Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: Shennny, Módosítva: 2014. február 26.

Kategória:   Sminkek szájra

Enyhe fényű, gazdagon pigmentált, élénk rúzsok. Krémes, tápláló állaggal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

estagnus

2015. április 12.

Nagyon klassz kis termék. Kellemes, krémes állaga van, könnyen kezelhető formulája, ami egyáltalán nem szárítja az ajkakat. Nem extra tartós, de szépen kopik. A rúzs nagyon pigmentált, vékony rétegben is megállja a helyét. A színek pedig gyönyörűek, nem bírtam ellenállni a Vivid Rose-nak és a Shocking Coral-nak sem. Az illata egyébként valamiért a Play-Doh gyurmára emlékeztet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

pomme

2015. március 31.

Jelentem, ez a tökéletes rúzs! Már ha valaki imádja az orosz ribiket megszégyenítő árnyalatokat :) Annak ellenére, hogy nagyon gazdagon hidratál, tartós, szépen kopik, se nem matt, se nem diszkópicsásan nyálas-fényes. 4-5 órát simán kibír, és olyan telt színe van, hogy amikor már félig lezabálom, akkor is jól néz ki. A Brazen Berry és a Hot Plum árnyalat van meg, de még beszerzek pár pinket és lilát. Az ára is elég baráti, főleg ilyen tulajdonságok mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

Kodi

2014. szeptember 30.

Bizonyára észrevettétek, hogy 2 feltűnő árnyalatban, már szinte mindenütt kapható. A Vivid rose egy vadállat pink szín, először ezt vettem meg, a mindennapokban kihasználhatóbbnak tűnt. Őrületesen pigmentált, alig jön le még sminklemosóval is. Végülis az elsőre túl élénknek ható Hot plums is hazajött velem 10%-os Rossmann kuponnal, és meggyőzött, hogy nem annyira élénk a szájon, mint a tégelyben. A dm-ben láttam egy harmadik, Barbie pinket, amit viszont nem tudok elképzelni magamon, pedig elég fehér bőrű vagyok, az már nagyon 80-as évek. Bátorság kell a viselésükhöz az biztos és talán kicsit mattabbak a kelleténél. Jó, hogy itthon is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

a_csilla

2013. november 6.

Emlékszem, mennyit csorgattam a nyálam ezekről a rúzsokról készült swatchokra és mennyire le voltam törve, mikor kiderült, hogy ide nem hozzák be. Aztán egyszer megláttam az egyik otthoni (szlovákiai) dm-ben. Hát régen örültem már ennyire sminkcuccnak. Kapásból a Vivid Rose nevű dögletes hot pink árnyalatot vettem meg és ó te jó ég! Sose volt még Maybelline rúzsom, de ez levett a lábamról. Erősen pigmentált, rajtam 4-5 órát kibír, az ivás nem gond neki, nem szárít és diszkréten kopik. Ja és az illata! Hát öcsém... vetekszik a Rimmel rúzsokéval, pedig nekem az a kedvencem. Mondjuk, aki nem szereti az erős illatokat, annak gondjai lehetnek vele, mert én felkenés után is érzem. Így amikor újra hazamentem, megvettem a Pink Popot (szerintem Barbie-rózsaszín) meg a Hot Plumot (szintén nagyon dögös, lilás árnyalat). Hú, hát azt hiszem függő lettem és, ha a többi szín is elérhető lenne tuti vennék még párat. Az ára amúgy 7 euró körül volt, de minden centet megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Antioxidánsok: Capsicum Annuum Fruit Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.