Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

nellory816

2019. május 6.

nem a legrosszabb púder valaha, de nem szeretem sosem venném újra. az a szivacs amit beletettek még viccnek is rossz. magától fénylik, nem fixál, átzsírosodik hamar...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Bettii98

2019. február 19.

Nem fed, nem fixál, átfényesedik, nem tartós. Csupa jó tulajdonságok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Nem fed, nem fixál, átfényesedik, nem tartós. Csupa jó tulajdonságok.

orsiborsi1989

2019. január 26.

Ligh Sandbeige árnyalat van meg belőle, teszi a dolgát, szeretem. Bár nekem nagyon száraz a bőröm, és leginkább csak smink fixálásra használom. Két év alatt se tudtam elhasználni egy tégelynyit belőle.
A zsírosabb bőrű felhasználók véleménye hasznosabb lehet a púder teljesítményével kapcsolatban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

dundicat

2018. december 16.

Életem első púdere, eddig csak bb krémet használtam, most is közvetlenül a fölé teszem. Az a szivacs amit bele raktak, őszintén szólva majdnem kidobtam, mert azt hittem, hogy csak a csomagolás része. Egyébként nekem bevált, nagyon világos árnyalatom van, szép, mert kb alig látszik, de sokkal jobban egyben tartja az arcom egész nap, nem kopik, nem foltosodik, nem fénylik át. Pár másodperc alatt felteszem, nem kell vele sokat bajlódni. Jó vétel volt, szerintem azoknak való, akik szeretik a természetes árnyalatokat, és nincs kedvük reggel órákat sminkelni. A gagyi szivacs miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Barbara3088

2018. december 11.

Smink alaphoz való hidratáló krém fölé szoktam alapozó nélkül felvinni olyan tökéletes fed. Én a 17_es Rosé Beige árnyalatot használom ősszel, télen, nyáron világosabbat. Nyáron azért is kiváló hogy így fed mert sose használok akkor alapozót. Mivel nincs igazán bőrhibám nekem lehet ezért fed alapozó minőségben. Könnyed, nem maszkos hatású, nem fénylik át. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Atiyeh

2018. október 23.

Szeretem ezt a púdert, már másodszorra veszem újra. L'Oréal alapozóm fixálására vettem. Tetszik, hogy viszonylag sok árnyalatban kapható, így ki tudtam választani a nekem legmegfelelőbbet. Teszi a dolgát, tökéletes púdernek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

HNReni

2018. szeptember 20.

Egyszer próbáltam. Elég jó. Nekem a 17 beige rosê árnyalatú van meg belőle. Az én világos bőrömre kicsit sötét. A fedése erős közepes. Elég tartós, bár a nap végére azért főleg a T vonalban átfényesedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Normajean

2018. szeptember 11.

Az alapozójával együtt jó párost alkotnak. A zsíros bőröm kevésbé fénylik alatta. Mindig lapul egy sminkes cuccaim között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

messin

2018. augusztus 15.

Nekem nem jött be. Poros, nem fed és nem is tartós. Totális pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nekem nem jött be. Poros, nem fed és nem is tartós. Totális pénzkidobás volt.

ppetra000000

2018. július 27.

Eddigi legjobb puderem. Nincs maszk hatása, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Eddigi legjobb puderem. Nincs maszk hatása, imádom.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.