Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

csontosmeggymag

2017. március 5.

Életem LEGROSSZABB körömlakkja. HÓNAPOKIG TARTOTT MEGSZABADULNI TŐLE!! Színkódot sajnos nem látok az üvegen, a vonalkód mellett szerepel egy 654-es, talán azaz. Egy kék, enyhén türkiz beütésű körömlakkról van szó. Még szeptemberben vettem és nagy serényen kezem-lábam kipingáltam vele és A KÖRMÖM BESZÍVTA A SZÍNÉT. Egészséges körmöm van, mindig élénk színekkel festem és ilyen eddig sosem fordult elő. Próbálkoztam többféle lemosóval, dörzsöltem az ujjaimat citrommal de akár sósavba is márthattam volna a kezemet, semmi nem vált be. Úgy nézett ki a csupasz körmöm, mintha az összes kékes-zöld GOMBÁS LENNE. Kénytelen voltam sötét színekkel festeni a kézujjaimat, amíg az teljesen le nem nőtt, a lábujjaimat pedig kíméltem, úgyis tél volt, a nagylábujjamat leszámítva a többi ujjamról pár hónap alatt lenőtt a zöldeskék árnyalat de a nagynak egy fél év sem volt elég.
Jógán mostanáig dugdostam a lábamat mert féltem azt hiszik gombás a körmöm pedig nem, csak fél éve rossz körömlakkot vásároltam. Köszönöm Maybelline!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Timitami

2017. február 26.

Natúr színben van nekem, 2 vagy 3 éve vettem, és nem száradt bele az üvegbe. Ez jó pont. Felkenve is szép natúr színe van, ez is jó pont. Amúgy nagyon folyós, attól tartottam, hogy csíkosra sikerül majd kifesteni vele a körmeimet, de nem, szerencsére nem lettek csíkosak. Szépen fed, meg is szárad, de második réteget nem tudok vele szépen felhúzni rögtön. Így általában egy réteget teszek fel. De nem egyforma a körmeimen, a gyűrűs és a kis ujjaimon sokkal jobb a színe. Nem tudom, miért van ez így, de a többin halványabb. Valószínűleg a körmeim alapszíne befolyásolja, hiszen ez a szín námileg áttetsző egy rétegben. Mivel nekem natúr színben van, a kopás nem nagyon látszik, de én csak 2-3 napig szoktam a körmeimen tartani, addig az egy réteg oké. A maga nemében, és a nem túl magas árához képest jó lakk. Szívesen adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

MsWatson

2017. február 10.

Nekem egy natúr színű van, kétszer kentem át a körmeimet, nagyon jól fed és hamar megszáradt. Három napig tökéletes volt (edénysúrolást is túlélte), így az elvárásaimat felülmúlta. :) Egyébként ritkán lakkozom a körmeim, és a vásárlásnál nem ragaszkodom márkához, egyszerűen ez az árnyalat tetszett meg, és örülök, hogy jól választottam. Fogok venni alkalomra valami ütősebb színt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

mnodulus

2017. január 13.

A színskála szép, de egyáltalán nem tartós:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

A színskála szép, de egyáltalán nem tartós:(

NikolettSz

2017. január 11.

Zöldeskék színt próváltam ki. A kezemen többször használtam a lábamon kevesebbszer mivel onnan nehezen kopik le. Amikor lemostam akkor láttam, hogy a lábkörmeim beitták a színt. A kéz és lábkörmeim is szétváltak lemezkékre. Hiéba próbáltam pihentetni ezek után a körmömet muszáj volt lefednem valamivel amíg lenőtt a kék szín. Ha tehetném egy csillagot sem adnék!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

LiziSkywalker

2017. január 10.

Az 51-es fehér és a 31-es világos rózsaszínre ruháztam be a napokban, ami abszolúte pénzkidobás volt. Ugyan rá van írva, hogy 60 másodperc alatt megszárad, konkrétan én 3 óra után is képes vagyok belenyúlni, mert olyan lassú a száradási idő. Minden bizonnyal azért van így, mert minimum három rétegben kell felvinni, hogy ne legyen áttetsző, és hiába viszed fel körültekintően, hajlamos csíkozódásra. Emellett nagyon híg is. Régen vettem ettől a márkától egy sötét türkiz színt, annál nem volt panaszom, de úgy látszik a világos színek botrányosan rosszak. Egyáltalán nem ajánlom ezt a körömlakkot, nagyon bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

hdori23

2017. január 9.

A színeivel maximálisan megvagyok elégedve de csak akkor szép ha 2 réteget kenek fel. Sajnos amit észrevettem hogy az első 3 napban gyönyörű fényes de utána nálam átmegy az igénytelen kategóriába nem tudom elviselni a körmeimen mert repedezik és mattul...egy + átlátszó fedőréteggel ilyen gondom nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

dandelion

2017. január 8.

Szeretem a színeit, és azt, hogy mennyire nagyon gyorsan szárad. A tartóssága is megfelelő számomra, viszont a fedésével nem vagyok maximálisan megelégedve, leggyakrabban három rétegben kell felvinnem, de ettől eltekintve nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

queenofhearts

2017. január 3.

Nekem nem jött be (egy kékes színt próbáltam), nem volt elég erőteljes, nem fedte le jól a körmömet. Maradok a Moyránál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Redlips

2016. december 27.

Nagyon jó ár-érték arányú, tartós körömlakk szép színekben. Van pár szín, amit rendszeresen újraveszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Acetone 0 0