Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

Konszuelita

2017. december 13.

45-ös színben vettem meg, nagyon szép bordó színe van (2 rétegben felkenve). Viszont nem tartós nekem egyáltalán, egy napot bír ki kb. Nemcsak kopik, hanem pattan is. Sajnálom, mert valóban szép a színe. A száradás valóban gyors, ahogy ígéri. Van ettől tartósabb olcsóbb körömlakk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Rozmaring16

2017. december 10.

Két árnyalat van meg belőle. Egy fukszia és egy nagyon szép hologramos. Mindkettő extrém tartós, kedvenc lakkjaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Zsani.D

2017. november 11.

Egyértelmű kedvencem. Előtte manhatten-t használtam illetve essence-t de mindkettő minősége romlott az utóbbi időkben. A manhatten-t felkenem és gyakorlatilag egy óra múlva már lepattog a széle, teljesen mindegy hány réteget kenek fel belőle. Ugyanez vonatkozik az essence-re (talán egy napig bírja). Ez a körömlakk 1-2 hétig fennmarad még a rendszeres mosogatás mellett is. :) Én nem találkoztam "csíkozódással" és az ecsettel sincs semmi problémám. Csak ezt használom, rengeteg színem van belőle, én erre esküszöm. :)

2017 Update: lassan mar 4 eve hogy véleményeztem ezt a koromlakkot. Az utóbbi években áttértem a géllakkok használatra, viszont pár hete ujra beszereztem egy ilyet is. Egy halvány, szolid szint szerettem volna ezért a 31-es arnyalatra esett a választásom. Sajnos ez a szín nem annyira pigmentalt mint szerettem volna, ezért meg 4 réteg után sem fed teljesen. Viszont nekem legalább egy hétig fent marad egy-két réteg használata után is. Vékony rétegben kell kenni es akkor szuper gyorsan szárad. Biztosan veszek belole megint tobb szint is a közeljövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

nicolekitti

2017. november 5.

Szerintem ár érték arányban korrekt a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Szerintem ár érték arányban korrekt a minősége.

dominika99

2017. október 23.

Borzalmasak.. én fehér és mustár sárga színben vettem őket, de mindkettővel ugyanaz a probléma. Nagyon híg, ezáltal egyszerűen nem lehet normálisan felvinni, mert a köröm széléről folyik le, undorító.. borzasztó lassan szárad, két rétegben vittem fel, de még órák múlva is ha hozzá értem valamihez, teljesen tönkre tette az egészet.. annak örülök, hogy legalább nem teljes áron, hanem akciósan vettem, bár igy is pénzkidobás volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Aysel

2017. október 15.

A sárga szín nekem a vízhez értem leesett..
De most vettem meg az aranylószemcsés változatot.És ez nagyon szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

A sárga szín nekem a vízhez értem leesett..
De most vettem meg az aranylószemcsés változatot.És ez nagyon szép.

vaszily60

2017. szeptember 28.

Nekem a 749-es árnyalat van meg, tavaly vettem Glamour napokon, azóta alig fogyott belőle pedig elég sűrűn sárga szinű körömlakkra vágyom :)
Én nagyon szeretem,nem kopik és nem is pattog le, nekem simán fent marad egy hétig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Cupcaketeam

2017. szeptember 24.

A 486-os piros árnyalatot vettem meg még a nyáron. Nagyon tetszik a színe. Kb 5 napig viseltem a nyaralás alatt és szinte alig kopott. 1 rétegben vittem fel fedőlakk nélkül. Elégedett vagyok vele és megérte megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Beebeee

2017. augusztus 29.

Teljesen elégedett vagyok vele. Nagyos sokat mosogatok, de kitart így akár 5-6 napig is. 3 rétegben szoktam felkenni, elég gyorsan szárad, jók a színei, könnyű az állaga, könnyen kenhető. Persze, hogy újra veszem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

walaky77

2017. augusztus 21.

Eddigi legjobb körömlakk amit használtam. Egy hétig bìrja lepattogzás nélkül már egy réteg felvitellel is, és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Acetone 0 0