Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 1500 , Eladó: eszcs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (+költség)

Marshmallow8

2017. január 9.

Update: Parabének, Peg.. nem is mondok semmi többet.

Kuponnal vettem féláron és ennyiért tökéletesen megéri, de teljes áron már lehet nem venném meg. Bár igazából egy rossz szavam se lehet rá, nem ragasztja össze a pilláim, tényleg vízálló, de ennek ellenére én este a garnier sminklemosó tejével teljesen le tudom szedni. Az igaz, hogy a keféjére túl sok festék kerül, de ennyi belefér, csak le kell huzogatni róla. Klassz kis spirál! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Update: Parabének, Peg.. nem is mondok semmi többet.

Booksandmakeuplover

2017. január 2.

Nagyon szeretem, szép pillákat varázsol és tényleg vízálló.
Egyetlen negatívuma az az, hogy túl sok terméket vesz fel de ha leszedem róla okés, de így csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Nagyon szeretem, szép pillákat varázsol és tényleg vízálló.

Greti22

2016. december 22.

Nekem a vízálló változata jobban bejön mint a normális, talán azért mert sűrűbb. Eddigi legjobb spirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

szilvykeee26

2016. december 11.

Szeretem a Maybelline spirálokat, gondoltam kipróbálom ezt is, elég tartós, bár a vége felé csomósodik, de önmagában nekem kevés mivel inkább dúsít nem igazán hosszít szóval másik spirállal együtt szoktam használni, a vízállók közül nekem bejön, bár kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

hanna9606

2016. december 7.

Nem rossz, nem rossz, de nem vagyok oda érte. Hatalmas pillákat csinál, de nagyon összeragasztja őket, hiába szedem le a keféről a felesleges festéket. Viszont a Chanel spirálommal használva mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Fecni

2016. október 29.

A sima Lash Sensational-t nagyon szeretem, gondoltam kipróbálom ezt is. Az állaga kicsit folyósabb, ami nem lenne baj, de nem lehet vele annyira szép pillákat varázsolni, mint a simával. Nekem szerencsére nem hullik tőle a pillám, és könnyen le tudom mosni. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Buhito

2016. október 23.

Összeragasztja a pillákat, csomósodik, nehéz, egyáltalán nem lehet vele szépen dolgozni. Lemosni csak a pillákkal együtt lehet. Csalódás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

timi02

2016. október 22.

Nekem nagyon nem jött be sajnos, összetapasztotta a pillákat, pár óra után már kissé pergett, lemosásnál pedig hullottak a pilláim:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Kac

2016. október 12.

Na,ha van vízálló szempillaspirál a világon,akkor ez az. A strandolást, a bőgést (nem sírást,bőgést!),mindent kibír. Leszedni alíg lehet, szóval ajánlok hozzá egy hard vízálló szemfestéklemosót, de nyárra tényleg csakis ez! Keményebbek lesznek tőle a pillák,mint a többi spiráltól,de enélkül nem lenne ilyen überbrutál vízálló. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

rapkaedina

2016. október 7.

Több vízálló terméket (jóval drágábbakat is) próbáltam már, de eddig ez működik a legjobban! Eddig mindegyiknek volt valami hibája, általában az, hogy mivel zsíros a bőröm és ha hozzá ért a pillám leoldotta a festéket, így estére szemöldökig maszatos voltam ha nem figyeltem! 13órat kibír maszatolás, kenődés, lepergés nélkül! Szép intenzív fekete egy rétegben is! A pilláim nem hullanak tőle, a lemosásról meg annyit, hogy Garnier 2 fázisú lemosóval nekem dörzsölés nélkül, viszonylag könnyen lejön! Nem mondom, hogy örökké ezt fogom használni ,de jelenleg ez a favorit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.