Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

csimota

2017. december 20.

A 24-es árnyalatot használom, ez már a második belőle. Szeretem a nagy tükrét és hogy jól mattítja a fénylő bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 20.

anita11

2017. november 12.

Anno az Affinitone alapozó bevált, és szerettem, ez alapján bizalmat szavaztam a púdernek is.
Sajnos úgy tűnik, hogy nem válik be.
Nagyon hamar átfényesedik, sőt, olyan mintha összecsomósodna.
A Rimmel Lasting finish-t használtam, de ez épp akciós volt, és gondoltam spórolok, de meg is bántam sajnos.
A felvitel utáni eredménnyel sem vagyok elégedett, olyan mű, poros hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Sajnos úgy tűnik, hogy nem válik be.
Nagyon hamar átfényesedik, sőt, olyan mintha összecsomósodna.
A felvitel utáni eredménnyel sem vagyok elégedett, olyan mű, poros hatású.

dunaimano

2017. november 11.

Első élményeim: szivaccsal vittem fel, nagyon szépen mattítja az arcot, anélkül hogy fölösleges rétegek kerülnének rá, és mivel nincs erős színe, nem érzem frissen vakolt falnak magam tőle. Gyönyörűen visszafogott. Örülök hogy erre esett a választásom! a 03 light sand beige színt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 9.

A legeslegjobb púder, amit valaha próbáltam! Nem tömíti el a pórusokat, nem ül bele a ráncokba, sem az alapozót nem maszkosítja el. Nagyon szépen mattít, bár a nap folyamán egyszer-kétszer fel kell frissíteni. Praktikus, hogy viszonylag nagy tükör van benne+egy kis szivacska is (mondjuk én azt nem szoktam használni). Mindenképpen öt csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 9.

Kedy

2017. október 29.

Az Affinimat után azt hittem nem találok megfelelő púdert, de ezzel sikerült pótolni. Sokat nem szabad felvinni belőle, de a vékony réteg megfelelően fed és mattít. Piros pont a termék számára a doboza, mert nem silány anyagból készült, ezen kívül tükörrel is rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Judy1

2017. október 28.

Alapozóra vagy BB krémre szoktam használni tartósítani és mattítani az eredményt, a célra kiválóan megfelel. Szépen fed, nem lesz maszk hatású, és könnyű használni, nem porzik. Több óra után "lekopik", de szerencsére észrevehetetlenül, nem maradnak foltok az arcomon. Nálam ezért 4 csillag, mert nem találom elég tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

DNikoletta

2017. szeptember 20.

Nem rég vettem, akciós volt a rossmanban. Eddig kétszer használtam, alá Rimmel Mat BB krémet tettem, nekem bejött, főleg az ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Lizinka

2017. augusztus 25.

Nem találtam belőle megfelelő árnyalatot, a legvilágosabb is sötétnek bizonyult. Nagyon porzik, nem szép a fedése. Ilyesmi árkategóriában az Avon kőpúderei szerintem verhetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

ancsi97

2017. augusztus 21.

Alig vártam,hogy megvehessem. Most a Rossmannban levan árazva,gondolom közel a szavi lejárat ideje,de igy is biztos,hogy elfogom használni. Erős és egységes fedés,finom illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

senskin

2017. július 18.

Nekem nagyon világos árnyalat van meg, szinte nem is látszik és jobb, mint a Loreal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.