Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

p3trababa

2012. október 7.

Nekem csak egy szin van meg belole, de azzal nagyon meg vagyok elegedve. Szepek a szinek, tartosak, es nagyon hamar szaradnak. 2 retegben szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

laker88

2012. október 1.

Valóban nagyon szép színekben kapható és én is az itteni vélemények hatására vettem ilyet, DE nekem két réteggel már másnap kopott..fedőlakkal ugyan még nem próbáltam, remélem úgy tovább fogja bírni. Egyenlőre nekem ez 3*-t ér, mert vannak olyan lakkok, amiknek hasonló az árkategóriája, de tudásban jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Elizabeth

2012. szeptember 27.

Nos, én se vagyok oda érte
A sok pozitív vélemény hatására vettem egy mustársárga árnyalatot.
Alig vártam, hogy itthon kipróbálhassam ezért amint hazaértem rögtön elkentem festeni a körmeimet.
Első réteg után nem fedett rendesen, ezzel nincs baj, amúgyis lett volna 2.réteg de amikor már a 3.réteg után is úgy láttam, hogy még mindig nem jó akkor már nem tetszett.
Többször próbáltam, testvérem is kipróbálta és hasonlóképp járt ezért merem remélni, hogy a probléma nem velem/velünk van.
Pluszba buborékosodott is és rögtön lemostam, a tartósságáról nem tudok mit mondani emiatt.
Talán még megpróbálkozok vele egyszer, vagy esetleg más színnel hátha hibás terméket fogtam ki.
Pedig imádom a színét, a körmeimen is tetszett csak a végeredménnyel volt egy kevés kivetnivalóm. A többi színt is szépnek találom, és széles a színskála.
Csak reménykedek, hogy egy hibás körömlakk került hozzám és ha újra kipróbálom nem fog ez történni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Nos, én se vagyok oda érte
A sok pozitív vélemény hatására vettem egy mustársárga árnyalatot.

reka196911

2012. szeptember 21.

Pirosat választottam és nagyon szép élénk színű! De mindegyik árnyalat gyönyörű. A BB krémhez kaptam ingyen ajándékba. De szerintem amúgy is megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

lilla93

2012. szeptember 20.

Gyönyörűen pigmentált színek, jó formájú kivitelezés és most 600 forint a Rossmannban. Régebben is használtam Coloramat, akkor nagyon pozitív véleménnyel voltam róla, így muszáj volt most is vennem egy mélypiros árnyalatot. Nem csíkoz, ugyanolyan a színe mint az üvegben, viszont nekem nagyon hamar lekopott, pedig 2 rétegben kentem fel. Másnap rátettem egy 3. réteget, de az sem segített, ugyanúgy lekopott. Fedőlakkal majd tesztelem, de szerintem teljes árán nem érné meg sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

mellesleg

2012. szeptember 17.

Kettő van ebből a lakkból jelenleg a polcomon, egy 16-os, ami bordó, és egy 165-ös, ami egy szürkés-sötétbarna árnyalat. Szerintem az árát mindenképp megéri, én 749.- vettem a DM-ben őket. A színűk szép, viszonylag hamar száradnak, és egy hetet simán bírnak, igaz, én mindig használok fedőlakkot is. Szerintem még biztos fogok beszerezni belőle egy-két színt :) Ami nem tetszik benne, hogy olyan bénák ezek a számozások, szerintem sokkal jobb, amikor elnevezik a színeket, mint például a Catrice lakkoknál :) De ez már csak ilyen kötekedés :)

UPDATE: Ha lehetne, adnék neki még csillagot, ugyanis most használom második hete az egyik színt (165-ös) Rimmel Super Wear fedőlakkal, és jelentem, hogy az egész hetet bírta nálam, hétfőtől vasárnapig, és utána is csak a jobb mutatóujjamon pattogott le egy picit a vége (nemtudom azzal mit csinálhattam :). Csak azért szedtem le, mert már nőtt le. A második hétre újrafestettem, és ugyanez :) Immár 8. napja fent van. Nekem még sosem maradt fent ennyi ideig körömlakk úgy, hogy nem kell belejavítanom!!! Ja, és nem vagyok plázacica aki maximum a csivaváját simogatja egész nap, hanem főzök, mosok (igen, még hajat is) takarítok, és így is szuper.
P.s.: Ez nem csak a fedőlakk miatt van, mert használtam már más lakkokkal is, és azokkal nem volt ennyire tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

eo

2012. szeptember 15.

Őszintén szólva nem nagyon örültem, hogy lecserélték a Mini Colorama lakkokat erre. A másik szériában láttam még egy árnyalatot, ami tetszett, azt szerettem volna megvenni, de felvilágosított az eladó hölgy, hogy azt már nem fogom megtalálni, új színek vannak. Végül találtam egy hasonló árnyalatot, nagyon megtetszett, egészen sötét bordónak tűnt az üvegben, csillámokkal. Aztán kipróbálás közben jött a pofon: jóval világosabb a körmökön, egy rétegben szinte teljesen átlátszott az amúgy kifejezetten sötétnek tűnő lakk. Azonban két vastagabb rétegben már kellemes volt a fedése és így a csillámokat sem nyomja el benne. S bár az első csalódások után már kedvem sem volt a lakkhoz és egy köröm után majdnem lemostam inkább azt is, végül végiglakkoztam vele és az eredmény nagyon tetszett. Nem pont az, amit az üveg alapján vártam volna, de mégis jó. A tartóssága pedig eddig szuper, 4 napja van a körmömön BTGN fedőlakkal és még csak egyszer kellett egy picit korrigálnom hajmosás után. Négy csillag csak az említett fennakadások miatt, de még szeretném más árnyalatokban is kipróbálni, majd akkor jön az update.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

azursatellite

2012. szeptember 13.

Mostanában ha lakkot támad venni kedvem biztos erre nevezek be! Élénk barack árnyalatban van meg, szerintem amúgy pont ez ami a képen van csak így képeken világosabb mind igazából. Nagyon szép, jó vastag ecsete van, könnyű vele szépen dolgozni. Egy rétegben elérem vele a kívánt szín, pont olyan mint az üvegcsében. Tartóssága is egész jó, még magamhoz képest is. Csodás színei vannak, van vagy min. egy tucat amit tudnék hasznosítani :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

aidaa

2012. szeptember 1.

Nagyon jó, szép színekben kapható, könnyű a felvitele, és min.4 napig fennmarad. Rossmann-ban most 600 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

marshmallow

2012. szeptember 1.

Nagyon jó kis körömlakk, ár/érték-ben pedig főleg! A 16-os (bordó) árnyalat van meg belőle. 1 rétegben elég volt, könnyen, szépen lehet vele dolgozni mert jól eloszlik és gyorsan szárad, tartósságról írok néhány nap múlva. Valószínűleg fogok még venni belőle, gyönyörű színei vannak.
Update: fedőlakk nélkül 4 napig jól bírta, az 5. határesetes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Update: fedőlakk nélkül 4 napig jól bírta, az 5. határesetes volt.

Acetone 0 0