Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

guppi666

2016. november 12.

Egy arany és egy ezüst van meg, mert extra akciósak voltak, gondoltam kipróbálom ezeket, de nem nyűgöztek le. Túl híg mindkettő és 2 rétegben sem az igaziak. A fényük száradás után eltűnik és szaténos fény a végeredmény, így mindig kell rá csillogó fedőlakk, mondjuk ez ízlés kérdése. Egyébként gyorsan száradnak, és tartósak is. De számomra semmi extra, a színválaszték sosem fogott meg ahogy nézegettem őket, talán ezért is halogattam ilyen sokáig hogy leemeljek egyet is a polcról, akciósak voltak, nem volt se arany, se ezüst lakkom, szóval kellettek is, de többet tuti nem veszek belőle, ennél olcsóbban sokkal jobb lakkokat is lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Jezabell

2016. november 11.

Engem elbűvölt, bár tegyük hozzá nem véletlenül. Az olcsó körömlakkok világából érkezve nekem ez minőség! Glamour és Joy napokon bővítem a kis készletemet,színskálámat. Bizony idáig jutottam, hogy már mini készletről beszélek. A régi körömlakkjaimhoz képest szuper tartós, sokáig bírja. Jól fed. Alapként Rimmel Nail Rescue-t használok. A kettő kombinációja tartós hatást ér el. Szép, erőteljes színeket dobnak a piacra. Az ára miatt sajnos számomra csak kuponos időszakban éri meg, de ettől függetlenül nálam 5-ös ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Tejeskávé

2016. november 9.

A legtartósabb és legszebb körömlakk amit eddig próbáltam, már az első réteg is egyenletesen fed, tulajdonképpen fedőlakk nélkül is szép a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Ancsa1230

2016. november 5.

Szite gél hatásuk van a lakkoknak s nagyon szép a fedése a sötétebbeknek akár már egy rétegben is! 5napot is kibír úgy,hogy nem pattogzódik le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

Ercibaba89

2016. október 26.

Szuper tartósak, és gyönyörű színek közül lehet válogatni. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Szuper tartósak, és gyönyörű színek közül lehet válogatni. Én nagyon szeretem.

szilvasitimea

2016. október 11.

Sajna nekem nem valami tartós. De a színei nagyon jók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Sajna nekem nem valami tartós. De a színei nagyon jók!

aniko112

2016. szeptember 20.

Nekem fekete árnyalatban volt meg, és ez az eddigi legjobb fekete lakkom. A tartóssága lábon 2 hét, és akkor is csak a lenövés miatt kell korrigálni, kézen pedig 4-5 napot simán elbír. Én nagyon könnyen tudtam vele festeni, nem volt csíkos, szépen terült, elsőre is majdnem jó volt, de azért a 2 réteg kell. A száradási ideje zseniális (legalábbis a többi körömlakkos tapasztalatomhoz képest).
Jelenleg épp vadászom rá... remélem sikerül valahol találnom feketét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Jelenleg épp vadászom rá... remélem sikerül valahol találnom feketét.

nadalandy

2016. szeptember 16.

A körmeim a kezeimennem szerették. Mindig már aznap lepattogzott.
A lábkörmeimem az elmúlt két évben szinte csak ezt használtam és szuperul müködött. Bár örülök, hogy végre elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

A körmeim a kezeimennem szerették. Mindig már aznap lepattogzott.

Sophie0727

2016. szeptember 12.

A kedvenc körömlakkom volt, mert még az én kis gyenge körmeimen is 4-5 napot kibírt. Egy sötétkék árnyalat volt meg, akkor az nagy divat volt és emlékszem, hogy mindenki megkérdezte, honnan van, mert annyira szép a színe. Én is szeretem, de ma már mást választanék :)
Nekem nem okozott problémát a felvitel, egyszerűen, és gyorsan vittem fel mindig. A száradási ideje sem volt az átlagosnál több.
Nálam csillagos ötös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Nálam csillagos ötös :)

dori03

2016. szeptember 3.

A 150-es piros és a 06-os pink van meg. Meg vagyok elégedve velük 3-4 nap után kezd kicsit pattogni a széle, de nem vészesen, még javítható újabb pár napra ilyenkor, viszont könnyen lemosható. Bár ez fedőlakkal együtt bírja eddig, anélkül még nem próbáltam. Már egy réteg után is szép színe van, de én kettőt szoktam felkenni, elég gyorsan szárad (azért nem egy perc alatt). Miután félig van már csak az üvegcsében, elég nehéz dolgozni vele. Összességében elégedett vagyok vele, de az árát kicsit sokallom én mindig csak akkor veszem, mikor féláron van. Illetve az egyik piros ecsete(természetesen újravettem) folyton kijön a kupakból... bár ez lehet csak kifejezetten ennek az egynek a hibája, mivel a másiknál még nem fordult elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Acetone 0 0