Maybelline

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nrss, Módosítva: 2016. november 19.

Kiszerelés:   6,8 g

Krémes highlighter a célzott terület kiemelésére, 2 színben:

• 100 Light-Iridescent - világosabb, rózsaszínes árnyalat
  • 200 Medium-Nude Glow - barnás, bronzos szín
Egyszerű smink 5 újdonsággal

1100 Ft - Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
Ár: 1100 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: párszor használt, kép alapján, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, posta
2000 Ft Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
Ár: 2000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

stelbrig

2018. április 2.

Ez az első krémes állagú highlighterem és imádom! Sokkal jobb, mint egy por állagú termék. Teljesen természetes hatást kelt, mintha csak egészségesen fénylene az arcom. Nincsennek benne durva, nagy csillámok csak nagyon aprók. Viszont nagyon könnyen építhető, így erősebb, "vakító" fényt is elérhetsz vele anélkül, hogy mű hatást keltsen. Púder felett is nagyon jól működik. Egy szóval tökéletes!^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

zsalexa

2018. március 24.

Talán az egyetlen highlighter, aminek természetes fénye marad az arcomon. Krémes állaga van, nagyon könnyű eldolgozni, és emellett tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Vivi0507

2018. március 11.

Egy álom , komolyan , az első highlighterem és nagyon tetszik , nagyon szépen csillog tartós , imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Dorxy98

2018. február 17.

100-as árnyalata van meg, egyszerűen imádom. Kevés is elég belőle és gyönyörű fényt ad az arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

vzorka

2018. január 20.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Én nagyon visszafogottan használom. Mind a színe, mind a "csillogása" természetes az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 20.

Trekaa

2018. január 15.

A rózsaszín árnyalata van meg , szuper jó! Akcióban vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve és tartós is! Eredeti ára miatt vonok le egy csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

albertinablogg

2017. december 20.

Nagyon szeretem, nekem is a 100-as világos árnyalat van meg. Összehasonlíthatatlan az eddigi highligheteremmel, imádom a csillogását. És közvetlenül viszem fel, nem az ujjammal és nem szedi le az alapozót. Lehet az én alapozóm jobb, mint amit a többiek használnak (Bourjois). Kézzel nem szeretek a termékekhez nyúlni és így higiénésebb a felvitele (gondolom én). Az ára tényleg nem baráti, de a natúr sminkem összhatása kárpótol az áráért, mert valóban tartós, egységes, nem mű és kevés is elég belőle. Ha nem találok jobbat újra fogom venni. Már csak egy jó kontúrozó stick kellene... :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Lina14

2017. december 17.

a 100as van meg
legjobb, ha felmelegitem az ujjaimmal, es azzal viszem fel az arcomra
nem tapasztaltam, hogy mozgatna az alapozot alatta, ha esetleg mar puderezes utan viszem fel, de semmikepp sem a tubusbol vinnel fel, akkor meg a nedves alapozot is megmozgatja szerintem
szep szine van, onmagaban nem sok, es nem igazan szarad meg, cask nagyon sokara, ezert megfog minden puder allagu dolgot amit raviszek, lehet az akar pirosito is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

a 100as van meg
legjobb, ha felmelegitem az ujjaimmal, es azzal viszem fel az arcomra

tinyblackpaw

2017. december 2.

Glamour napos szerzemény, a finishébe már a teszternél beleszerettem, csak az az egy aprócska hibája van, hogy alapozóra felkenve "leszedi" az alapozót. Lehet, hogy a most használt alapozó kopik túl könnyen, vagy más módon kellene felvinnem, de nem egyszer tapasztaltam, hogy ha folyékony stick jellegű termékekkel dolgozom, legyen az akár kontúr, pirosító, egyszerűen nem kompatibilis az alapozóval és "lehúzza" az alapozó réteget.

Mindenesetre 100 Light-Iridescent árnyalat egyszerűen szemet kápráztató, gyönyörű ragyogást lehet vele elérni, bár szerintem érdemesebb kupon napokon lecsapni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Elfie98

2017. november 15.

A 100as árnyalatot sikerült beszereznem Joy napokon. Nagyon visszafogott,kellemes csillogást ad a bőrnek,nem kifejezetten azt a "hűha" hatást éri el.
Én meg vagyok vele elégedve mint életem első highlighterével, viszont a liquid változatát mindenképpen kifogom próbálni.
Az ára miatt viszont csak 3 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Az ára miatt viszont csak 3 csillagot adok rá.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.