Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték Eternal Gold
Ár: 500 ft + posta , Eladó: Alsace
Állapot: kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/foxpost/posta
Ár: 1000 Ft. , Eladó: Yura
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetőség szerint a Belvárosban

dorimeow

2018. május 11.

Nekem pont a képen lévő lila van, egyszerűen imádom, gyönyörű színe van!😊 Nagyon akciósan sikerült beszereznem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

hgabi

2018. május 7.

Akciósan vettem egy sötétebb bronzos árnyalatot, és imádom! Pillanatok alatt szépen feltudom vinni, macera nélkül, egész nap tart, és egyetlen törléssel le tudom szedni este :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

fokidora

2018. április 23.

Nagyon praktikus! Amikor reggelente nincs időm csak pillantok alatt felviszem a szemhéjamra és kész is. Nem kell szemhéjbázist sem használnom és egésznap gynyörűen tart :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Kence123

2018. április 14.

Én akciósan szereztem meg a pink gold árnyalatot és nagyon imádom<3 Hihetetlen tartós, könnyű a használata.Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

pillacskak

2018. március 30.

Nagyon jó, nekem a rózsaszín van meg, gyönyörű és tartós, a szalagavatóm elengedhetetlen kelléke volt!😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Blackxentric

2018. március 20.

Nekem az ezüst színű van meg. Nagyon tartós és könnyű felvinni, a színe is gyönyörű élénk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

AdelynCrow

2018. március 19.

A Pink Gold árnyalat van meg. Nyári egy színből álló sminkeknél használom, csak ebben a szemhéjfestékben tudok 100%-ban egész nap megbízni a nagy melegekben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

tszofia

2018. március 17.

Nem hordok túl sok szemhéjfestéket, mert bárhogy próbálkozom pár óra alatt lecsúszik a zsíros szemhéjaimról. Ez viszont meglepően tovább bírja mint bármi más amit eddig próbáltam. Alapnak is kíváló, de például a kedvenc színem (On and On Bronze) önmagában is gyönyörű, idő szűkében is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

kinga180

2018. március 14.

Ezüst árnyalatú van nekem belőle, és imádom! Nagyon könnyű vele dolgozni és este is ugyanúgy fest, ahogy reggel felkentem. Pont most tervezek egy másik színt is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

native

2018. február 11.

A fekete színűt használtam szemhéjtusként. Pont úgy szuperált, ahogy szerettem volna. :)
Nagyon szép intenzív fekete szín, de mégis lágyabb összhatás, mint egy folyékony tusnál. Ecsetfüggő, de csodákat lehet vele alkotni, kellő türelemmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.