Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

zuleica

2012. október 13.

Ezek az összetevők helyesek? Vagy az enyémen van csak más? Hirtelen felindulásból, akcióban vettem. Ilyen felindulások esetén gyakran rákeresek mobilról a krémmánián egy-egy termékre, hátha elbizonytalanítanak a vélemények. Igaz, a boltban általában furcsán néznek, biztos azt hiszik egy termékkel a kezemben sms-ezek. :) Hahaha. Ezt megvettem és nem is bántam meg. A világos árnyalatok nálam pont az előnyei közé tartoznak. Jól mattít, nekem nem fényesedik át. Ugye azok, akik az átfényesedés miatt vonnak le pontot, nem csak egy púdertől várják, hogy a bőrük matt legyen egész napon át? Természetes a hatása, nem is látszik. Kizártnak tartom, hogyha a szín stimmel és valaki ecsetet használ, akkor mesterkélt hatása legyen és csak este lehessen használni, bár persze az sem mindegy milyen krém, alapozó van alatta. Elég jól fed, de ezt nehezen tudom megállapítani, annyira passzol a szín és annyira természetes. Egyetlen hibája, hogy egy kicsit kicsi, ami az ecsethasználatot nehezíti valamelyest, kicsit ügyeskedni kell. A tükör szuper. A pamacs használhatatlan, vagy ha valaki azt használja, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy nem lesz elégedett az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 13.

reka196911

2012. július 5.

Nemrég vettem meg, bár nem minden nap használom, azért nem rossz púder. Mintha kicsit mattítaná a bőrömet, tényleg könnyű állaga van. Csak az zavar, hogy túl világosak az árnyalatai.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

CocoSunrise

2012. június 24.

Hááát vettem egyszer de többet nem fogok... Elhasználtam , már a végefelé igaz vettem egy másikat is, mert ahogy az előttem levő is írta nem túl természetes a hatása és így csak este használtam. Nem is valami tartós... Átlagos nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Sophia

2012. június 16.

Volt már ennél jobb púderem,de nem egy rossz darab.Egy szer megérte kipróbálni.
Sokszor kell frissíteni nehogy eltűnjön és nem is túl természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Volt már ennél jobb púderem,de nem egy rossz darab.Egy szer megérte kipróbálni.
Sokszor kell frissíteni nehogy eltűnjön és nem is túl természetes a hatása.

strawberry92

2012. június 2.

Volt már ennél sokkal jobb púderem, teljesen átlagosnak mondanám a teljesítményét. Zsíros bőrre nekem nem vált be, hamar átfényesedik és kicsit be is csomósodik az alapozómmal. Az árát szerintem semmiképpen sem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

wanda

2012. május 23.

Nekem nagyon bevált, jó a fedése és tökéletesen matt hatást lehet vele elérni. A kiszerelése is praktikus, én ecsettel szoktam felvinni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

petrush

2012. május 21.

nekem is borzasztó zsíros a bőröm, nagyon jó rá.
elsőre sikerült egy kicsit világos árnyalatot beválasztani, de így is mindjárt elfogy. biztosan újra veszem, csak egy kicsit sötétebbet.
nagyon szépen mattít, az ára is jó, megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

nekem is borzasztó zsíros a bőröm, nagyon jó rá.
nagyon szépen mattít, az ára is jó, megéri.

Nyuszi1919

2012. május 12.

borzalmas:/ bár lehet,hogy nekem azért mert 1-2 árnyalattal világosabbat vettem:/ asziszem a 14 árnyalatavan meg,nemvalami jó termék.. porzik nagyon és csak keveset használok belóle alapozóra hiába verem le az ecsetről áá szörnyű

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 12.

diamond69

2012. április 16.

a véleményetek alapján vettem meg, és hűű wáow, imádom :)
Tényleg nagyon jól mattít. Mikor először felkentem leesett az állam, mennyivel szebb lett az arcom..(eddig csak folyékony alapozót használtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

a véleményetek alapján vettem meg, és hűű wáow, imádom :)

matine91

2012. április 9.

tökéletesen fed és matt hatást érek el vele, ez nekem különösen előny mert zsíros és fénylő arcbőröm van így a termék tökéletesen bevált számomra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.