Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

DNikoletta

2017. szeptember 20.

Nem rég vettem, akciós volt a rossmanban. Eddig kétszer használtam, alá Rimmel Mat BB krémet tettem, nekem bejött, főleg az ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Lizinka

2017. augusztus 25.

Nem találtam belőle megfelelő árnyalatot, a legvilágosabb is sötétnek bizonyult. Nagyon porzik, nem szép a fedése. Ilyesmi árkategóriában az Avon kőpúderei szerintem verhetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

ancsi97

2017. augusztus 21.

Alig vártam,hogy megvehessem. Most a Rossmannban levan árazva,gondolom közel a szavi lejárat ideje,de igy is biztos,hogy elfogom használni. Erős és egységes fedés,finom illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

senskin

2017. július 18.

Nekem nagyon világos árnyalat van meg, szinte nem is látszik és jobb, mint a Loreal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

springee

2017. június 13.

Sajnos a legvilágosabb árnyalattal is úgy néztem ki, mint Donald Trump. Persze ettől még lehet jó a púder, lehet jó a fedése és a tartóssága. De szerintem ezt nem elsősorban a világos bőrűekre tervezték. A kis tükör viszont pozitívum, csak ezért hordom magammal, és nem valami doboz alján kallódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

ellaeleonoraella

2017. május 9.

Ez az első púderem. A boltban tökéletes volt a színe de sajnos otthon vettem észre hogy csillám por van benne. Eleinte megilyedtem de szerencsére nem látszik szóval nem zavaró. Szerintem jól fed és szépen mattít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

SisyD

2017. április 23.

Nagyon világos arcbőrömhöz a 17- Rose Beige árnyalatát vettem meg, azt hittem, narancsos lesz rajtam, de jól illeszkedik a bőrszínemhez. Meglepő módon nem teljesen matt eredményt kaptam felvitel után, viszont az eddig használtak közül ez az első, aminél csak az orrom kezdett el csillogni több óra után (T-vonalam zsírosodik nagyon), aminek nagyon megörültem! Nem porzik, nincs tőle vakolat-hatásom, lágyan fed, természetes a látvány. Bejön a csomagolása és a kis tükör benne. Affinitone Opal Rose-árnyalatú alapozóval használom. Vékony rétegben szeretem alapozni az arcom és nagyjából T-vonalban szoktam csak púderezni, nekem ez így pont megfelelő a végeredmény.

Update: Már alapozót sem használok alá, mert lágyan de szépen fed, a hatása továbbra is természetes. (Max. a szemem alatti sötét karikák kapnak néha egy kis alapozót) Még mindig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

zsii

2017. április 20.

Amennyire örültem, hogy tudtam még venni belőle, most annyira sajnálom is. Bármilyen vékony rétegben viszem fel, fél óra múlva nagyon csúnya, darabos lesz. Több alapozóval is próbáltam, egyikkel sem jött be. Szomorú, mert a színe az eddigi legjobban illeszkedik az arcbőrömhöz, bár így legalább nem fogom bánni, ha nem lesz több :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Rigó

2017. március 6.

Egy katasztrófa ez a púder... Az Maybelline Affinimat púdert használtam, ami nagyon bevált, de sajnos nem lehet már kapni, csak ezt a borzalmat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Vandabudai

2017. március 2.

Borzalmas, már bocsánat attól aki szereti.
Azért vettem meg, mert a 3 termékcsalád közül, ami jó a tényleg extra fehér bőrűek számára, ez a márka is beletartozik.
A kedvenc, rimmel stay matt púder nem volt a polcokon, így esett rá a választásom, a világítás miatt, jónak láttam a színt, a legvilágosabb színt természetesen, itthon amikor kinyitottam még akkor is jónak tűnt de ahogy felvittem az arcomra... Olyan gyorsasággal oxidálódik, ahogy alapozós arcfelülethez ér, hogy valami borzalmas.... Kb 10 árnyalattal lett sötétebb a fejemen, mint a dobozában. Kritikán aluli, semmire se tudom használni, és sajnálom hogy konkrétan kidobtam 2000 forintot a kukába...
Ne vegyétek meg, nem jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Borzalmas, már bocsánat attól aki szereti.
Ne vegyétek meg, nem jó!

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.