Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 1500 , Eladó: eszcs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (+költség)

educ

2016. október 3.

uhhhh hát tényleg vízálló az tuti!! De nekem nem igazán jön be. Nagyon nehéz kíméletesen lemosni a festéket, hullott is néhány pillám, pont ezért nem mertem megvenni a sima változatát,nehogy roncsolja az is a pilláimat. Amúgy nem rossz spirál. Szeretem is meg nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

lviki

2016. szeptember 14.

Nyaralásra vettem. Nem akartam drága spirált mert a következő nyárig úgysem használom addig meg beszarad 6x. Így találtunk egymásra. Szépen kiemeli a pillaim, kicsit igaz osszeragadtak de ki kell tapasztalni a festék mennyiséget. 1 rétegben is kevés festékkel szépen fed és nekem kiállta az egész napos csuszdapakot illetve a 38 fokos hoseget is. Garnier olajos micellas vizzel "vakaras" nélkül szépen lejott . ha nem találok jobbat jövőre ismét jön velem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

ronavolgyifanni

2016. augusztus 25.

Igazán meglepődtem, hogy itt csak 3,5 csillagra van értékelve, mivel én egyszerűen imádom. Nyárra mindenképpen szerettem volna egy vízálló szempillaspirált és miután egyik barátnőm ajánlotta is, nem is volt kérdés, hogy megveszem. Picit összetapasztja a pillákat ugyan, de ennyi spirállal mögöttem, már azt mondom, melyik nem? Egyébként szép, hosszú és dús szempillákat csinál, szeretem. :) Vízállóságához pedig nem is férhet kérdés. Egy strandot nekem tökéletesen kibír, picit sem jön le. Az egyetlen negatívum, és ezért vonok le egy csillagot, és ezért csak akkor használom ha muszáj, az az, hogy leszedhetetlen. A rimmel wake me up-jához voltam szokva, ami szuper könnyen lejött, így kicsit arculcsapás volt, hogy ezt úgy kell ledörzsölnöm szegény pilláimról. Egyébként imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

korita07

2016. augusztus 13.

Nem rossz kis cucc. Tavasszal szereztem a Glamour napokon fél áron. Hát vízálló, de annyira, hogy csak sminklemosó kendővel jön le. Amúgy nekem szépen ívelt és dús pillákat csinál már 1-2 húzás után, csak nehéz leszedni ezért csak 4 csillag. Legközelebb a simát próbálom meg beszerezni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

szilvia.bano

2016. július 21.

Egy véleményen vagyok a többiekkel. 1-2 hete jól le voltak árazva ezek a spirálok, a simát akartam megvenni, de elfogyott, hát gondoltam, megpróbálom ezt a vízállót. A sima lash sensationalt szeretem. Ezzel talán nem annyira látványos az eredmény, mint a másikkal, de el lehet használni, aztán nem ezt veszem újra, viszont nekem is az a problémám vele, hogy nem lehet leszedni. Este, amikor leszedtem-én a szemsmink eltávolításához a Garnier micellás vizet használom, ami évek óta tökéletesen működik- jóformán semmi nem jött le. Most ugye úgy szoktam csinálni, hogy odanyomkodom a vattakorongot, majd finom mozdulatokkal letörlöm a sminket. Ennél rendesen dörzsölni kellett, hogy nagy nehezen megszabaduljak tőle. Nem akarom dörzsölgetni a szemkörnyéki érzékeny bőrt, és utána kicsit ki is volt pirosodva. És ráadásul nem is olcsó, mert a sima még megéri az árát, meg vannak kuponok,akciók is időnként. Úgyhogy a simát vegyétek, mert az dúsít, hosszabbít, bár nem választ szét tökéletesen, tartós, és ezzel ellentétben simán el lehet távolítani, ehhez képest sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

egyedszilvi

2016. július 20.

Sajnos múltkor ezt vettem meg a sima helyett😊 siettem s csak lekaptam a polcról.Nem olyan egyszerű hasznalni...en elmaszatolom,a kefe nem ugyanolyan.Lemosni pedig képtelenség.Komolyan!😊 Ez mondjuk a vízállósága végett tökéletes teljesítmény,igy ezert kap egy csilllagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 20.

spari193

2016. július 4.

A tökéletes vízálló szempillaspirál!
Nagyon tartós, nem pereg lefelé és nem szívódik fel a 10. merülés után sem. Picikét kopik kb. fél nap után, de bőven szép így is. A lemosással emiatt megy a harc, mert nagyon tartós, de le lehet szedni végeredményben.
Tök jóóóó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

A tökéletes vízálló szempillaspirál!
Tök jóóóó! :)

tamcii

(!)
2016. július 4.

Szinte lerobbanthatatlan, aminek örülök is meg nem is. Szerintem egy hetet kibírna a pilláimon, cserébe 20 perccel tovább tart az esti sminklemosás.
Ami negatívum, hogy a spirál kedvétől függ, összetapasztja e a pillákat vagy szépen szétválasztja e őket.
Ha jó kedve van akkor imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 4.

Ha jó kedve van akkor imádom :)

katinkapls

2016. július 3.

Szép, hosszú pillákat csinál, de a lemosás nehézsége miatt csak 4 csillagot kap tőlem. Ettől függetlenül szeretem :) Sírásálló :DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

doralia29

2016. június 25.

Vízálló hatása valóban kitesz magáért, alig tudom levakarni magamról a nap végén. Egyébként szerintem semmivel sem különb olcsóbb társainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.