Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

potyike

2018. július 14.

Háát, nagyon gondolkodtam az egy csillagon. Rimmel Stay Matte nem volt a drogériában, ezt vettem helyette. Csillog, a szivacsa teljesen alkalmatlan bármire is, és annyira kis hely van neki, hogy más szivacsot sem tudsz bele rakni. A t-vonalam 20 perc után átfényesedett, a harmadik homlokkorrekció után inkább lemostam onnan, úgy néztem ki. A bőröm sem szerette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

pMichelle

2018. június 22.

Imádtam...de megváltoztattak az összetételt + a csomagolást is kissé. A régi verzió ami a képen látható maga volt a csoda.😭 A Mostani...
Még mindig a személyes kedvencem. Közepestől erősig tart a fedése. Nem emeli ki a száraz részeket de szépen mattít. Olyan selymes a finishe. Szinte minden alapozóval kompatibilis de magában is tartós.
Csomagolása tökéletes, szépen záródik és jól bírja a zuhanást is. A tükör hatalmas bónusz ennyi pénzért meg főleg!
Az új párna hozzá szörnyű de szerencsére én megtartottam egy régebbit és azt használom hozzá bár lassan cserélni kellesz. 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Nem rossz, de semmi különlegeset nem tapasztaltam, átlagos kis púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Nem rossz, de semmi különlegeset nem tapasztaltam, átlagos kis púder.

vfranches

2018. április 27.

Számtalanszor vettem újra egészen tartós és jól fed. Ár érték arányban tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

vivii95

2018. február 16.

Sajnos nekem ez nem vált be, több reményt fűztem hozzá, bár nem a púder hibája, de nekem a legvilágosabb szín is annyira sötét, teljesen elüt az arcom színétől.. De ahogy próbálgattam az arcomon fullasztó érzés volt a bőrömnek, mintha nem kapna elég levegőt a púder alatt, és nem is mattította.
Viszont az szuper dolog, hogy végre tükrös megoldást csináltak hozzá! Na meg persze a szivacs..de az a szivacs még más púderhez sem jó, de ez legyen a legkevesebb.:) Azért sajnálom, hogy nem passzol az arcomhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Sophie02

2018. február 7.

Szép, természetes hatású púder, és úgy látom az összetevői is jók, számomra a tartóssága nem elég meggyőző, pár óra után úgy érzem, mintha eltűnt volna az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

jajanna

2018. február 3.

Nem tudom miért van az kiírva, hogy már nem gyártják, mert én mindig látok a Rossmannban. Na mindegy. Kedvelem ezt a púdert, szépen mattít és rögzíti az alapozómat ... egy ideig. Persze valószínűleg a kombinált bőröm nagyban hozzájárul ahhoz, hogy egy idő után a T vonalamon nem mattít tovább a púder. Szóval nem rossz, de még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Leander

2018. január 21.

17 Beige Pinkish / Beige Rosé színben használtam. Szépen mattít, nem tömíti el a pórusokat, nem képez durva vakolatot. Nem a világ legtartósabb arcpúdere, de cserébe természetes hatású. Alapozó fixálására és magában, illetve BB krémmel kombinálva is használható és szép a végeredmény. Vannak azért jobb púderek, de ár-érték arányban mindenképpen egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

kovacs12zita

2018. január 10.

Nekem sajnos nem sikerült a tökéletes árnyalatot eltalálnom, kicsit sárgásabb lesz tőle az arcom. A tartóssága inkább közepes, nekem max egy fél napot bír ki. (Én alapozó után használom) Fedése a közepes fele tart, találkoztam már jobbal is. Összességében nem rossz kis termék, elhasználgatom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

ReiraShiver

2018. január 1.

Nagyon szépen fed, jó kis púder. Essencehez képest kevésbé mattít, de amúgy nagyon jó, a szín is pont jó lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.