Maybelline

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: AnnaN, Módosítva: 2016. február 18.

Kategória:   Sminkek szájra

A Maybelline ikonikus Baby Lips ajakbalzsam-kollekciója ismét bővült, ezúttal Valentin-napi ajakápolókkal. Az új termékek shimmer effecttel megspékelve kerülnek ki a drogériák polcaira, így a hatás még ragyogóbb lesz, eredményül pedig visszautasíthatatlan, csókolni való ajkakat kapunk. Három árnyalat érhető el: a csokis Chocolate Kiss, a cukorkás Candy Kiss, illetve az almás ízesítésű Pomme d'Amour.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lyah

2016. március 7.

A lila, nude színű van meg. Kínomban vettem meg, mert hiába vadászom a Terra Naturi ilyesmi ajakápolóját, illetve a Rossmanos makadámdiósról is lecsúsztam. Hidratálásról nem tudok beszámolni, ellenben sokkal rosszabbul mutat, mint elképzeltem. Még próbálkozom majd vele nyáron, hátha ahhoz a bőrszínemhez jobban mutat, de nagyon csillog sajnos. Ha más nem, a lányomnak jó lesz játszani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

Bolvarin

2016. március 7.

Nekem a Candy Kiss van meg, nem tagadom a nagy hájp miatt szereztem be egyet.
Többre számítottam, ugyanis nekem nem hidratál egy cseppet sem, az illata viszont nagyon jó. A csillámok tényleg elég nagyok benne, de tetszik, mert jól mutat az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Nekem a Candy Kiss van meg, nem tagadom a nagy hájp miatt szereztem be egyet.

Jelizz

2016. március 5.

Én az Almás illatú rózsaszínűt kaptam névnapomra :D jó az illata édes tetszik, és ha használom fényes, színezett és csillogó les a szám, viszont semmit se hidratál :(( mindegy szájfénynek jó lesz extra hidratálással kiegészítve

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Norih

2016. február 28.

Régóta nézegettem őket,és így hogy kijött a Valentin napi kollekció gondoltam beruházok rá,ha már annyi jó dolgot hallottam róla és leértékelt ára is tetszett. Amíg a kupak rajta van,nekem nagyon tetszik a termék csomagolása. De viszont ahogy kinyitom,engem a régi barbis újságokból kapott ultra gyenge rúzsokra emlékeztet. A Candy Kiss árnyalatban vásároltam meg,nem is különösebb éppen a színe vagy az illata miatt,hanem a hidratáló képessége miatt. Nem tette azonnal rendbe a kirepedezett ajkaimat, három napi 2x-eres vastag ápolás után meghozta a várt eredményt. Viszont engem a csillámok nagyon zavarnak,és lenyalva az íze sem kellemes. Pozitivuma még a terméknek,hogy elég nagy kiszerelés. Engem nem igazán győzött meg,inkább marad a labello és az eos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 28.

angie97

2016. február 24.

Dinnyéset fogtam ki. Az illata káprázatos, jól hidratál, és a csillámok sem zavaróak benne. Viszont a csomagolás borzasztóan kínai-gagyi hatású, egyedül ezért kap négy csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

iveebizsu

2016. február 23.

Én a cukorkás ajakápoló mellett döntöttem, és egyszerűen imádom. Nagyon jól hidratál és emellett az illata is csodálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

zsofia31

2016. február 22.

A csokisat vettem meg, bár nem számítottam rá, meglepően jól hidratál. A színe visszafogott, mindennapokra teljesen megfelelő. Az illata ínycsiklandozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.