Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 1500 , Eladó: eszcs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (+költség)

gdomcsi

2017. augusztus 17.

Erről miért van egyáltalán rossz vélemény? Hihetetlenül jó szempillaspirál! Nem csak hogy gyönyörű szempillákat varázsol,de ez az igazi vízálló csoda. Csak annyit mondok hogy tenger, 40 fok , aquapark,(csúszdázás órákon át) estére minden olyan volt mintha épp most kentem volna fel egy újabb réteget (amit jelzem egész nap egyszer sem tettem meg). Jó, a lemosása micellás vízzel sem könnyű, de hát inkább ez mint a pandaface. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

b0rzi

2017. augusztus 13.

UP: újravettem, kétszer is, nem találtam ennél jobbat. Nem festi össze a szemhéjamat, szép, dús, fekete pillákat csinál, annyira, hogy nincs is kedvem szempillagöndörítőzni.
A vicc az, hogy egyet Magyarországon vettem, az tisztára csomós, száraz volt, és már adtam volna fel a reményt, de vettem egyet Bécsben, és az normális, pedig itt sincs előre csomagolva... Nem értem hogy a szempillaspirálok miért nincsenek soha becsomagolva.

Hűha, meg vagyok lepődve a sok rossz véleményen! :O

Amikor én az első ilyenemet vettem (kb 2 éve), az első "whoa" élményem az volt, hogy egy délutáni szundi után (nem ilyen hercegnős szendergés, hanem az azt sem tudom hol vagyok rövid mélyrepülés), érintetlen maradt, nem folyt le a szemem alá. Aztán ennyi idő alatt már annyi sírást, nevetve sírást átélt, megbízom benne, ráadásul mindig szuper mennyiséget vett fel, szépen ívelte a pilláimat, szét annyira nem választotta, de legalább nem öt tincsbe állt össze.
Most lecseréltem, mert már szegénykém kezdett kiöregedni (csomósodni), de nem vagyok az újjal még megelégedve, szerintem ha az is beadja a kulcsot, visszatérek ehhez. Az összes amúgy hamarabb száradt be, mint elhasználtam volna, de nekem megérte, mert attól függetlenül ilyen szép spirálom még nem volt. (igen, vagy 3-4-en túl vagyok legalább)

Ja és hogy mennyire káros; hát nem tudom, én 15 éves korom óta vízállót használok, mert sokszor röhögök sírva, meg sokszor sírok, meg aztán valamiért a legtöbb szemfesték szublimál a szememről.

Na meg aztán remélem mindenki kétfázisúval próbálja eltávolítani. Mert máshogy nem megy. És az nem a szempillaspirál hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hűha, meg vagyok lepődve a sok rossz véleményen! :O

nemethdiana

2017. július 9.

Egyet kell értenem az elöttem szólók többségével, nekem is a kedvencemmé vált! Ha giga-mega szempillák akkor Maybelline Lash Sensational! Nem fogok hazudni ha valakinek ritka és rövid szempillái vannak abból 'csak' jót csinál, viszont ha valakinek alapjáraton sűrű vagy/és hosszú szempillái vannak ez a spirál képes műszempilla hatást elérni. Önmagában is nagyon szép viszont alap rétegnek vagy a Maybelline Great Lash-t vagy pedig az Eveline Cosmetics Big Volume Lash-t. Bármelyikkel használom mindig 'whoa' hatást érek el vele. Imádom, ez az abszolút kedvenc szempillaspirálom. Hosszít, dúsít és nagyon szép tartós. Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

szandra058

2017. június 7.

Első szempillaspirálom, ami látható szempillákat csinált. Sírást mindent kibír, bár lemosással van egy kis küzdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

esztra

2017. május 10.

Bár a keféje tényleg nem a legjobb konstrukció, de azt kell, hogy mondjam, megtaláltam az első szempillaspirált, ami pár óra után nem maszatolódik el a szemhéjamnál (mélyebben ülő szemeim vannak, akármit próbáltam ki eddig, bármilyen drága vízálló spirált, mind mind felkenődött a szemhéjamra). Lehet, hogy meg kell küzdeni a festéssel, de legalább már van mivel festeni! :)
Garnier sminklemosóval tökéletesen lemosható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Garnier sminklemosóval tökéletesen lemosható.

truska

2017. április 26.

Nem azt mondom, hogy a legrosszabb spirál amit valaha próbáltam ( az egyértelműen az Yves Rocher Sexy Pulp) ,de messze rosszabb, mint az átlag Maybelline minőség. A keféje megtévesztően kézreálló, és kellemesen kicsi így arra jár a 2 csillag. Festéke azonban borzasztó, már két darabbal is próbálkoztam, hiába. Túl sűrű, mintha már beszáradni készülne, és baromira összetapasztja a pillákat, hosszabbítani egyáltalán nem hosszabbít, és nem is dúsít. Tartósnak tartós az igaz, de kb ennyi az össz előnye. Ha valaki vízálló spirált keres, azt kell hogy mondjam még mindig a Maybelline One by one vagy a The Colossal Volume Express az ami megéri az árát, a többit nem tudom ajánlani ( főleg nem ezt). Ha teljesen használhatatlanra szárad( vagy mégjobban megharagszom rá) akkor majd kipróbálom a keféjét más festékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

joouyee

2017. március 5.

Kerestem valami alternatíváját a Maybelline The Colossal Volum'Express-nek, mert sok év után kicsit egyhangú. Gondoltam, hátha... meg sok helyen reklámozták és nem is drága. SZóval igazából nem rossz, nem tudok semmi konkrét negatívat írni, de az első héten nem győzött meg. Egyelőre közepeske (mondjuk tökéletesen vízálló!!, de picit nehézkes a felvitele). Még adok neki esélyt és majd update-elek.

Hát már épp megfeletkeztem róla" mennyire nem szerettem. Ennek "örömére" újravásároltam.
De ezúttal 2 használat után elajándékoztam. Nem bírok a keféjével és ezúttal már kenődött is a vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

FatimeFay

2017. március 4.

Én meg vagyok vele elégedve.
Alapvetően nem szeretem a szilikonos keféket, mert számomra sokkal nehezebb velük szép végeredményt elérni, mint a hagyományos társaikkal. Nagy szívfájdalom volt ez ennél a spirálnál is, de úgy gondoltam adok neki egy esélyt.
Amit a leginkább kiemelnék, az a tartóssága. Maximálisan vízálló, a legesősebb/párásabb napokon is a helyén maradt, az alsó pilláimról sem kenődött le.
A feje nem vesz fel túl sok festéket, szépen lehet vele dolgozni, külön szeretem a belső felén lévő kis sörtéket, amik tökéletesek az alsó pillákhoz. Szépen ível, érdemes a használata előtt átfésülni a pillákat, különben könnyen összetapaszthatja őket. Egyébként is hajlamos rá, de nem zavaró mértékben.
Az eltávolításával sincs semmi probléma, egy kétfázisú olajos lemosó simán leszedi dörzsölés és szempillavesztés nélkül.
Egy csillagot levonok, mert pár hetes használat után elkezd száradni és valamelyest peregni a festék a szempillákról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Én meg vagyok vele elégedve.

danna113

2017. január 29.

Volt már hasonló kialakítású kedvencem (szilikon, hosszú és rövid sörték, csak az nem volt hajlított), így nyugodt szívvel vettem meg. Jött a nyár is így a vízálló verzió melett tettem le a voksom, de azóta ezerszer megbántam. A kefe ötletete nagyon jó, tetszik, hogy görbület is van benne, ezzel nincs baj. Viszont a festék rettenetes. Alapvetően én spirált úgy használok, hogy több ellenben igen vékony réteget viszek fel és így ki tudom hozni a maximumot, ezzel pedig nem megy. Annyira vastagon beborítja a szálakat, hogy szinte érzem a szemhėjammal, hogy lehúzza a festék súlya. Ez pedig akkor is meg van, ha csak egyszerűen egy rétegben szeretné az ember felvinni. Ronda, össze tapasztja a pillákat, pereg, morzsolódik és mivel vízálló a nyári melegben még le is olvad az olajjal, amit a szemhėjamon van. Lemosni ellenben képtelenség, se micellás se olaj alapú lemosók nem fognak ki rajta, kb le kell morzsolni, dörzsölni, de az eredmény így se tökéletes plusz a pillákanak és a kontaklencsés szememnek se tesz jót. Sajnos gyorsan ki is szárad (ez amúgy tapasztalataim szerint minden maybelline vízálló spirálnál fenáll). Valószínűleg ez a formula hibája, és (remélem) a normál verzió nem ilyen. Egy dolog miatt kap plusz egy csillagot és az a kefe, de amúgy nagyon, nagyon, nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

dellamakai

2017. január 29.

Már több mint két éve, hogy ezt a szempillaspirált használom, és nagyon meg vagyok elégedve vele, de sajnos már hónapok óta egyetlen darabot sem hoznak a helyi drogériába belőle, szóval kénytelen leszek online rendelni egy másikat, mert amit jelenleg használok, egyszerűen szörnyű.
Nagyon szép szempillákat varázsol akár egy réteggel is, nem vesz fel sok terméket, az egyetlen dolog ami nem tetszik benne az az, hogy amikor kezd kifogyni, szörnyű pillákat csinál, míg a többi spirálommal ezt nem tapasztaltam, de természetesen ez nem ok arra, hogy ne vásároljam újra. Amikor elkezd kifogyni, általában akkor tudom a legjobban használni az alsó szempillasorban, így a termék egészét ki tudom használni. Nagyon sokszor könnyezik a szemem, ezért muszáj vízálló szempillaspirált használnom, mert különben elmaszatolom az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.