Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: pankajanosi, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1999 Ft

1,5 mm vastagságú mikro szemöldökceruza.

4 árnyalatban kapható

ursuska

2018. április 12.

Nekem nagyon bejöttek ezek a típusú ceruzák. Elég vékonyak, könnyű dolgozni velük, a fésű is praktikus a végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

zsdorcsi

2018. március 27.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni, precíz vonal húzható. Viszont valóban nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

eszti012

2018. február 21.

Abszolút rendben van ez a termék, természetes eredményt lehet vele elérni, viszont napi használattal csak kb. 1 hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

sztich

2018. február 4.

Tényleg gyorsan fogy, de nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Tényleg gyorsan fogy, de nagyon jó.

Odri

2018. február 2.

Tegnap vettem egyet leárazva, és sanszos, hogy veszek ma még egyet. Szuper természetes színe van, én a legvilágosabbat vettem meg és tökéletes a fakó szemöldökömhöz. 1400 Ft-ért vettem, tök megérte. Teljesen olyan, mint az eddigi legjobb szemöldökceruzám a ParisBerlintől. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

gyongyikeolasz

2018. január 3.

Joy napokon vettem meg fél áron hirtelen felindulásból de nem bántam. Az egyik legjobb szemöldök termék amit valaha próbáltam. Ha elfogy biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

pankajanosi

2017. december 15.

Egész jó szemöldökceruza, könnyű vele dolgozni és viszonylag sokáig bírja.( elég zsíros bőröm van, nap közben azért ráfér egy kis igazítás ,de jobb mint amit eddig próbáltam) Az egyetlen problémám vele az, hogy nagyon gyorsan fogy és így én sokallom érte a 2000Ft-ot :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

Oroszkremtorta

2017. november 8.

Szinte az egyetlen szemöldök formázó termek ami számomra bevallt. Szépen, precízen lehet dolgozni vele, a végen levő kefe is tetszik. Nekem a soft brown árnyalat van meg, szőkeknek/világos barna hajuaknak tudnám ajanlani. Az egyetlen negatívum, hogy hamar fogy, de meg igy is ujra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

2017. október 16.

Glamour-kuponnal vettem féláron, mert a NYX hasonló terméke nagyon bejött és gondoltam kipróbálok egy olcsóbb alternatívát is. Nekem nagyon bejött, szép vékonyan lehet szálazni vele, valóban tartós, egész napos 30 fokban történő gyaloglós városnézést teljesen jól kibírt. Teljes árát is abszolút megéri. Nekem Dark Brown van meg, mert a Soft Brown-t túl vörösesnek találtam, ez egy hamvas sötétebb barna szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil