Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. február 5.

Természetes, matt, egyenletes fedés. Légkönnyű érzés. Börgyógyászatilag tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

ercsike76

2013. március 28.

Tényleg megszüntették??? Most olvasom, szomorú vagyok, ez egy nagyon jó púder! Babapopsi bőrt csinál, mattít, sosem túl sok - bár ecsettel viszem fel. Bírja a nyári hőséget is, nem okozott kiütéseket, BB krém fölé használom általában. Erősen fogyóban van, nem tudom mit vegyek helyette :-( Ez az egy vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

melinda18

2013. február 26.

NAGYON JO válsztás nekem be vált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

NAGYON JO válsztás nekem be vált

kincsö

2013. február 26.

De sokáig használtam :) már nem kapható.nagyon jó kis puder volt..szerettem.teljesen matt hatása volt.kár hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

WaterLily

2012. október 2.

Hihetetlen, hogy már nem gyártják, pedig felesküdtem erre a púderre :(
Nagyon szerettem, az én bőrömön mindent tudott, amit egy jó púdernek tudnia kell. Tartós is volt, a tükröt pedig külön imádtam benne. Bár a szivacs hamar tönkrement, de ez sem hátrány, mivel amúgy is jobban szeretek púderecsetet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Hihetetlen, hogy már nem gyártják, pedig felesküdtem erre a púderre :(

szoszike125

2012. július 3.

A barátnőm használt ilyen púdert nagyon sokáig,aztán kerestük de nem találtuk sehol:(..Ő nagyon szerette és én is kipróbáltam.Szerintem nagyon jó,semmi extra..a célnak tökéletesen megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

vira.15

2012. június 23.

Nagyon szeretem, nekem még van belőle. Amikor itthon készülök, akkor púderecsettel szoktam használni, azonban ha úton vagyok akkor a pamacsot. Nagyon praktikus, hogy van benne egy tükör és egy kis pamacs, így bárhol gyorsban átkenhetjük magunkat. Kár, hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Gift Box

2012. június 4.

1-2 hónapja fogyott el, addig nagyon szerettem.
Most keresgéltem a DM-ben, de nem találtam már rá.. :(
Nekem jól bevált, tartós és nagyon jól fixál, sokáig elég, a csomagolása is tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

1-2 hónapja fogyott el, addig nagyon szerettem.
Most keresgéltem a DM-ben, de nem találtam már rá.. :(

Ella

2012. április 25.

Amikor a pamaccsal vittem fel, elég csúnyán, természetellenesen nézett ki, de váltottam púderecsetre és annyira szépen eloszlott az arcomon, tovább is mattított egy picivel. Persze ez sem volt csodatermék, de a csomagolását praktikusnak, egyedinek találtam, a púder pedig egész jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

anita

2012. március 13.

Nem a legjobb választás, poros hatása van az arcon és csak rövid ideig mattit. Az állaga jó, a csomagolás is strapabíró, a hozzá adott puffni is egész jól használható rövid ideig, mert a tisztítást már nem bírta ki. A tükör elmegy, fogásra szuper. Nálam sajnos erősen mitesszerképzős volt, nem venném újra semmiképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

krekuci

2012. február 5.

Már nem gyártják,pedig szerettem.Jó púder volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Már nem gyártják,pedig szerettem.Jó púder volt.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.