Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

Szabina911213

2017. május 15.

Eszméletlenül híg, de meglepően tartós lakk. Imádom a színeit, hamar szárad. Persze nem hozta mondjuk egy gél lakk tartósságát, de ezt nem is vártam tőle. Nálam a 3 nap pattogásmentesen már fél siker, ez pedig ezt teljesítette 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

LivErpool

2017. április 26.

155-ös sötét narancs színben van meg, meg vagyok elégedve, nekem nagyon is bejön. Viszonylag tartós, de mire kopik addigra amúgy is már más színre vágyom a körmeimen.

Update:
Napsárga színűt is kipróbáltam (749)
Valóban kell az a 4 réteg, mivel nagyon híg.
Ezért egy csillagot most levonok.
De a végeredmény jól mutat és továbbra is tartósnak bizonyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Update:
Napsárga színűt is kipróbáltam (749)
Valóban kell az a 4 réteg, mivel nagyon híg.
Ezért egy csillagot most levonok.
De a végeredmény jól mutat és továbbra is tartósnak bizonyul.

Babsszi

2017. április 12.

4 réteg kell belőle, hogy tényleg fehér legyen az a fehér. nagyon folyós. a sok rétegnek hála lehetetlen megvárni míg normálisan megszárad, és a végeredmény is csúnya.

update: + 1 csillag, mert egész sokáig fent maradt azok után, hogy sikerült felszenvednem a körmömre (igen, 4 rétegben), ezen kívül könnyű lemosni, konkrétan csak le kell húzni mint egy matricát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

egetoerika

2017. április 10.

Nagy nulla... Több színt kipróbáltam. Nem akarom leírni tapasztalataimat, mert előttem többen megtették. Osztom a negatív véleményeket. Egy ideje már a polcuk felé sem nézek. Nem tudom elképzelni, hogy valaha valamivel rá bírnak arra, hogy újra próbálkozzak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.

alaina

2017. április 4.

1 perc alatt megszárad! Moyra körömlakkokhoz szokva ez megdöbbentő élmény volt az első használat. Alaplakkal használom, kb 4-5 nap után kezd lepattogni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

tothrenata1985

2017. március 31.

Nekem is megszárad 1 perc alatt. Viszont legalább 2 rétegben kell felvinni a világos színűeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

melcsi55555

2017. március 28.

Szép színek és van pár ami nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Szép színek és van pár ami nagyon tartós.

missmomsen

2017. március 20.

Az ecsetje nagyon szar. Nem elég a körömre egy réteg, legalább 3 kell, hogy ne legyen csíkos, ne üssön át, sötétebb színnél meg aztán biztos. Tartósságát inkább nem részletezném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

HontiAgi

2017. március 5.

Még régen neveztem be én is egy vagy talán két színre, de nem dereng, hogy sokáig használtam volna. Szerintem néhány alkalom után landoltak a kukában. Nem fedett, de cserébe nem is terült, viszont szerencsére a színválasztéka se valami nagy durranás, így nincs egy árnyalat se amiért annyira sírt volna a lelkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

majoreszternora90

2017. március 5.

Én sem vagyok elájulva tőle, nem tartós, nem túl szép az eredmény. Csontosmegymaggal ellentétben, nekem nagyon könnyen sikerült megszabadulni tőle, kb. 3 mp volt, amíg bedobtam a kukába. Egyetlen körmömet kentem ki vele próbaképpen. Kb. fél nap után lepattogzott. . Nem akartam kiszúrni senkivel azzal, hogy nagylelkűen nekiajándékozom. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

Acetone 0 0