Maybelline

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2015. június 14.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Elhalványítja a bőr tökéletlenségeit, kiemel, ragyogást fokoz, hozzáigazodik a bőrszínhez, simít, hidratál-SPF30-ot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

annanoszvai

2014. június 8.

Egyik kedvenc külföldi bloggerinám használta, gondoltam nem lehet olyan rossz, meg hát alapból is kíváncsi voltam rá, meg még pár barátnőm, hogy milyen a cucc, szóval mikor megvettem, már küldenem is kellett nekik a teszteket. :D
A krémről annyit, hogy elég folyós állagú, könnyen beissza a bőr, és tényleg van valamicske hidratáló hatása.
Nos.. a fedése nem az igazi, én egy BB-től azért többet várnék (nem full coverage-et de azért valami mégis...), a pirosságot se húzta le nekem sosem, az összes szîn rendkívül narancssárga, és a kiszerelés mérete nem igazán passzol azzal, hogy állagából adódóan nagyon folyékony, és ha nem figyelsz rádömlik az egész egy perc alatt... Ha valakinek szebb bőre van, lehet hogy szeretni fogja, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 8.

Battike

2014. június 5.

A fair árnyalatot nagyon szeretem! Szuper nyárra!
A ligh-t árnyalat nekem kicsit rózsaszínes ezért fentebb árulom!
UPDATE : jajj pont fordítva megint összekevertem mint vásárlásnál :D A fair a rózsaszínes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

A fair árnyalatot nagyon szeretem! Szuper nyárra!
A ligh-t árnyalat nekem kicsit rózsaszínes ezért fentebb árulom!

pronto

2014. május 26.

nekem tökéletesen működik, nem fényesedik ki tőle az arcom fél nap múlva se, a szaga rossz, púderes, az állaga se túl kellemes amikor felkenem, valahogy száraz, de a hatása remek. nem látszik egyáltalán, csak üde, egységes lesz a látvány. viszonylag világos színűt vettem így csak ősztől tavaszig használom.

hatását nagyon egyszerűen tudnám leírni. ha rajtam van tükörbe nézve szebbnek látom magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

bubbans

2014. május 11.

Már nagyon régóta használom ezt a bb krémet és nekem abszolút bevált. :) Kell hozzá a mattító púder azt tény, de én ettől függetlenül szeretem. Hidratálja a bőrömet és van belőle olyan világos árnyalat, ami passzol a bőrömhöz. Nemrég rendeltem egy holika holikát ebayről, már nagyon várom, hogy megérkezzen és össze tudjam hasonlítani őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

kriszti8051

2014. február 5.

Karácsonyra kaptam a húgomtól a legvilágosabb árnyalatban. Sokkal könnyebb érzés mint egy alapozó, a fedését közepesnek mondanám, nekem hétköznapokra tökéletes mert egyenletes bőrszínt eredményez és örülök a fényvédő miatt is, de egyetértek abban, hogy egy idő után kifényesedik a kombinált/zsírosabb bőr (nekem a homlok rész, ezért púdert is kell raknom rá) pedig olajmentesnek írják...

UPDATE: próbáltam többet is és ez a legjobb BB krém (még a Max Factor CC-t is üti) úgyhogy megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

pacsalia

2014. január 18.

Nekem gyorsan elfogyott, mert a szép fedés érdekében elég sokat kellett használni belőle. Az illata nagyon jó, kellemes állaga van, nem ragad, nem maszatolódik, nem ül be a ráncokba. 8-10 óráig is bírja, főleg rajta mattító púderrel. A 4 * oka csak a halvány fedés. A pirosabb részekre, pattanásokra több kell, de a kisebb bőrhibákat jól elfedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

azoszlardori

2014. január 12.

A fedése nem tökéletes, de én nem is ezért vettem meg. Szép egyenletes 'vásznat' kapok vele, az illatával nincs bajom, az állaga a többi bb krémhez képest nagyon könnyű. Friss arcot kölcsönöz a riválisaival ellentétben, ahol a frissességet szerintem arra értik, hogy úgy nézek ki, mintha egy bödön zsírt kentem volna szét az arcomon. A nap végére már tényleg nem látszik sok belőle, de nem bánom. Nekem ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Tinc

2014. január 10.

Nyáron vásároltam, hogy mellőzni tudjam egy kicsit az alapozókat. A legvilágosabb árnyalat akkor megfelelőnek tűnt, de sajnos nekem mindig is sárgás marad, nem alkalmazkodik teljesen a bőrömhöz. A fedése ezzel szemben annyira nem látványos, én nekem pár óra múlva le is kúszik az arcomról. Az illata nekem túl erős. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

DorinaTVD

2013. december 29.

Fedése 1 nagyon kicsit van.!
5-6 órát kibír a arcomon ,többet nem .
1-nek jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Fedése 1 nagyon kicsit van.!
5-6 órát kibír a arcomon ,többet nem .
1-nek jó.

roxii97

2013. december 24.

Véleményem szerint ez a legjobb BB krém! Én már az első használattól imádtam.:) egész nap fed és hidratál, pont ahogy rá van írva. Ráadásul nekem eltüntette a csúnya pattanásaimat, és a bőröm felszíne is sokkal szebb lett. Ahol kicsit pirosabb a bőr, oda még egy réteget rakni kell, de ezenkívül semmi rossz tulajdonsága nincs. Szerintem megéri megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).