Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 1500 , Eladó: eszcs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (+költség)

Kicsicsajbi

2019. július 26.

Nekem tökéletesen bevált👍
A nagy nyári melegben sem kenődik el, se nem pereg le.. nagyon jó döntés volt, hogy adtam neki egy esélyt.
Gyönyörű hosszú lesz tőle a pillám (szemöldökig felhúzza), szép fekete színe van, talán egy dolog ami "nem" tetszik de ezért nem vonok le tőle csillagot, hogy nem választja szép legyező szerűen szét a pillákat, de csodát ne is várjunk egy szempillaspiráltól, mert a műszempilla hatást, csak műszempillával lehet elérni, akinek van az pontosan ezért jár 3 hetente rakatni!
A Max Factor, a Rimmel és a L'oreal után erre bizton mondhatom, hogy ár érték arányban teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Nekem tökéletesen bevált👍

Bokorkata

2019. július 4.

Kedvenc szempillaspirálom!!! Nagyon örülök, hogy végre rátaláltam, az egyetlen szempillaspirál, ami megtartja a göndörített pilláim ívét! Olajos lemosóval könnyen lejön, az ára is szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Vivus94

2019. június 24.

Update: Eltelt pár nap, és már nem tudom azt mondani, hogy sminklemosóval lejön. Mert annyira vízálló, hogy csak hosszas dörzsölés után képes valamennyire lejönni a pilláimról. Ezért sajnos csak nagyon ritkán a strandolós napokon fogom elővenni, amikor biztos leázna egy normál verzió.

Nekem kicsit összeragasztja a pillákat, picit maszatol és nincs meg az a WOW hatás, amit hiányolok belőle. Viszont mindezt leszámítva valóban vízálló, este is alig lehet levakarni sminklemosóval, de azért azzal lejön! :) És nem irritálja a szemem, nem fogja be a szemhéjamat, nem mászkál el. Nyárra szerintem jó megoldás lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

alivia

2019. május 13.

Nagyon tartós, szépen fed és elválaszt, nem pereg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

Nagyon tartós, szépen fed és elválaszt, nem pereg!

Timi1992

2019. május 10.

Nagy szempilla spirál vásárló voltam, de bizony már csak múlt időben! :)

Mindent tud, amit az ember lánya elvár tőle: szétválaszt, ível, tartós szép fekete színe van, nem pereg. Igen, VÍZÁLLÓ, de ez nem is zavar, tekintve hogy tényleg tartós a felvitel után, nem kell folyamatosan a tükör előtt nézegetni az esetleges elmaszatolást. Ha úgy van naaaagyon picit kenődik, de ez megbocsátható. Garnier kétfázisú olajos micellás vízzel küzdelem nélkül szépen lejön,és nem hullajtok pillákat utána.

Összhatást tekintve egy rétegben szépen elválasztott, de látható az eredmény, szolíd kivitelben. Kétszeri felvitele után drámai, műszempilla hatás is elérhető. Embere válogatja mit akar elérni vele.

Én szívből ajánlom ezt a terméket, ár-érték arányban megfelelő, sőőőt gyanítom a 10 ezer körüli árkategóriás spirálokkal szemben is felvenné a versenyt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Nagy szempilla spirál vásárló voltam, de bizony már csak múlt időben! :)

sonyandrea67

2019. május 4.

Annyit tudok mondani bomba jó!
Végre megtaláltam az igazit. A vélemények alapján vettem kuponos napon, de ezek után az ára sem érdekel. A kefe kialakítása nekem nagyon tetszik, nincs gondom vele, megtanultam bánni vele. A festékréteg amit felviszek pont elegendő, szép fekete, csúszik a pillákon, nem ragad, nem csomósodik. Az hogy vízálló külön jó, nálam egész nap bírja a srapát, nem tapasztaltam, hogy lepereg, elmosódik. A neszeszerem egyik tuti darabja, ajánlom mindenkinek nyugodt szívvel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

Annyit tudok mondani bomba jó!

raramusic

2019. február 17.

Megszerettem. Felváltva használom az Alverde All in one spirállal. Lemosni tényleg nem egyszerű, nem is teljesen vízálló, néha maszatolódik, de összeségében jó. Viszont nem jobb mint az Alverdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Bereibi

2019. február 8.

Most kezdtem újra használni. A keféjét imádom, szépen, pomtosan lehet vele dolgozni. De az, h 2 óra viselés után óvatosan megjelenik a szemem alatt...alattomos szürke karikákban...hát siralmas. A smink lemosóval pedig alig lehet le imátkozni a szempillámról...rémes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Reka071

2019. január 9.

Imádom, minden elvárásomat hozza amit egy szempillaspirállal kapcsolatban támasztok. Gyönyörű fekete színe van, szépen építhető és nagyon tartós, nem pereg le, nem maszatolódik a szemem alá és miután egy fürdőzést is tökéletesen kibírt pár napja, így teljesen meggyőzött. Lemosni tényleg nehéz, de ez nem billenti nagyban meg a mérleg másik oldalát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

anna09

2018. december 29.

Szóval ezt a spirált gyakorlatilag vélemények nélkül vettem meg, ami ritka nálam. Ráadásul Koreában, holott koreai terméket is vehettem volna.Szerintem ez maga a: mindannyian különbözünk termék! Nekem nem tapasztja össze a pilláimat és egyáltalán nem visz fel túl sok festéket. Ellenben, ez az első spirál életemben, ami a szempilla göndörítő által megfromált pilláimat elég gyorsan megszárítja ahhoz, hogy úgy maradjon! Lehet csak nekem vált be ennyire és lehet van olcsóbb job ennél, én is sokáig a lovely spirál híve voltam. De egyenlőre két használat után ez a nyerő nekem, majd updatelek később!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.