Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték Eternal Gold
Ár: 500 ft + posta , Eladó: Alsace
Állapot: kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/foxpost/posta
Ár: 1000 Ft. , Eladó: Yura
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetőség szerint a Belvárosban

abicicaaa

2018. január 20.

65-Pink Gold nagyon nagy szerelem számomra, hercegnő rózsaszín sok-sok csillammal. Tartós, nem megy sehova a nap folyamán. Életem végéig elég lesz ez a mennyiség.
70-Metallic Pomegranate gyönyörűen néz ki a kézfejemen. A szememen sajnos már nem. Csak a bordo szint látom, az aranyló csillamok valahová eltűnnek, fene se tudja, hova. Kar, felvoltam készülve pedig az újabb szerelemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

DuckTalesWooHo

2018. január 18.

Imádom őket! A Pink Gold és az On and On Bronze árnyalat van meg, ès néha csak felkenem az egyiket és kész, de alapnak is kitűnő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Anna922

2017. december 31.

Eszméletlenül tartós, nagyon szépen pigmentált. Szemhéj alapozóra viszem fel lapos ecsettel, igyekszem egyenletesen eldolgozni, valamint egy ugyanolyan árnyalatú szemhéjpúderrel is átmegyek rajta, így nem ül be a pici ráncokba, illetve nem csomósodik össze a szemzugokban sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

kervivena

2017. december 26.

Nekem a kedvenc termékem a márkától. Van amikor önálló színként használom, van amikor bázisként. Nekem picit ráncosabb a szemhéjam, de még így is szépen el tudom dolgozni, biztos fedést biztosít. Nagyon szép árnyalatok közül lehet választani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Bradshaw

2017. december 13.

Hohóóóóó te kis drága! Vegyesek az érzelmeim veled kapcsolatban. Várok még rád, hogy elcsábíts, hogy magadba bolondíts. Szóval.... Próba egy drogériában hosszú műkörmökkel.... ESÉLYTELEN, hogy ujjbeggyel én ezt fel tudjam kenni! De olyan csodás a szín, és akciós, és ez a mennyiség egy életre elég!!!!! Na jó, nyert a DROGériás énem. Megvettem. Szenvedtem ecsettel. Jött a sok sok youtube videó. Megszerettem. Bár kicsit gyanítom hogy az "egy életre elég lesz" kijelentés talán túlzás volt, ugyanis szerintem egy idő után ki fog száradni. Majd meglátjuk. Nem adom meg neki m-é-é-é-g az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Kiezapcsa

2017. december 9.

A pink gold árnyalat van a birtokomban. Nálam azzal a technikával működik, hogy ecsettel ütögető mozdulatokkal teszem fel a szemhéjamra. Úgy csodás és nem is kúszik el, nem csíkosodik. Kenni nem szabad szerintem, úgy botrányosra sikerült először.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

s_kitty

2017. december 7.

A fekete árnyalatot használom szemhéjtusként és meg kell mondjam nagyon bevált. Este is ott van ahova reggel feltettem. Aki nem próbálta volna még ebben a formában annak nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

ariiratku

2017. december 7.

Az arany színű volt meg. Egy akció keretén belül jutottam hozzá, sajnáltam is volna érte utólag a pénzt. Csomósodott és nem is volt tartós, hamar beült a szemhéjráncocskákba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

zsazsi1

2017. december 6.

A 70 Metallic Pomegranate árnyalatot vettem meg, mert a fejembe vettem, hogy nekem kell egy bordó szemhéjfesték. Az állaga meglepetés volt, ujjal nekem nem nagyon ment a felvitele, mert a festék nagy része ott is maradt az ujjamon, nagyon ragaszkodóan.Jobb híján az ajakecsetemmel vittem fel, mert ez az állag megkíván egy merevebb, sprődebb ecsetet, a szokásos szivacsos applikátorok, vagy puha szőrű ecsetkék szerintem nem igazán működnek vele, az ujjal tégelybe nyúlkálós módszer sem, amellett hogy az intenzív szín precízebb felvitelt is kíván egy kis odapacsmagolásnál. Azóta beszereztem hozzá egy keményebb szőrű szintetikus ecsetkét, azzal nagyon szépen lehet dolgozni vele. Szép a szín, erős a fedés, óvatosan kell bánni a mennyiséggel, mert vastagon felhordva beleülhet a szemhéj ráncaiba. Nagyon tartós, de kétfázisú sminklemosó szépen leoldja.. Ezt az árnyalatot érdemes kipróbálni rúzs fölé vagy helyett is, már csak a tartóssága miatt is, annak aki nem kedveli a kenődős-krémes ajakkencéket. Azt hiszem, sosem fogom elhasználni a töredékét sem, akkora mennyiség, és hát nem egy hétköznapokra hordható árnyalat, de ugye én akartam bordó szemsminket :-)
Amit ígér, teljesíti, úgyhogy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 6.

Amit ígér, teljesíti, úgyhogy 5*

tonic

2017. december 5.

Valami bronz van meg, valószínűleg én vagyok béna a felvitelhez,vagy ez a kiszerelés nehézkes,nem tudom,de a színe szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.