Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. február 5.

Természetes, matt, egyenletes fedés. Légkönnyű érzés. Börgyógyászatilag tesztelt. Nem tömíti el a pórusokat.

sokkismalac

2011. július 7.

Nem nagyon kiemelkedő, de elég jó, viszont rettentő sokáig elég! Én már kb. 2 éve használom, (igazából 3 éve, de volt kb. egy év, amikor nem nagyon használtam púdert) és egy félévi adag még tuti van benne... Meg jó a zsebtükör is.
Most jutott eszembe, a "hozzá tartozó" (Dream Mat) alapozóval együtt egy kicsit erőszakos a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 7.

CherryBlossom

2011. július 7.

Most kezdtem el használni. Nekem nagyon szépen lemattította az alapozó utáni csillogó részeket, rendesen fixál, és annyira szép természetes marad tőle az arcom, pedig nem kell belőle sok. Nyáron a nagy melegben is sokáig fentmarad, sokára kezd csak el csillogni a T-vonalam (hozzáteszem, minden mattítást ígérő terméknél csillog egy idő után). Merem ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 7.

skincare

2011. július 6.

Hétköznapokon szívesen használom ezt a púdert, jól fed, mattít még sem észrevehető. Nyárra is remek. Valóban sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 6.

Estraven

2011. június 21.

Szeretem, mert egy nagyon kevés és elég vele a mattításhoz. Meg a kis tükör is praktikus, de nem életem legjobb púdere.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 21.

erdeim

2011. május 30.

Nem egy rossz púder igaz ritkán használom alapozóra csak de könnyű érzetet biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.