Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

writa

2017. augusztus 14.

A 46-os árnyalat van meg, egy visszafogott, diszkrét lakkot szerettem volna, ezt is kaptam. 1 perc alatt nem szárad meg, ahogy ígéri, de 2-3 perc alatt tökéletesen megszárad, nekem ez elég. 2, esetleg 3 rétegben szoktam felkenni, minden más nélkül. Könnyű szépen és gyorsan felkenni. Elegáns, halvány színe van, aki ilyenre vágyik, az megtalálta, amit keresett. Az intezív színeket nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Rekucika21

2017. augusztus 13.

Nem valami szep a végeredmény belenyulok csikos lesz... Lassan szarad

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nem valami szep a végeredmény belenyulok csikos lesz... Lassan szarad

edi01

2017. augusztus 4.

Nem vagyok elragadtatva...Magaval a festekkel a gondom az hogy mar az uvegbe ossze van csomosodva es nehez felvinni mert egy nagy adag ragacs. Az ecsetje sem a legjobb es nem szarad hamar. Mar reg hasznaltam de nem hiszem hogy valtozast mutatna. Azt hiszem kiprobalom a napokba ujra eloszedem es irok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Nekem eléggé vegyesek az érzéseim ezekkel a lakkokkal kapcsolatban. 2 árnyalatom van belőle (mindkettőt idén vettem, szóval nem lehet az a probléma, hogy régi). A 80-as éjkékkel semmi bajom, 2 rétegben gyönyörű a színe, és tartós is (4-5 nap, ami nálam nagyon jó eredmény). Azonban a 108-as arany az katasztrofális. 2-szer használtam, utána teljesen megváltozott a színe. Az arany rátapadt az üveg falára, és csak ilyen sötétzöldes-feketés híg valami maradt. Nem lehet felrázni se. Szörnyű. Nem tudom ezek után merjek-e még kísérletezni velük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

izabella73

2017. július 14.

Megoszlik a véleményem ezzel a lakkal kapcsolatban,mert a világos színeit kicsit nehezen tudom felkenni,nem mutatnak olyan szépen,és nem fednek valami jól.Viszont a sötét bordó és türkiz színű jól fed és szépen mutat.Tartóssága is rendben van,igy 4*ot megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 14.

ivettdesztiics

2017. július 13.

Én az egyik piros árnyalatát vettem meg (számára nem emlékszem), és nagyon elégedett voltam vele! Nagyon szép intenzív a színe, jól kenhető, az ecsete is jó. A tartósságával van egy kis gondom, még így is, hogy fedőlakkot szoktam rá használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

nixone

2017. június 21.

Szerintem nagyon jó, szép színei vannak, bár nekem csak a 150-es számú piros van meg. Erről azt tudom elmondani, hogy nagyon intenzív színe van (két rétegben) és nagyon tartós is (alaplakkal és fedőlakkal). Megvagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Notti94

2017. június 13.

Szép szinei vannak és gyorsan szárad. A tartóssága nálam max 3 nap, 2 rétegben viszem fel. Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen híg az állaga, könnyeb felvinni szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Kise

2017. június 8.

Egy gyönyörű sötétpink lakk tulaja vagyok. Színéért megveszek, állagáért nem annyira, mert nagyon híg, így csak három rétegben fed jól. Pozitivuma a tartóssága, ugyanis 4 napot kibír picike kopással, pedig mosogattam többször is, egyéb fronton sem kíméltem. Egyenletes kopása, gyors száradása miatt nyári kedvencem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 8.

alexandraporcelain

2017. május 16.

Két színem is van belőle, mindig hamar lepattogtak, és ötször átkellet kenni. Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Acetone 0 0