Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: lynus, Módosítva: 2012. augusztus 22.

lynus

2012. augusztus 12.

Épp ma vettem meg a 40-es silver grey árnyalatot, és be kell valjam első látásra szerelem lett! Kipróbáltam, és szerintem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.