Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 1500 , Eladó: eszcs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (+költség)

brigi50c

2020. január 10.

Édesanyám ezúttal nem nyúlt mellé, nagyon jót választott, karácsonyra kaptam tőle ezt a szempillaspirált. Brutálisan nagy, szétválasztott pillákat csinál, gyönyörűen tartós is egész nap, viszont pont az a hátránya is, ami az előnye: még micellás vízzel is lerobbanthatatlan, pedig abban ugye olajmolekulák vannak... Minden reggelente azzal kell kezdenem, hogy a tegnap este már leszedett sminkem maradványait vakargatom a szemem alól, ami szerintem nem tesz jót a bőrnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

blondiebunny

2020. január 2.

Fhúú imádom, nagy kedvenc! Rengetegszer vettem már belőle. A többi Lash Sensationalt is kipróbáltam, azok is jók, de ez nekem telitalálat. Akkora pillákat csinál, mint egy bérház :D Sajnos kevéske szempillám van, de ennek a spirálnak a segítségével nem kell műszempilláshoz járnom. A keféje is nagyon jó, a festék pedig nem ragad, nem darabos. És tényleg vízálló, sem az eső, sem a könny nem tudja leperegtetni. Persze lemosni is csak nagy mennyiségű sminklemosóval lehet, de nagyon megéri. 2 éve használom kb, mindenképp marad is :) Néha beszerzek kíváncsiságból másmilyeneket is, de ebből mindig tartok a neszesszerben. Jah, és még árban is jó, a legdrágább helyeken sem láttam 3.000 fölött, van, ahol pedig 1800 forint körüli áron mozog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Bettu

2019. december 27.

Otthon kerestem valami normális vízálló szempillaspirált, mert nekem mindegyik spirál lefolyik.. Anyukám meglepett egy.ilyennel. Hatalmas volt az öröm. Amúgy is a Maybelline spirálokat szeretem a legjobban, úgyhogy nagyon eltalálta.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Kata2019

Korcsoport: >54
2019. december 21.

Sajnos nem jött be. Töredezik, potyog, nehezen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 21.

Sajnos nem jött be. Töredezik, potyog, nehezen lemosható.

kisbobitas

2019. november 24.

Tavaly a balatoni nyaralás előtt vettem és tényleg vízálló, akkor még szerettem is. Idén nyáron is vettem és azt vettem észre hogy már nem olyan jó mint tavaly. Csomosodott, vegyszer szaga volt, konkrétan semmit sem csinált a pilláimmal és még kicsit potyogott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

BrittaCooper

2019. október 29.

Nekem bejön. Az első pár használatnál annyi festéket vett fel, hogy nehéz volt vele dolgozni, de nem tudom, ti hogy vagytok vele, nálam ez az összes spirálnál így volt, pedig több tucatnyit próbáltam már. Egy rétegben is gyönyörű pillákat csinál, könnyű használni, és vízálló. <3 Rettenetes karikák vannak a szemem alatt, amikbe ha egy nem jó szempillaspirál lepereg, és belül, milliószor rosszabbá teheti, ennél még nem tapasztaltam ezt, szépen tartja magát, pedig már egy éve használom. Nehéz lemosni, de nekem megéri, hogy cserébe egész nap tart. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Danielllla

2019. október 25.

Nagyon potyog, összetapasztja a pillákat. Ha sikerül nagyon óvatosan kevés festéket felaplikálni még úgy is kényelmetlen viselni, de dúsítást betartja. Akciósan vettem, de nekem még úgy se érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

bero931028

2019. október 21.

Már többször újravettem. A legnagyobb nyári melegben sem pergett le, egyszerűen szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

asztromélia

2019. szeptember 19.

Nagyon nagyon jó. A keféhez 2-3 alkalom után hozzászoktam és már hiba nélkül használom, az eredmény nagyon szép, minden pillát kiemel. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

EstelleEszter

2019. augusztus 29.

Szuper tartós viszont a keféjét nem szeretem.
Nekem a MAYBELLINE THE COLOSSAL VOLUM' EXPRESS VÍZÁLLÓ SZEMPILLASPIRÁL, illetve a MAYBELLINE VOLUM’EXPRESS THE ROCKET VÍZÁLLÓ SZEMPILLASPIRÁL jobban bejött, azokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Szuper tartós viszont a keféjét nem szeretem.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.