Maybelline

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2015. június 14.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Elhalványítja a bőr tökéletlenségeit, kiemel, ragyogást fokoz, hozzáigazodik a bőrszínhez, simít, hidratál-SPF30-ot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pm2013

2016. május 20.

Én is akciósan jutottam hozzá, de így is túl drága volt a beltartalmához viszonyítva...Én még ilyen rossz szagú BB krémmel nem találkoztam. 8 az 1-ben ide vagy oda, kellett fölé a mattító púder, mert önmagában nagyon zsírosnak tetsző felületet képezett. A krém narancssárga színe megtévesztő; felkenve sokkal világosabb és nincs narancsos tónusa. Fedése nulla, csak egy kicsit színezi meg az arcot. Azt sem értem, minek bele kétféle tartósítószer is? Összességében nagyon rossz vételnek tartom még így akciósan is, és zsíros érzete, borzasztó szaga miatt nem szívesen kenem magamra. Hagyjátok a polcokon nyugodt szívvel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 20.

DianaS

2016. április 12.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, én viszont tovább ajándékztam. :) Borzasztó sárga szín, zsíros érzet, csomósodás, ragadás, minden baja volt. Pedig ennek viszonylag elfogadhatók az összetevői.. nagyon nagyon nehéz káros összetevőktől mentes BB-t és alapozót találni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

PinkBelleLab

2016. március 8.

Elhalványítja a bőr tökéletlenségeit NEM, ragyogást fokoz max zsírosít, hozzáigazodik a bőrszínhez valóban? simít ismételten nem.
Életem legértelmetlenebb krémje,de ha már megvettem akkor elhasználom-.-
Az illata is rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Életem legértelmetlenebb krémje,de ha már megvettem akkor elhasználom-.-
Az illata is rossz.

lia007

2016. január 22.

Ezt a terméket már nem mostanában nyertem, de mivel világos bőrű vagyok és a sötétebbet kaptam így csak nyáron tudtam használni. Nem mondom, hogy szörnyű volt de tény, hogy nem a legjobb BB krém amit használtam. Mindenesetre nem tudtam elhasználni és már nem is fogom... az állaga kissé megváltozott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Monica6

2016. január 15.

Büdös, nagyon zsírosít, és a színek... Nem tudom, kinek van narancssárga feje...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

reku0304

2015. december 23.

Annyira zsírossá tette a bőrömet, hogy két hét után sem tűnt el minden pattanás róla... A fedése abszolút 0 volt, mindig kellett még valami felé kennem, de azt hittem primernek jó lesz. Hát még annak sem. Az illata fura volt, de nem érződött sokáig. A színe olyan narancsos... Soha nem veszek többet ilyet a pattanások miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

orybea

2015. december 10.

Az Universal Glow van meg, nyáron használtam, ragyogást adott a bőrömnek, frissítette az összképet, bár egy kicsit zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 10.

nigganyufi

2015. november 25.

A fedése közepes, állaga jó viszont sajnos zsírosította abőrömnagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

A fedése közepes, állaga jó viszont sajnos zsírosította abőrömnagyon

xklaux

2015. október 25.

Nekem nagyon bevált, sajnálom, hogy már nem gyártják. Egyenletes színt ad a bőrnek és a kisebb bőrhibákat is eltünteti. Light színben veszem újra folyamatosan. Talán kicsit túl folyós, de ettől függetlenül 5*! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

VVioletta

2015. október 9.

Nagy kár, hogy már nem gyártják. Most akciósan vettem a DM-ben, és ez tényleg egy csodaszer! Nem túl zsíros, nem szárít, színe tökéletes nekem! Egyedül az illata fura egy kicsit, de ezen hamar túllendülök (később nem érezni, csak felkenéskor). Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).