Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték Eternal Gold
Ár: 500 ft + posta , Eladó: Alsace
Állapot: kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/foxpost/posta
Ár: 1000 Ft. , Eladó: Yura
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetőség szerint a Belvárosban

gyorsi

2012. július 26.

Csatlakoznék a rajongókhoz,és nem csodálom, hogy ekkora sikere van. Nekem is bronz árnyalat van, és gyönyörűséges a színe, egész különleges és nagyon tartós. Izzadós melegben is kitart alap nélkül is! Nagyon tetszik! Kár, hogy csak 4 színt láttam eddig dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

hanna

2012. július 5.

Szokás szerint nem tudtam ellenállni, hogy ne próbáljam ki, annyian zengtek róla dicshimnuszt magyar és külföldi blogokban. A fő előnye, hogy tényleg a helyén marad a 36 fok ellenére, az izzadás, könnyezés meg se mozdítja, vagyis nyárra a legtökéletesebb számomra.A krémes állaga miatt ujjal viszem fel a szememre, nekem a türkiz árnyalat van meg, szép különleges színe van. Amire figyelni kell a vásárláskor, hogy sok helyen nincs kirakva teszter, nem tudom miért. Nagyon bevált, legjobb nyári sminkvételem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

Heli

2012. július 4.

Kipróbáltam az összes itthon kapható árnyalatot. Mindegyikkel húztam egy-egy vastag csíkot a kezemre, majd elindultam haza. (Gondolom nem néztek teljesen hülyének, de sebaj :D) Volt vagy 40 fok ma nálunk, szóval érte meleg és egy kis izzadtság is a kezemet. Meglepő módon a lila és a sötétebb barna bírta legtovább, a többi lekopott, mintha ott sem lett volna. A barnából van egy nagyon hasonló jumbo cerkám, viszont a lila megvételén nagyon erősen gondolkozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

marina

2012. július 2.

Egyszerűen imádom :) Az arany színűt vettem. Szépen csillog, és egész nap fent marad, nem maszatolódik el. Highlighter-el szoktam használni: belső szemzugva highlighter, külső szemzugba tatto szemhéjfesték, és egy fekete tusvonallal hangsúlyozom. Nagyon tetszik. Ez az első arany színű szemhéjfestékem, de most az összes többi színem közül a kedvenc :)
Egy türkizt is szeretnék majd beszerezni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Egy türkizt is szeretnék majd beszerezni:)

svenimeni

2012. július 2.

Nagyon hiányolom a taupe árnyalatot, kellett volna egy matt is, de hasonlóan a mac paint potjaihoz ezek is végzik a dolgukat, csak olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Szütyő Beauty blog

2012. június 24.

A türkizkék színű van meg. Nagyon szeretem, mert könnyű vele dolgozni, jó az állaga, szinte siklik a bőrön, szépen fed és nagyon tartós. Én csak tusként használom, fantasztikus! A legnagyobb melegben is fennmarad elmaszatolódás nélkül. Kár, hogy csak pár színt lehet kapni nálunk, én még vevő lennék a zöldre vagy a narancsra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

vivuss87

2012. június 12.

szerintem is mérföldekkel jobb, mint bármelyik hasonló:) nekem is a bronz van. Azért vontam le egyet mert a maybelline állatokon tesztel:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

javgke

2012. június 9.

A bronzszínűt vettem meg, mert ezt tudom leginkább kihasználni. Állagra elég kemény, mintha hideg vaj lenne, de könnyű dolgozni vele. Gyönyörű színe van, jól pigmentált, szépen csillog. Tusként is próbáltam, úgy is jól működik! Egész nap bírta a 30 fokos meleget is, vonatozást is, és nem kenődött el (csak néhány csillámot dörzsöltem véletlenül el, de a szín a helyén maradt, csak sminklemosóval jött le). Szerintem megérte az árát, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.