Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

AnnaEvelin86

2017. január 23.

Nemrég vettem, rendben van, egy kicsit sötétebb árnyalatú, mint a bőröm alapszíne, de nem üt el. A szivacsnál van egy kis turpisság, nem tudom, hogy aki a műbőr tapintású felét használta közben rájött-e, de a másik oldaláról le kell szedni a védőfóliát és aztán lehet a használni a púdereknél megszokott puha pamacsot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

borntobe

2017. január 15.

A legvilágosabb reménytelenül sárgás rajtam, ráadásul porosan, foltosan fog. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Simonee

2016. december 22.

Középkategóriás púder egy középkategóriás márkától. A száraz részeket az arcon borzalmasan kiemeli, a T vonalban egész szépen mattít kb. 2-3 óráig, aztán jön a diszkógömb effektus. Egy hosszú nap során jó, ha kéznél van, felfrissíti a sminket, az árnyalatok is szépek, de ennyi. Semmi különöset nem tud ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 22.

niksss00

2016. október 24.

Féláron vettem a Glamour-kuponnapok alkalmával, nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen a Maybelline a kedvenc dekorkozmetika márkám.
Sajnos nekem nem vált be túlzottan ez a púder... Érzem, hogy rajtam van, zavar, ráadásul a fedése is hagy maga után kívánnivalót. Sajnos a púder "szivacs" sem tetszik ami benne van. Valójában nem is szivacs, hanem ilyen -általam sosem látott- műbőr tapintású korong.

A negatívumok ellenére azért adok rá 2 csillagot, mert nagyjából egy szinten van az Essence és egyéb olcsóbb márkák púdereivel, jó, hogy van benne tükör, és valamennyire mattít is, de számomra semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

krisztie

2016. október 8.

Most ujra lehet kapni ebben a csomagolasban. Az elerheto szinek valtoztak azthiszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Manna98

2016. augusztus 30.

Nagyon szépen mattít, nálam abszolút befutó! Harmadjára vettem újra, és fogom is.:) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Colette221

2015. december 19.

Egyáltalán nem jön be. Régebben vettem, de nem sokat használtam. Újra elővettem, mert még fél évig jó a szavatossága. Sajnos már használhatatlan....annyira megkeményedett...
Lehet ez volt a baja régen is, azért nem szerettem. Egy csomó kaparásnyom van rajta... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

lgabi9

2015. december 9.

Vékonyan fed, matt hatást ad a bőrömnek, nem porzik, így tudom magammal vinni mindenhova ... már nem keresek másikat. Ezt szoktam újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 9.

fittike97

2015. november 29.

Nagyon jo puder, megeri az arat, nekem nehany ora utan kisse atfenylik, de ezt lehet korrigalni. Nagyon finom az allaga, praktikus a kiszerelese. Tobbszor is ujra vettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

nikolett00

2015. április 12.

Túl világosat vettem belőle, de egyébként a problémás T vonalra nagyon jó volt! Mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.