Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   0,8 g

Ferde fejű szemjétus filc applikátorral, mely kialakításának köszönhetően könnyen éri el a szem bármely részét.

originalthea

2017. december 28.

Fura alakja miatt vettem meg és nem bántam meg. Szépen be tudok jutni a szemzúgómba és a vonalat is precízebben rajzolom meg. Egyedül 3-4 hét után már szaggatni kezd és nem annyira intenzív a szín. De kezdőnek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Frubel

2017. december 15.

Tegnap előtt vettem meg kipróbálás céljból, és nagyon kellemes csalódást okozott. A tus fej számomra kifejezetten előnyös, nagyon szép vonalat tudok húzni vele ( még a kora reggeli zombi üzemmódban is) Szépen pigmentált és tényleg tartós!! Reggel tettem fel és estéig tartotta magát, egy nagyon minimális színkopással, pedig alap sem volt a szemhéjamon. Ha továbbra is ilyen jó teljesítményt nyújt, garantáltan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

pamutbojt

2017. november 30.

Nem szoktam filces tusokat használni, a kedvencem a Maybelline zselése, ez a termék viszont nagyon kellemes csalódás volt. Egyáltalán nem kopik, nagyon tartós mindenféle szemhéjalap nélkül is. A színe igazán fekete, nem szürkés. Szép cicafarkat nagyon könnyű vele húzni, és a többi részét a vonalnak sem bonyolult, kézre eső a ferde fej miatt. A vonal vastagságát is mindenki kedve szerint választhatja meg, vékonyat is lehet vele húzni. Mindenképp ajánlom kipróbálásra (kezdő tusvonal húzóknak is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

steffy

2017. november 15.

Joy-napokon vettem, azóta használom napi szinten. Reggel 6-tól este 7-ig a helyén van. A Benefit push up liner-je sokkal kevésbé bírta a strapát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

tinyblackpaw

2017. november 13.

Fenntartásaim vannak a filces szemhéjtusokkal szemben. Hajlamosak rövid idő elteltével kiszáradni és foltosan fogni, ezt leszámítva az első használattal nagyon szép, precíz tusvonalat tudtam húzni. Nem maszatolódott, gyorsan száradt és nagyon könnyen lehetett vele dolgozni. A ferdített kialakítás különösen praktikus. Nagyon szeretem jelenleg ezt a tust, viszont nem merem megelőlegezni az 5 csillagot, mivel nem tapasztaltam még ki, hogyan viselkedik több használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

littlebunny

2017. november 13.

Update:
Hát, el vagyok keseredve. Nem egész egy hónap alatt az egész kiszáradt. A filc párhét után elkezdett foltosan fogni. Sajnálom, mert nagyon szerettem az elején, de már nem ajánlanám.

Féláron jutottam hozzá Glamour napok alkalmával, lehet teljes árat már nem fizetnék érte, de így nagyon megérte. Az ecsete nekem nagyon tetszik, kényelmesen precízen lehet vele dolgozni. A színe tökéletes, és egyáltalán nem maszatolódik! Reggel felkenem és estig el sem mozdul. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Update:

nagyniki4

2017. november 8.

Sajnos minőségen aluli a termék, mintha vízfestékkel próbálnám kihúzni a szemem. Sokat vártam pedig az alakjától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

kismacska00

2017. október 27.

Ha használok alá akármilyen alapot, akkor baromi jól bírja egész nap, reggel feltettem, hajnalban hazaérve mozdulatlanul ott volt, alap nélkül viszont silány, 1-2 órát sem bír. Egyébként nagyon jó a kialakítása, a festék is optimális színű-sűrűsségű, könnyű vele dolgozni, csak hát az van, hogy a 350Ft-ért vásárolt essence tus szemhéjalap nélkül is kibírja egész nap – tény, hogy annak pedig az ecsete és a kialakítása nem olyan jó, mint ezé, de azért ez a része bosszantó. Összességében véve viszont jó, szeretem, csak éppen gyors sminkhez nem alkalmas.

Update: 2 hét használat után már nem olyan egyszerű vele. Néha nehézkesen fog, és ahol elsőre nem húzott teljesen fekete vonalat, ott már lehetetlen rájavítani, egy folyékony tussal tudom csak beszínezni ezeket a helyeken (ami általában a cicafarok). Kár érte, mert maga a filces mivolta tök jó, mindenhol máshol a cicafarkon kívül nagyon jól lehet vele bánni. Tartóssága továbbra is kitűnő, ha van alatta valami. Nálam legalábbis csak korrektor/alapozó/szemhéjalap+púder kombóval marad a helyén.

Összegezve: a kialakítása meg a filces mivolta nagyon jó, a festékkel lehet a gond, de elhasználom. Ha ez a mostani festékelakadás viszont már(is) a kifogyás jele, akkor el fogok tőle venni még egy csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

anita

2017. október 12.

Le kell szögezzem, kezdő tus használó vagyok, ez a 2. termék, amit az elmúlt 15 évben használtam, így összehasonlítási alapom mondhatni nincsen.
Új termék a drogériás polcokon, vélemények híján, megnéztem pár külföldi yt videót és azok alapján annyira praktikusnak tűnt ez a termék, hogy nem is kerestem tovább.
A kupakja csavaros, így biztos nem lazul, nem szárad be, nekem tetszik. A formai kialakítása nagyon kényelmes, mindkét kézzel "magabiztosan" tudom használni, a belső szemzugot is könnyen és egyszerűen el tudom érni, mindenféle kicsavarodós mutatvány nélkül, nem csúszik, nem rövid.
A hegye szép vékony, nem túl kemény, de nem is hajlik el, abszolút precízen lehet vele dolgozni. A festék mennyisége, állaga, színe, száradási ideje nagyon is megfelelő, nincs kellemetlen szaga, nem irritálja a szemem.
Tartósságot illetően messze túlszárnyalta a várakozásaim. 8 órát röhögve bír, pedig nekem rejtett szemhéjam van és meg voltam győződve, hogy muszáj leszek 1-2 óra után bele javítani, de nem! Meg se moccant. Micellás víz maradéktalanul leszedi, de alapos tisztítást igényel, mert ragaszkodó.
Még tanulom a használatát, de egyáltalán nem olyan szenvedős és nem bénázom annyit, mint gondoltam. Örülök, hogy megvettem, kezdő darabnak kiváló, glamour kuponnal a DMm-ben 999Ft-ért el tudjátok hozni. Vennék is még egyet tartalékba, de elképzelésem sincs heti 1-2 használat mellett mennyi időre lesz elegendő, illetve mikor kezd el beszáradni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!