Maybelline

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. november 17.

Szivacsos végével elsatírozhatunk a vonalat füstösre.

lia007

2016. január 22.

Már 3 éve, hogy nyertem egy kéket belőle... de mivel nem használtam kéket ezért a tesómnak adtam. Neki meg annyira bejött, hogy vett feketébe is. Azt meg én nyúltam le majdnem tőle annyira jól működött, legfőképpen vízvonalra! Tartós volt, intenzív és puha akár egy tus. Természetesen én is vettem egyet és a tesómnak egy újat miután elfogyott neki... Azokkal már csak a baj volt, nem volt annyira puha és nem is volt tartós! Iszonyú nagy csalódás, hogy az első szériát ennyivel jobban sikerült... Az első ceruzák miatt jár csak a 3 * részemről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Mimi0411

2015. október 18.

Tartósabb, mint a nagy átlag, de időközben már rátaláltam az 'igazira', tehát többször biztosan nem veszem meg. Én általában vízvonalon szoktam kihúzni a szemeimet, tehát fontos, hogy extra tartós legyen a szemceruza. Szó, szó, ez is kibírta egy darabig! Amit viszont nagyon szerettem benne, hogy vastag, így sokkal könnyebb volt használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

bélám

2015. április 22.

Nekem bejött, fekete és barna van meg. A barnát szemöldökre is használom, bevált. Nem 24 órás cucc, még primerrel sem. Sajnos pandásít 3-4 óra után. De nekem 4* a szemöldök miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Melinda85

2015. április 22.

Glamour napokon féláron megvettem, de csalódtam. 3 óra alatt lepislogom. Eltűnik, mintha csak valami szürke maszatot kentem volna a szemem köré. Ha használok alá tusvonalat, tartósabb, így összességében el fog fogyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Zsildom

2015. március 29.

Hirtelen felindulásból barna színűt vettem, ma sem tudom miért. Otthon kipróbáltam egyszer és sokáig csak pihent a sminktatyóban. Majd kipróbáltam a szemöldökre és úgy tűnik így is fogom elhasználni. Könnyen kenhető, a satír végével lehet korrigálni, az éles vonalat lágyítani. Nem erre találták ki, de kiválóan teljesít így is:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

blankapanka

2015. január 23.

én nagyon szeretem.gyorsan tudok vele szép elsatírozott cica szemeket csinálni.gyorsabb ezzel mint tussal.ha sietek mindig ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Melda

2014. június 23.

Fekete, szürke, sötétlila árnyalatokban van ilyen szemceruzám, és azt kell mondjam, jó kis termék, elégedett vagyok vele. Nekem nem okoz gondot az, hogy vékony vonalat húzzak vele, sőt, ilyen vékony vonalat, ami már-már a szempilláim tövében van pontosan, eddig más szemceruzával nem tudtam húzni. :-) Ki kell hegyezni, még csak nem is túl hegyesre, ennyi a titka. Az állaga is pont jó, nem túl puha, így nem kenődik el, nem tapad fel a szemhéjamra később, és nem is túl kemény, nem kell macerálni vele a szemkörnyék érzékeny, finom bőrét, egy-két vonás, és kész a szemkihúzás. A szivacskával pedig szépen el lehet maszatolni. A tartósságával sincs gondom, elég könnyezős vagyok, de ennek ellenére tartja magát az alsó szempilla-vonalban. A felsőben pedig maga a tökély. Egyedül a vízvonalból kopik le egy idő után, de sajnos nekem onnan minden eltűnik idővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 23.

makeupmama

2014. május 2.

4* Összességében rendben van! Nagyon szép fekete a színe én fekete füstös smink készítéséhez használom. Ez a "primer" a festék alá. Így szuperül teljesít, de ha önmagában nézem tényleg hamar lekopik ahogy előttem is írták páran. Sokáig elég de kicsit drágának találom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Natalka

2014. április 26.

Húgom odavan érte, így amikor jó áron volt, lecsaptam rá én is. Elég magasak voltak az elvárásaim, mert szerintem borzasztóan drága (ahhoz képest, amit végül nyújtott), 1000 ft-nál többet biztosan nem ér. Kicsit viaszos textúrájú, emiatt nem olyan intenzív a színe, mint szeretném, többször kell kenni, mire jó lesz. Ha csak önmagában használom, egy óra latt felszívódik, elkenődik, fogalmam sincs hova tűnik. Vízvonalon botrányosan rosszul teljesít, fél óra alatt nyom nélkül köddé válik. Magammal kell hurcolnom egész nap, h újraigazíthassam. Jó, persze ott minden ceruza kissé gyengébb, de ettől a márkától, és ezen az áron jóval többet vártam.
Teljes sminkben, szemhéjfestékkel, púderrel azért jól kihasználható, el fog fogyni :) de van olcsóbb alternatíva ugyanezzel a tudással, de az is lehet, h jobbal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

sztinke

2014. március 11.

Szeretem, nem rossz termék. Nekem fekete van. Elég egyszerű vele füstös hatást elérni, szép, intenzív fekete a színe. Az egyetlen bajom vele, hogy egy egész napot nem bír, hiába kenek alá alapozót, vagy szemfestéket. előbb-utóbb kenődik. De mivel ez gyakorlatilag nekem minden sminktermékkel így van, ezért emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.