3,5 csillagot ezért nem vettem eddig, de most 1350ért hozzájutottam és nagyon pozitívan csalódtam az ár érték arány csillagos ötös (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.