Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

Katalin00

2018. április 6.

Kalendárból van meg nekem egy mélybordó árnyalat , nagyon szeretem , szép tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

zsalexa

2018. március 24.

Imádom ezeket a lakkokat, tartósak és nagyon jól pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Imádom ezeket a lakkokat, tartósak és nagyon jól pigmentáltak.

Vivi0507

2018. március 11.

Nagyon szeretem a maybelline nek a lakkjait , tartósak és szép színűek , mindenkinek tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Eria

2018. március 10.

Ritkán használok színes lakkot, így ebből is a 46-os csillám árnyalat van meg, ami kötelező darabbá vált nálam. Az ezüst csillámok picik, pont jó méretüek, egységes de nem gyöngyházas ragyogást adnak. Feldobják a természetes hatásu körmeim.
Semmi negatív tapasztalatom nincs. A csillámok terítéséhez tökéletes az ecset. Tartóssága megfelelő.
Mindig ujra veszem.
A színes árnyalatokhoz viszont két réteg kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Mindig ujra veszem.
A színes árnyalatokhoz viszont két réteg kell.

Pocok96

2018. február 24.

Több rétegben kellett felvinnem, hogy szép egységes színt kapjak. Így aztán nem is nagyon volt gondom azzal, hogy gyorsan lekopna/lepattogna. Mivel több rétegben használtam (3-4), ezért lassabban is száradt, mintha csak 1-2 réteg lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

pinkprincess112

2018. február 23.

Én nagyon szerettem :)
Nem volt problémám vele

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Én nagyon szerettem :)
Nem volt problémám vele

Ennie86

2018. február 18.

Talán pont ez az árnyalat volt meg de hamar lepattogzott. Annyira nem nőtt a szívemhez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

cattitude

2018. február 13.

szerintem ezek a lakkok pocsékak, szinte csak jobb lakkjaim vannak, pedig 300 és 3000 forintosak is egyaránt megtalálhatók a gyűjteményemben. a mostani egyetlen darab is azért került hozzám, mert nagyon kellett egy sötét lakk, de már akkor se szerettem. pár napja előkerült (nem a hűtőben tartottam, mint általában a lakkjaim, így lehet, hogy nem repült a tavalyi szortírozás során a kukába), kifestettem vele a körmeim, de rémes. a színe semmilyen, nem igazán csillog, az ecsete átlagos, az ára viszont ehhez képest magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Nem olyan jó ez a lakk. Nekem van több fél színben is ebből a márkából. A nagyon világos rózsaszín kb 2 napot sem bír, már pattog lefelé. Pedig alá van dolgozva, le van tisztítva a köröm. Talán a sötétebb színek 1 nappal ha tovább bírják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Nicy011

2017. december 19.

Nem rég találtam meg a régi körömlakkjaim között, ezt a terméket, még a piros köröm mániás időszakomban (volt ilyen?) kettőt biztosan elhasználtam. Gyönyörű szép színe volt. Jó pont neki, hogy kb két évet eltöltve a szekrényemben: nem húz csíkot, nem száradt be, picit besűrűsödött, de használható. Első újrafestésre nem tapasztalok minőségi romlást! Talán ez lehet az a festék, amiből érdemes több színt bevásárolni? Még mindig borzasztó dögös ez a piros! :D
A tartósságára már nem emlékszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

A tartósságára már nem emlékszem.

Acetone 0 0