Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 1500 , Eladó: eszcs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (+költség)

Damayanti

2018. augusztus 5.

Összességében nem rossz, szép élénk fekete pillákat csinál és valóban tartós, nem kenődik száradás után, vízálló stb. ami jó, de kicsit elmarad a hatása amúgy a sima nem vízálló változattól, mert ez sajna kicsit csomósodik, maszatolva festi a pillákat és össze tapasztja ha meg mégsem, akkor meg nem olyan látványos a dúsító hatása... Elhasználom, de nem ezt veszem újra majd. Kár, mert végre legalább ez tényleg nem kenődik, nem pandásít...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

CsokiCica

2018. július 3.

Húúú.. :) Nagyon jó szempillaspirál. A keféjével könnyű dolgozni (bár előtte leszedem a fölösleges festéket róla a tartó szájánál). Ahogy előttem említették, kicsit csomósodik, ez igaz, de nem vészes. És TÉNYLEG vízálló (tesztelve :D). Végre nem olvad le rólam a festék a melegben :D Viszont elég nehéz leszedni (a Garnier rózsaszín kupakos micellás víz nem nagyon hatásos rá, de a kétfázisú szemfesték lemosója is küszködik vele, sok idő). De hát valamit valamiért. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

RachelZ

2018. június 2.

Gyönyörű pillákat lehet vele varázsolni, nem potyog le a nap folyamán, gyönyörű fekete, és tényleg vízálló! Az egyetlen negatívum, hogy a festék formulája nem a legjobb, mert elég hamar csomósodik, de mondjuk én annyira sokat használom, hogy mire ez zavaróvá válna, addigra elfogy. Többször is megvettem már, ezután is fogom, mert imádom a végeredményt!!! Lemosni nem egyszerű, kétfázisú lemosóval ajánlott, de ezt nem hibának könyvelem el, mert ez is csak a tartósságát bizonyítja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Bakka

2018. február 20.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódnom kellett. A festék potyogós és a keféje sem ideális egy felvitelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Dorxy98

2018. február 17.

Ez az egyetlen szempillaspirál, ami szempilláim göndörítése után meg is tartja a göndörséget. Mindennap ezt használom, de csak a felső szempillákra, az alsókra egy másik, szintén Maybelline terméket használok. Gyönyörűek lesznek tőle a pilláim. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Clara

2018. január 10.

Huuuu.. Na ez egy fura szemspiral..
Lehet vele gyonyorut alkotni, de tenylegesen nagy odafigyelest igenyel az anyag miatt. Maga a spiral sztem jo.

up: azóta is ezt használom, nem találtam jobbat,plusz már egy perc alatt felviszem, azonnal szárad. must have

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Huuuu.. Na ez egy fura szemspiral..

adriabiro

2017. december 19.

Ajándékba járt az eyeliner mellé,vagyis...pont fordítva,de ez már mellékes   Igazából nem rossz..így hogy ingyen volt teljesen jó..de tényleg nem annyira dúsít,viszont szép hosszú pillákat varázsol.

update: teljes mértékben megérdemli a négy csillagot,nem tökéletes de gyönyörűek az alsó szempilláim tőle : 3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

darkley

2017. december 13.

Nagyon szeretem ezt a spirált, de csak alkalmanként használom, mert hajlamos törni a pillákat. Különben menne rá az 5 csillag és gyakrabban is használnám. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

borb.biaa

2017. szeptember 18.

A sima változatot imádtam, így nyaralás előtt beszereztem a vízállót is. Kb. 1 hónapja használom, így már van kialakult véleményem róla.
A keféjét én szeretem, illetve a vízállósággal is teljes mértékben meg vagyok elégedve, a sima változat is baromi tartós volt, ez meg mindent kibír. Viszont a festéknek más az állaga, mint a simának (feltételezem, a vízállóság miatt :D), míg az nem tapasztotta össze a pillákat, ez hajlamos rá, trükközni kell vele, hogy ne legyenek pókláb pillák, így nem vagyok vele maradéktalanul megelégedve, de ettől függetlenül valószínűleg jövő nyáron újraveszem (ha most elfogy, akkor valószínűleg a simát fogom megvenni).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Asianlover

2017. augusztus 29.

Az első Maybelline szempillaspirál, amivel annyira elégedetlen voltam, hogy végül mérgemben pár alkalom után nagy lendülettel a kukába dobtam. Pedig abszolút Maybelline hívő vagyok szempillaspirál fronton.

A terméket illetően egy az egyben az előttem szóló Truskát idézném: "Festéke azonban borzasztó, már két darabbal is próbálkoztam, hiába. Túl sűrű, mintha már beszáradni készülne, és baromira összetapasztja a pillákat, hosszabbítani egyáltalán nem hosszabbít, és nem is dúsít. Tartósnak tartós az igaz, de kb ennyi az össz előnye. Ha valaki vízálló spirált keres, azt kell hogy mondjam még mindig a Maybelline One by one vagy a The Colossal Volume Express az ami megéri az árát, a többit nem tudom ajánlani ( főleg nem ezt)." Én a kefe formájától sem voltam odáig, a legyező formával sokkal könnyebben elérhető a szemzug és a külső szélek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.