Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték Eternal Gold
Ár: 500 ft + posta , Eladó: Alsace
Állapot: kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/foxpost/posta
Ár: 1000 Ft. , Eladó: Yura
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetőség szerint a Belvárosban

Alexa02

2017. december 5.

A pink gold árnyalat van meg nekem, ami egy csodás fénylő rózsaszín árnyalat. Rengetegszer használom kombinálva valamilyen sötétebb lilás vagy mályvás árnyalattal, vagy csak magában. Nagyon szeretem, az egyetlen negatívuma a kiszerelése, macerás belenyúlkálni, és főleg akkor lesz macerás, ha más nem sok lesz benne. Viszont ennek ellenére nagyon szeretem, mindig gyorsan fel tudom dobni, ha nincs időm bonyolult szemsminkre, utazáshoz is praktikus. Nekem nem ült be a ráncocskákba a szemhélyamon, de tény, hogy ügyesen kell elsatírozni az ujjunkkal, nem egyszerre kell felvinni a kívánt mennyiséget, hanem szépen építgetni, és gyorsan szárad, szóval kell egy picit gyakorolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

youdith

2017. december 4.

Rózsaszínű van meg, nem sokat használtam, mert kenődik. Redőkbe beleül rövid időn belül, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

vrgdo1991

2017. november 26.

Imádom! Mindennapi sminkem alapkelléke 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Imádom! Mindennapi sminkem alapkelléke 😊

qwertzuiop

2017. november 22.

A rózsaszín árnyalat van meg. Szeretek csak egy kis színt tenni a szemhéjamra, hogy kicsit csillogjon, és ez tökéletes erre. Krémes, könnyű az ujjammal felvinni, éppen annyira látszik és fénylik amennyire szeretném, nap végére se kopik le, szóval meg vagyok vele elégedve. Nem tudom valaha elfogy-e, de ha igen, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

HFanni22

2017. november 17.

Az itteni vélemények alapján és a gyönyörűséges színe miatt vettem meg. Tartós, nem mozdul el. Kipróbálom, hátha alap nélkül is megmarad, végülis krémes és tartós termékről van szó. A választék nagyon szép és megnyerő, a 65-ös Pink Gold rajtam természetesnek hat, az fogott meg, hogy nincs benne undorító csillám, csak extra fényesség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Sz_Réka

2017. november 14.

Két színben szereztem be, a 65-ös Pink Gold nem lett nagy kedvencem, úgy tűnik öreg vagyok már a rózsaszínhez mert úgy nézek ki vele, mint akinek bevertek egyet :). A 35-ös On and on Bronze nagy kedvencem. Gyönyörű a színe és tartós. Könnyű vele dolgozni és nem mászkál el, úgyhogy biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

LadyE

2017. november 11.

Lila árnyalat van meg, pigmentált és szép szín, nehezen eldolgozható de legalább tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

bgabryellla

2017. november 10.

A nagy hype miatt vettem meg a "pink gold" árnyalatot. Hát.. eddig eléggé csalódás számomra.. lehet én vártam túl sokat ettől a terméktől, de nagyon kis halovány színe van, nem olyan egyszerű eldolgozni és nem is mutat olyan szépen.. legalábbis rajtam. A tartóssága valóban nem rossz ( legutóbb 8-9 órát bírt kopásmentesen) de ezalapján nem vennék belőle másik árnyalatot is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

ancsi2126

2017. november 6.

A rózsaszínes árnyalatot vettem meg, imádom! Nagyon krémes, nagyon jól lehet vele dolgozni, és nagyon szép a finise. Az e.l.f. márkától vannak még ilyen termékeim, de azok sokkal gyengébbek. Újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Uveggalamb

2017. november 6.

Két színben vettem meg: Pink gold és Eternal gold..
Ebből a Pink gold jól kihasználható, bár nem vagyok elragadtatva attól. hogy ujjal kell felvinni, nekem pedig ecsettel sajnos nem működik, (az összes ecsetemmel ugyan nem próbáltam) , a színe pedig nagyon szép, de annyira talán mégsem illik hpzzám,.
Az Eternal gold az üvegcsében csodálatos színű, de egyáltalán nem terült szépen, "csíkozott" , nem volt szépen eldolgozható, és sztem baromira nem mutatott jól.. Egy ideig használtam tusként, kiemelve a szemem bizonyos pontjait (akár higlightként is), az úgy nem volt olyan rossz, de mégis összességében nem egy jól kihasználható éls jól működő darab.. így ezt el is ajándékoztam az unokahúgomnak játéksminknek:)
A bronzot itt annyire dícséritek, hogy azon elgondolkodtam, hogy esetleg érdemes lehet kipróbálni, de porállagú bronz színeim vannak, így nem vagyok benne biztos , hogy feltétlenül szükségem lenne rá.. Hmm, összességében nekem így ez egy közepes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Két színben vettem meg: Pink gold és Eternal gold..

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.