Maybelline

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2015. június 14.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Elhalványítja a bőr tökéletlenségeit, kiemel, ragyogást fokoz, hozzáigazodik a bőrszínhez, simít, hidratál-SPF30-ot tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lills

2013. július 10.

Teljes elfeledettség után találtam rá a fiókomban, és azt tapasztaltam, hogy az alapozóim közül az ő színe passzol legjobban a jelenlegi bőrszínemhez (kár hogy holnap megyek nyaralni és gyakorlatilag egy hétig napozni fogok).
A fedése tényleg nem a legjobb, de nekem nem igazán vannak bőrhibáim, az alapozókkal/BB krémekkel inkább a bőröm színének egységesítése a cél, és arra ő megfelel.
Egészen mattra szárad (azért kell a púder) és kellemes viselni, nem érzem zsírosnak tőle a bőröm. Tartóssága elfogadható, és SPF30-at tartalmaz, ami hasznos ha az ember nem hajlandó naptejet kenni az arcára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

moldvaieva

2013. július 3.

Véleményem szerint ez volt a messze legjobb BB krém amit próbáltam. Fedése a mindennapokhoz kiváló,smink alapnak nagyon jó.Az illata remek, és az ára jobb nem is lehetne ! Csak ajánlani tudom. A tartóssága nem éppen a legjobb , de amíg suliban vagyok tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

mandula

2013. július 1.

Szinte semmi fedése nincs, én jobbat vártam volna tőle. Viszont eldolgozni elég jól ellehet és hamar be is szívódik az arcbőrömbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

MsVicus

2013. június 26.

Az én szememben 0. pénzkidobás. A garnier sokkal jobb, ez olyan alapozós, zsíros, pórustágító tipusú. Fénylik az arcom tőle, pedig egyáltalán nem teszek sokat. Ennek valami kellemetlen szaga is van, műhatású...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

f.eniko

2013. június 24.

Első BB kém volt amit megvettem. Számomra a mai napig nagyon furcsa az illata. Ha épp semmi pattanás nincs rajtam,akkor szeretem felkenni,hiszen a bőrhibákkal már nehezen birkózik meg,de amúgy könnyen a bőrbe szívódik és nem kell belőle sokat használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

viktoriacsoke

2013. június 15.

szinte semmi fedésen nincsen, elég gyenge de korrektorral már sokkal jobb, használtam már jobbat is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

naomi03

2013. június 8.

az első használat után megijedtem, hogy csak pénzkidobás volt, aztán meglepődtem milyen szép, egyenletes bőrfelszint eredményez. nagyon problémás bőrűeknek én nem ajánlom, hiszen nagyon halvány a fedése. viselni csak púderrel, ahogy majdnem minden krémes alapozót. a 30as fényvédő szuper, a loreal cc-je is csak 15ös. már nem csak light árnyalatot, de a mediumot is beszereztem nyárra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

cifike

2013. június 1.

Hirtelen felindulásból vettem meg, pedig vegyes véleményeket hallottam róla. Ehhez képest kellemes meglepetés fogadott! Relatíve jól fed, könnyű, és nap végéig kibírja. Tény, hogy fénylik, főleg mivel zsírosodásra hajlamos a bőröm, szóval elvileg púderrel működik a legjobban, de hétköznapokra, amikor valami természetes külsőt szeretnék, csak ezt dobom fel, meg egy nagyon enyhe pirosítót, és olyan, mintha nem is lenne rajtam semmi, mégis makulátlan lenne a bőröm :) az SPF30 is love

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

Biofeleség

2013. május 13.

Mellette: Könnyen kenhető ecsettel és kézzel egyaránt, finom friss érzést kelt az arcon, egyenletessé teszi a bőrfelszínt, teljesen természetes hatású, szép egészséges fényt ad az arcnak, de nem hagy csillámos fedőréteget, SPF30-as fényvédővel nyárra is tökéletes, nem tartalmaz szilikont, alumínium- vagy ammónium-származékokat, parabeneket.

Ellene: Talán jobb lenne egy kicsit több fedés. Mindenképp szükséges fixálni egy púderrel. És nem ajánlom a zsíros vagy zsírosodásra hajlamos bőrre, mert egy-két óra elteltével fényesíti az arcot, még púder használata mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 13.

konyari.noemi

2013. május 10.

Most olvastam el ezt a sok véleményt és úgy döntöttem hogy leírom én is az enyémet. Ma reggel a JOY-napok alkalmával vettem újra a Light árnyalatot mivel világos bőröm van. Eredetileg ezt is sötétnek éreztem de nem! Az arcomon (persze a szokásos tisztítást) követően tökéletes! Szépen fed, igaz nekem nincsenek bőrhibáim ( pl.pattanás) de az én bőröm is hajlamos zsírosodásra. Abban egyetértek, hogy valóban van egy kis "fényes bőr mellékhatása) de egy jól megválasztott púder ezt megoldja , amit egyébként is használok. Egyszóval nekem bevált, szépen fed, és nem lettek tőle pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).