Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

flamingo-80

2016. szeptember 3.

Nekem a sötétbordó van meg (az üvegben még inkább barnának láttam).

Ár-érték arány: 4
Tartósság: csillagos 5 (ez kb az első körömlakk, ami közel egy hetet kibír lepattogzás nélkül)
Fedés: 4
Szín intenzitás: 4
Ecset: 2
Kezelhetőség: 2

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Nekem a sötétbordó van meg (az üvegben még inkább barnának láttam).

Ár-érték arány: 4
Fedés: 4
Szín intenzitás: 4
Ecset: 2
Kezelhetőség: 2

Cannes

2016. augusztus 24.

Nagyon nehéz szépen felvinni egy csalódás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Nagyon nehéz szépen felvinni egy csalódás volt

uagi

2016. augusztus 20.

Mindegyik árnyalat másképp viselkedik a körmömön, valamelyiket nagyon nehéz szépen felvinni és nehezen is szárad, de vannak, amik teljesen jól működnek. Jóindulatú 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

0bikbik0

2016. augusztus 14.

Nagyon keskeny az ecsete, nekem nehéz használni. Sűrűsödik az üvegben. Nehezen szárad. Erős fedőlakk nélkül egy napot sem bír ki...
A színei viszont szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

A színei viszont szépek.

csill87

2016. augusztus 14.

Ud2.: A 26-os számú, gyönyörű babarózsaszínt szereztem be. Miközben kerestem ezt a színt, rá kellett jönnöm, hogy nem olyan könnyű szép babarózsaszínt találni... Tehát a szín valami gyönyörű és már több mint a felét elhasználtam a lakknak, aminek csak az egyik oka a csodás szín. A másik, hogy három réteget kell felkenni, hogy ne legyen foltos...Van egy másik lakkom is tőlük, egy sötétebb ciklámen, annak nincs ilyen baja, az pigmentált. De összességében nagyon ingadozó a minőségük ezeknek, és haragszom a babarózsaszínért, mert máshol nem láttam ilyen szép árnyalatot...:(

Update: 3 hónap után sajnos le kell vonjak egy csillagok. Álló helyében annyira sűrűsödik, hogy csak figyeltem, hogy megy össze a lakk az üvegben, pedig olyan sokat nem használtam. Már majdnem a felére összehúzódott. Igaz még mindig kenhető, kezelhető, de szerintem még 3 hónap és dobhatom ki. Majd meglátjuk.

Nekem a 101es számú van meg, és nagyon bejött. Gyönyörű a színe, sötét alapon vagy egy kis lilás fénye, ami nem csak üvegben, hanem a körmön is ugyanúgy látszik. Meg is lepődtem rajta.:) Az állaga pont jó, a fedése már egy rétegben is elég jó, de én teszek rá kettőt mindig. Engem levett a lábamról a szín, az új csomagolás is tetszik, így kicsit elfogultan 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

cukorka22

2016. augusztus 12.

Több színben is vettem. Könnyen felkenhető, tartós, élénk színe van, viszonylag gyorsan szárad. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

AppleMaple

2016. augusztus 8.

A Colorama körömlakkok elnyerték a tetszésem. Könnyen szárad, tartós, szép szinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

pambeesly

2016. augusztus 1.

lehetne jobb az ecset, de szépen fed, tartós és klassz árnyalatok elérhetők. bizonyos árnyalatok csíkosak, szóval lenne min javítani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

csakeeen

2016. július 23.

Nekem a 60 second-változat van meg a Colorama kollekcióból. 103-as árnyalat, gyönyörű sötétlila...az üvegben. Körmökön sötétkék.
Egy rétegben csíkoz, két rétegben tökéletes.
Száradásról nem tudok nyilatkozni, éjjelre kentem fel.
De viszont: alap- és fedőlakk nélkül van fenn 3 napja és csak a körmeim éléről pattogott le, full tökéletes pedig nem kíméltem. 470 Ft-ért nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Egy rétegben csíkoz, két rétegben tökéletes.
Száradásról nem tudok nyilatkozni, éjjelre kentem fel.

MsKors

2016. július 12.

Egy sötétbordó van nekem, nem igazán jött be. Csíkoz, nem tudom szépen felvinni de ha ez az én hibám lenne és elbénáznám akkor is hamar lepattog. Anyukámnak adtam, Ő is azt mondta, hogy nem a legjobb de neki nem rossz, elkenegeti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Acetone 0 0