Maybelline

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. november 17.

Szivacsos végével elsatírozhatunk a vonalat füstösre.

zsizska

2014. február 18.

Először is, ez egy vastag ceruza, amit arra találtak ki, hogy maszatolós sminket készítsenek vele, azaz szerintem ezzel tusvonal precízségű vonalat nem lehet vele húzni. Az egyik legegyszerűbb "füstös szem" smink a fekete ceruzával való maszatolás. Egy ilyen sminket ezzel a ceruzával sokkal könnyebb elkészíteni, mint egy sima cerkával. Amúgy hihetetlenül fekete, alapozással tartósnak is mondanám, de azt figyelembe kell venni, hogy egy nagyon puha ceruza, el kell maszatolni.
Update: buliba csináltam vele füstös sminket és jelentem szépen megmaradt. Előtte alá alapoztam, de mondhatni ez alap:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

nikike

2013. december 22.

Ha fustos szemet szeretnek, mindig hasznalom, hisz arra talaltak ki. csak huzok vele egy vonalat a szempillaim tovebe, vagy ha jobban szeretnem fustositeni, akkor beszinezem az egesz mozgo szemhejjam, es a masik szivacsos vegevel elmaszatolom. Remekul mukodik es tartos is, de a biztonsag kedveert kenek ala primert. Elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

GossipGirl

2013. április 13.

Valahogy nem jött be, sokkal jobbra számítottam. Tartóssága szinte nincs is, nem sokáig bírja, ráadásul nekem az pont nem tetszik benne, hogy ilyen vastag... Az ára is elég húzós szerintem, inkább maradok a bourjois szemceruzámnál. Vékony vonalat pedig tényleg nem lehet vele húzni, csak maszatolódik, pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 13.

nomoi.81

2013. március 4.

Tartósabb mint az eddig kipróbált szemceruzáim, de legközelebb szerintem kipróbálok egy másikat. Én általában vízvonalon szoktam kihúzni a szemeim, tehát fontos, hogy extra tartós legyen. Szószó kibírja egy darabig! Azt viszont nagyon szeretem benne, hogy vastag, így sokkal könnyebb használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

rozsaszonja

2013. február 3.

Lilát vettem- felső kontúrra esélytelen, de arra már megtaláltam (és pontoztam) a csodakencét.
Viszont, ha a zöld szemeimet szeretném jobban hangsúlyozni alsó kontúrra és vízvonalra használom majd satírozom.
Tartósabb, mint egy emelettel feljebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Tartósabb, mint egy emelettel feljebb.

haminda

2013. január 30.

Sajnos nekem sem vált be, pedig beszereztem belőle egy barnát és egy feketét is. Ami tetszett, hogy a szivacsos végével szépen lehet dolgozni, pont jó a mérete és formája, de a ceruzás végével már egyáltalán nem voltam elégedett, nem sikerült szép vonalat húzni és elmosódott gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 30.

andrej

2013. január 29.

Sajnálom, hogy én leszek az első, aki lepontozza, de nekem finoman fogalmazva sem vált be..... a kéket vettem meg a Glamour napokon, használhatatlan, elmosódik, csíkos lesz pár perc (!!!) múlva, vállalhatatlan. Fél áron vettem, de még azt is sajnálom.
Próbáltam kihegyezni, rosszabb lett. Szép vonalat nem lehet vele húzni, nemhogy füstös sminket készítsek vele. Talán rosszat fogtam ki, de totális pénzkidobás a részemről!
Akit érdekel, szívesen túladok rajta jutányos áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Akit érdekel, szívesen túladok rajta jutányos áron.

miomio

2013. január 29.

Nagyon jó, tartós vonalat lehet húzni vele. Azt mindenképp érdemes tudni a ceruzáról , hogy kb 2x olyan vastag mint egy átlagos szemceruza. Én emiatt szeretem!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

CocoSunrise

2013. január 21.

Kipróbáltam és habár én csak tust és gélt használok, nem vagyok szemceruza párti az elkenődések miatt, de be kell ismernem, hogy ez itt az egyik legjobb ceruza amit valaha próbáltam, nagyon jól bírta és alig lehetett lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Georgina

2013. január 21.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát,több okból is: végre egy olyan ceruza, amit ha felviszek valahova az ott is marad a nap végéig, nem mászik el, nem kopik le 1 óra után és nagyon jó állaga van, amitől könnyű használni is. A másik, hogy nagyon jó a kis szivacs a végén, sokkal szebben lehet vele maszatolni, mintha fülpucoló pálcikával, vagy ecsettel csinálnám. Az egyetlen hátránya talán, hogy a felső szempillatő felé nehézkesebb vonalat húzni vele, mint a vékonyabb "társaival", de ha kellően ki van hegyezve es sem okoz problémát. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.