Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 1500 , Eladó: eszcs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (+költség)

Dooriikaa

2016. június 18.

Életem eddigi legjobb spirálja, aminek még az ára sem veri az egeket. Szépen ível és dúsít, tartós, nap végére sem pereg le a szem alá, fekete foltokat hagyva. Vízálló spirál lévén természetesen picit nehezebb az eltávolítása, de egy olajos lemosóval teljesen lemosható. Ki fogom próbálni a nem vízálló változatot is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Reebuus

2016. június 6.

Nagy lelkesedéssel vettem meg, olyan sokan dícsérték, de inkább a simát vettem volna meg, amit tényleg sokan dícsértek. Ő nem vált be... mostanában azért használom, hogy "bejárassam" annyira, hogy ne maradjanak kis festékcsomók a pilláimon, ne vigyen fel annyi festéket. Lemosni ugye csak olajos lemosóval lehet, de sokszor utána a sima arclemosás után még marad feketeség a szemem alatt... szóval ragaszkodó és tartós, de nem tudok vele szépen pillát festeni. Talán ha lesz akció kipróbálom a sima tesóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Funnyface

2016. június 4.

Először a nem vízálló változatát próbáltam ki, és azt nagyon megszerettem. Mennyei boldogság volt számomra, hogy megjelent a vízálló változata is. Ugyanis nyáron inkább vízálló termékeket szeretek használni. Azonnal vettem belőle. Tetszik benne, hogy dúsítja a pilláimat, de még nem olyan nagy mennyiségű termék kerül a pilláimra, hogy üvöltsön róla, mint a Maybelline the Falsies volum' express spirállal. Nem egy természetes, no makup sminkhez való spirál, de nem is esik túlzásba. Szépen hosszítja is a pilláimat. A vízálló változat, viszont már az első használatnál is darabos volt, ami nagyon idegesít. Nem lesz szép egyenletes a felvitele, mint a nem vízálló változatával. Pókláb hatás ugyan nálam nem volt, de kövér spiráldarabkák maradnak szerte a pilláim között. Csalódtam, nem is használom most. Lehet, hogy nekifutok még egyszer, mert valóban nem kenődik el a nap végére. Olajos szemfesték lemosóval is egy kicsit meg kell dolgozni, de lemosható. Meglátom még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

Galadriel

2016. május 24.

Hatalmas csalódás, rengeteg festéket visz fel, nem lehet vele dolgozni, csomós lesz. A leszedéséről ne is beszéljünk,kis apró festékdarabkák mindenhol, hogy ennyire vízálló legyen valami, az már lehet kicsit sok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

LathatatlanOzike

2016. május 20.

Nagyon jó, szép pillákat készít, és egyáltalán nem tapasztja össze a szálakat. Csillagos ötös!
Még jó, hogy ráleltem, ezt az esős időt is szemrebbenés nélkül állja. :D

Up.: Továbbra is ügyes spirál, szeretem. És valóban megkérdőjelezhetetlen a vízállósága. Nemcsak városi zivatarban teszteltem, hanem erdei monszunban is. Mindenhonnan folyt rólam a víz, az arcomról is, de ő nem akart lemászni rólam. Tud valamit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Még jó, hogy ráleltem, ezt az esős időt is szemrebbenés nélkül állja. :D

balatonka

2016. május 17.

Nyárra kerestem vízálló spriált, és az itteni vélemények alapján esett rá a választásom. És azt kell mondjam nem csalódtam. Nagyon szép, ívelt pillákat csinál, a kisebb, szemzugban lévő pilláimat is könnyen elérem vele. Nem csomósodik és elképesztően tartós, viszont nivea vízálló sminklemosójával könnyen le lehet szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

mreni876

2016. május 11.

A vízálló szempillaspirálok híve voltam mindig is, mert rengeteget könnyezik a szemem és a nap végére mindig fekete pacákkal értem haza. Már rengeteg fajtát próbáltam. Legutóbb a szintén Maybelline Volum'Express the rockett vízálló spirált használtam, ami ugyan jó volt, de ez a termék simán übereli. Ez aztán tényleg tartós. Viszont nehéz eltávolítan. Még vízálló szemfestéklemosóval is macerás.Úgyhogy inkább úgy döntöttem, ezt csak alkalmakkor használom, mert ha ilyen nehéz eltávolítani, azt csak a pilláim bánják. Amúgy eszméletlen szép pillákat varázsol. Mindig akciósan szerzem be a Maybelline termékeket. Akciósan nekem megéri, de a teljes árát már nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

bugosgizi

2016. április 14.

Olyan pillákat csinál hogy legyezőnek is elmehetnék vele. :D
Szép és jó de kegyetlen leszedni... kissé be is pánikoltam tőle. De aztán találtam egy olyan nedves törlőkendőt ami elég jól lehozza.
Ez tényleg az a fajta spirál ami úgy tart mint a parancsolat. Azt hiszem megérte. Bár most pont nem vagyok az aktívan sminkelős korszakomban. Attól még fontos ha mégis rá vetemedek hogy ilyen szép tartós legyen minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Olyan pillákat csinál hogy legyezőnek is elmehetnék vele. :D

vadri1

2016. április 11.

Nekem nem vált be. Rengeteg festéket vesz fel az ecset, rengeteg idő mire felkeni szépen az ember. A pilláimat összetapasztotta, és 3 hónap után csomósodni kezdett(tisztában vagyok vele, hogy 3 havonta érdemes cserélni a festéket, ám ez az első olyan spirálom, ami ilyen rövid időn belül csomósodott). Mindemellett iszonyatosan nehéz volt lemosni a szememről sminklemosóval is, sőt még reggelente is maradt a szememen, amit nagyon nem díjaztam(tudom, hogy vízálló, na de ennyire?). És nap közben hullott az arcomra festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Vancsi

2016. március 31.

Nagyon rossz, úgy ahogy van, összetapadt a pillám, és olyan kis rövid lett...borzasztó..(kaptam mert a barátnőmnek sem jött be és most én is továbbadom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.