Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

Trixi

2016. július 11.

A 26-os szín: köze nincs a körmön az üvegben látszó színnek. Csíkos, nehezen szárad, ezzel szemben nem tartós. És erre még az ára sem mentség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 11.

hdora87

2016. július 10.

Több árnyalat is megvan belőle. Én nagyon szeretem. Ritkán lakkozom a körmeim, nekem teljesen bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

kamyllakomaromi

2016. július 1.

Közepes gyorsasággal szárad,szépek a színei,egész tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Közepes gyorsasággal szárad,szépek a színei,egész tartósak.

perlita14

2016. június 22.

Szóval Colorama nem Colormania...benéztem. :D Mindenesetre egy jó körömlakknak tartom, van belőle itthon pár üveggel. Szépek a színek, 5-7 napot kibír. Jobb, mint a legolcsóbbak, bár én ezeket is leárazva szeretem venni. Nem festem olyan gyakran a körmeimet, de amikor igen, akkor meg vagyok velük elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

scisneros

2016. június 13.

Lakkozáskor nagyon nehezen száradt, 3-4 rétegben fedett csak szépen, gyorsan beszáradt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

MrsWolf

2016. június 11.

A 26-os rózsaszín színt vettem meg. Persze előre tudtam hogy mi lesz belőle....full áttetsző.
4 réteg kell, hogy normálisan fedjen....de 4 réteg meg bereped 2 nap után, magyarul NEM ÉRI MEG!
Szépen kevertem hozzá piros és fehér Moyra lakkot, és csináltam belőle egy jól pigmentált Barbie rózsaszín lakkot. Így már tökéletes.
Tehát önmagában ez egy nagy nulla. Mindenkinek ajánlom a Moyra, Lovely, Dor, NYC lakkokat, mert sokkal olcsóbbak, és ár-érták arányban a legjobbak!

Értékelés: 1*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Értékelés: 1*

2016. június 7.

05-ös színárnyalatban - gyöngyházfényű rózsaszín - vettem múlt pénteken a RM-ban. Eddigi legjobb körömlakkom. Gyorsan szárad, szinte 60 mp alatt. Szépen fed és nagyon tetszik a színe. Tavaszra-nyárra kiváló választás ebben a színárnyalatban. Szerintem kiváló minőségű termék, 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

ani312

2016. május 16.

Minimum 3 rétegben kell felvinni,hogy szép legyen.Ha egész nap nem csinálsz semmit talán kibír 2 napot.50 százalék kedvezménnyel vettem,de nem ér még annyit se.Eredeti áron meg végképp nem venném meg.Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

PKitty

2016. május 15.

Fukszia színű van meg belőle, de hamarosan veszek egy világosabb árnyalatot is. Két rétegben szoktam felkenni, ha nem viszem túlzásba a házimunkát akár 5 napig is vállalható. Mivel akciósan vettem az ára is elég baráti volt.
Gyorsan szárad. Volt már, hogy minden körmöm más-más lakkal kentem be, és láthatóan ez bírta a strapát a legjobban.
Úgyhogy elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Úgyhogy elégedett vagyok vele.

CamomilleRose

2016. május 7.

Tűzpiros színben vettem meg. Alaplakkra, két rétegben vittem fel, de még így is befogta a körmeimet, ami nálam hatalmas negatívum. Eddig életemben egy lakknál tapasztaltam ilyet, azt is kidobtam, ez is hasonló sorsra kerül. Megbocsáthatatlan hiba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Acetone 0 0