Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

gyorsi

2012. április 5.

Én is rajongó vagyok! Passzolnak a színek, jól (és tartósan!) mattít. A tükör csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

Lolita

2012. február 25.

Jó jó, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Jó jó, de azért nem csodaszer.

csillargalamb

2012. február 24.

én is csillagos ötöst adok neki. eddig ez a legjobb púderem ebben az árkategóriában.
annyira természetes. kíváncsi vagyok, hogy nyáron hogy fog beválni..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

annyira természetes. kíváncsi vagyok, hogy nyáron hogy fog beválni..:)

Odil

2012. február 18.

Nem tudok mit hozzátenni, hibátlannak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Nem tudok mit hozzátenni, hibátlannak tartom.

bius9988

2012. február 18.

Én nagyon szeretem, van fedése, jól mattít, bár az illata annyira nem tetszik. Biztos, hogy újraveszem ha elfogy. :) Ecsettel tényleg könnyebb felvinni, mint a púderpamaccsal de szerintem ez minden púdernél így van. Azt is nagyon szeretem, hogy tükrös. Nálam 5/5, teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

nyuuuulll

2012. február 6.

Szépen fed, mattít, kellemes az illata. A hozzá adott púderpamacs viszont használhatatlan, én ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

matine91

2012. február 4.

Eleinte viszakoztam, mert nem tudtam mire számíthatok, de nem bántam meg hogy megvettem, ha elfogy tuti újraveszem. Tökéletesen fixálja a sminkemet és tetszik,. hogy tükrös :) Habár én egy nagy ecsettel viszem fel, de ezt leszámítva csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.