Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

GoldenHour

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 2.

Én a 488-as árnyalatok vettem meg ami egy nagyon szép sárga árnyalat. A színe az 10/10-és viszont alapból a körömlakk valami borzasztó. Egy rétegben nagyon csúnya, viszont ha 2 réteget teszel rá az nagyon lassan szárad meg. Én tettem rá mattosított de valahogy 30 perccel a felkenése után sikerült belgyulnom .... De a színe miatt megkímélték és adok rá 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

sheol

2018. július 12.

Nagyon lassan szárad, pláne a második réteg. Nem mindig van időm kivárni, ezért ritkán nyúlok érte, pedig a színe (fekete) nagyon jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

katalinmester13

2018. június 25.

Az enyém a 101-es számú lilás színű. A színe nagyon szép, de lassan szárad. Ha délután felkenem, még akkor is sikerül lenyomatot vennem vele éjszaka a párnámról. Másnapra a fénye is megfakul, a következő napon elkezd lepattogni. A házi munkát, mint például a mosogatást egyáltalán nem bírja. Két nap, amíg valamennyire vállalható. Azután le kell mosni, mert nagyon nem mutat jól szegénykém. Én soha többé nem adok ki sem rá, sem valamelyik testvérére egy fillért sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 25.

dynah13

2018. június 24.

Jo lakkok, szep a szine, jol fed, konnyu felkenni. A tartossagarol nem tudok sokat, mert mindig teszek ra fedolakkot, de szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

dundicat

2018. június 24.

Nagyon szépek a színei! De mivel 2x kell felkenni, hogy normálisan megkapjam a színét és mert nem is tart max 2-3 napig csak 3 csillagot adok :/ Tudom hogy elég olcsó, de van ennél olcsóbb lakk is ami ugyan ezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

rayeri

2018. június 7.

Nagyon jó kis sötét pink színt találtam belőle (az az árnyalat amit ruhákban a sötétkékkel szoktak párosítani, talán fukszia a hivatalos neve..?). Csak a lábamon használom és azt kell hogy mondjam, a tartóssága minden szempontból pocsék. A fénye kb. 1 nap alatt eltűnik, bemattul és minden apró karcolás látszik rajta. 2-3 nap után a körömvégeken és a körömágynál is pattogni kezd. Kár érte mert a szín nagyon tetszik, az állaga jó, könnyű vele dolgozni, két rétegben csíkmentesen fed, de a t*köm fogja 3 naponta újra kenni! Még egy pozitívuma van egyébként: nagyon könnyű lemosni, nem fogja meg a körmöt és körülötte a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Enc

2018. május 7.

Aranyszínben van meg, a 24K kollekcióból azt hiszem. Tartós, szép a fedése, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Kremcica

2018. május 4.

Gyönyörű barackos csillámos árnyalatban vettem meg glamour-napokon, azóta csak ezt használom. Tökéletes tavaszi szín, diszkrét de az apró csillámok nagyon szépek benne. Ha fedőlakkal használom nekem tartós is. Az ecsetet jó, megfelelő a mérete nem is csíkoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

kmanu

2018. április 24.

Nagyon sok árnyalatban van ilyen lakkom. Remek ár-érték arány. Nem bírja hetekig, de pár napig szépen. Nagyon jó a színválaszték :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Katalin00

2018. április 6.

Kalendárból van meg nekem egy mélybordó árnyalat , nagyon szeretem , szép tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Acetone 0 0