Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 1500 , Eladó: eszcs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (+költség)

BetterLori

2018. november 24.

nagyon szép pillákat csinál, és még az egyébként nem létező alsó pilláimból is kihozza a maximumot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

herczegno33

2018. november 19.

Csomós ragad, szètfèsülni próbáltam. Nehèz eset. A vizálló lemosóval is nagyon nehèz leszedni. Nem veszem újra. A felhordásával is megkűzdöttem, meg a leszedèsèvel is. Nekem rèmálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

mspiggy

2018. november 18.

Nagyon sok festéket visz fel, a gond, hogy nekem csomósan, mindig kézzel le kell szednem a felesleget. Elég kuszák a szempilláim így ez megnehezíti a dolgát, de volt már olyan spirálom, ami jobb munkát végzett. Drámai szemekhez jó, mindennapira kicsit sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

farkaskitcso

2018. november 17.

Eddig a nem vízálló változatát használtam, de a hidegebb idő beálltával hajlamos a szemem könnyezni, meg hát el is fogyott a másik, amit gyakran sikerült lekönnyeznem, gondoltam kipróbálom ezt.
Imádom. Ezt is. Míg a másikat könnyedén le tudom mosni micellas vízzel, ez attól meg se mozdul. Iszonyat tartós.
A következő befektetésem egy vízálló szemfestékhez való lemosó lesz, hála ennek a kis csoda terméknek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Indira

2018. október 18.

Évek óta használom folyamatosan, csak ezt :)
Tényleg vízálló, nem pereg le, szuper a keféje (én nem szeretem a hagyományos kefét)
Könnyű vele dolgozni, és gyönyörű az eredmény. Leszedni sem könnyű, de azért a kétfázisúak elbánnak vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 18.

Évek óta használom folyamatosan, csak ezt :)

szaadri

2018. augusztus 24.

Ha valami, ez tényleg vízálló, és plusz pont, hogy a legtöbb társával ellentétben szép pillákat is kreál, nem csak úgy van. :) Többször volt már gondom ugyanis, hogy oké oké vízálló, de mit érek vele, ha alapból alig látszik? Ezzel egészen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Lena2003

2018. augusztus 15.

Tegnap próbáltam ki először ,azért vettem mert strandra indultam. Az előző szempilla spirálom víz hatására egyből darabokban lejött azonban ez a szempillaspiral nagyon szépen fentmaradt, nem fojt le és nem is jött le darabokban. Nap végére az alsó szempilla soromrol kissé lekopott de a felsőn fent maradt. Hozza kell tennem hogy a nap 70%-at viz alatt töltöttem. Hétköznapokra annyira nem ajánlom mivel a lemosasa nem a legegyszerűbb de ebből is látszik hogy tartós. Egy kissé csomosodik és légy láb hatást kelt de én kifejezetten arra vettem hogy strandolasnal legyen vmi smink rajtam és erre abszolút megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

stripedpanda

2018. augusztus 10.

Sokkal jobb szempillaspirálok is vannak és nem is kevés, amiből kettőt is vehet az ember ennyi pénzért :D Nekem egyáltalán nem vált be, túl sokat vesz fel a kefe, hiába próbáltam lehúzgálni a felesleget, összetapasztja a pillákat. Vízálló ugyan, de egy idő után lepereg, rendszeres használat mellett pedig ritkította a szempilláim, gondolom azért, mert annyira nehéz volt lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Pudlipollipotty

2018. augusztus 9.

Drága, beszárad, csomósodik, túl sűrű. A keféről egy másik kefével kell lehúznom az anyagot (fele így meg a kukába), mert amúgy használhatatlan. Felkenem, összeragad a szempillám, 2 óra múlva pedig viszket. Darabokban pereg le, hullik tőle a szempillám, ellenben minőségi sminklemosóval is kínlódás leszedni...értem én, hogy vízálló, de na. Szörnyű... a 900Ft-os szempillaspirálomhoz térek vissza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Trutex

2018. augusztus 8.

Néha összecsomósodik tőle a szempillám ha sokat vagyok vízben, de ez nem gyakori és szépen fentmarad még strandolás után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.