Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: lynus, Módosítva: 2012. augusztus 22.

adri97323

2013. március 24.

Ajándékba kaptam, de csak a kipróbálás erejéig használtam. Kemény, nem fog( vízvonalon főleg), kopik, kenődik. Semmi jót nem tudok elmondani erről a szemceruzáról, pedig általában beválnak a Maybelline termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 24.

bambula86

2013. február 25.

Hjaj ha előbb olvasom a véleményeket hozzá se nyúlok a polcon!
Lehet hogy el se használom, ha már így belenyúltam, mivel ahogy "leolvad" a szememről, borzasztóan csíp is. Ilyet nem tapasztaltam még a legolcsóbb szemceruzáknál sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Hjaj ha előbb olvasom a véleményeket hozzá se nyúlok a polcon!

Natalka

2013. február 9.

Tényleg elég pocsék egy szemcerka, nem elég intenzív a színe, és nem elég tartós :( szerintem ezzel a lényeget el is mondtam, mert sajnos, ha ez a kettő nem teljesül egy termékben, akkor nincs értelme megvenni. Bár megmondom őszintén, én azért trükközöm kicsit, h növeljem a tartósságát, és élénkebbé tegyem a színét :) fekete szemhéjpúderrel ráerősítek, és már jó is. Füstös sminkhez azért jó lehet, mert ott satírozni, maszatolni kell egy kicsit :)
De nem venném újra, ez tény, főleg hogy van sokkal jobb is, sokkal kevesebb pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

szivoszal

2013. február 4.

nekem sem jött be :D. egyszer akciósan vettem egy feketét és nem valami tartós, a vízvonalra nem is lehet használni mert ott nem intenzív fekete. sajnos elég gyorsan elkenődik :/ de most már elhasználom hogyha van :D én is többet vártam volna tőle, hisz az alapozójuk mert a körömlakkjuk jó. mindegy többet nem veszek a szemceruzájukból. azért kap egy hármasat :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Jennyke

2013. január 29.

Gyengén fog,nem tartós,lemászik.Soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Gyengén fog,nem tartós,lemászik.Soha többet.

Amy

2013. január 24.

Egy Maybelline-től én is jó minőséget vártam volna, de elkenődik, egyszerűen használhatatlan, pénzkidobás volt sjanos..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 24.

burberry

2013. január 4.

Nagyon rossz minőségű, de úgy emlékszem nem is volt annyira drága. Feketét vettem, nem eléggé pigmentált, olyan mintha zsírkrétából lenne, hamar lejön, nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Missglamorazzi

2012. december 30.

Én is többet vártam volna egy Maybelline szemceruzától. Tényleg gyorsan maszatolódik, a vízvonalon meg szinte nem is látszik. Legközelebb nem ilyet veszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

mandipula

2012. november 7.

szerintem is borzasztó, nagyon lemászik a szememről, ilyen árkategóriában vannak sokkal jobbak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 7.

RicoCake

2012. augusztus 31.

Nagyon rossz... De tényleg, azt be kell ismernem hogy nagyon intenzív fekete de nagyjából ennyi.. Annyira kemény hogy csiklandozza a szemem szószerint :D Eddg ilyet más terméknél észre se vettem, a viízvonalamat nagyon masaztosan fogja be, de a szemhéjamat is, tartósnak egyáltalán nem tartós, nem tudom kinek lehet jó ez a ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.