Maybelline

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nrss, Módosítva: 2016. november 19.

Kiszerelés:   6,8 g

Krémes highlighter a célzott terület kiemelésére, 2 színben:

• 100 Light-Iridescent - világosabb, rózsaszínes árnyalat
  • 200 Medium-Nude Glow - barnás, bronzos szín
Egyszerű smink 5 újdonsággal

1100 Ft - Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
Ár: 1100 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: párszor használt, kép alapján, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, posta
2000 Ft Maybelline Master Strobing Stick Illuminating Highlighter
Ár: 2000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

Piko888

2017. október 31.

Régóta szerettem volna kipróbálni, de csak Light iridescent árnyalatban volt olyan, amibe nem volt belenyúlva (ezzel engem annyira fel lehet bosszantani, szégyellje magát az, akinek ez okoz örömet, hogy a piszkos kezével, szájával mindent összefogdoshat).
Nagyon nagyon tetszik, visszafogottabb mint a folyékony verziók és eldogozni is könnyebb. Az összhatás szebb, ha nem egyből az arcomra kenem, hanem kézzel viszem fel, mert előbbi esetben hajlamos foltosítani az alapozót. Nagyon lassan fogy, így az ára is elfogadható. Biztos, hogy a nude változatot is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

dorottya96

2017. október 23.

A 100-as árnyalat van meg. Szerettem volna egy highlightert, de tudtam hogyha por formájában veszem meg akkor az katasztrofálisan fog mutatni a sietős reggeleken. Kis helyen elfér, és a csomagolás is strapabíró. Nagyon puha és krémes az állaga-semmi túlzó nagy csillám. Annyira kompakt és annyira könnyen használható, hogy a rohangálós sminkemet is, ami csak egy szempillaspirál-ezzel egésztem ki. A hatás nem marad el. Hollywood-i csillogás, vizes irizáló hatás -egyszerűen csodaszép.
Az ára miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Az ára miatt levonok egy csillagot.

Bubu96

2017. október 18.

Nekem a sötétebb bronzos van meg. Nagyon szeretem, könnyű vele bánni. Leárazva vettem, nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Leoni

2017. október 18.

Jajjj de nagyon szeretem ezt a lágy, krémes textúrájú highlightert! A "100 Light-Iridescent" -et használom, amelynek színe tökéletesen eltalált árnyalat!!!! Amolyan "Hollywood-i effekt" hatása van :-) Szép, fényben játszó kis csoda az arcomon és a gondos összetevői igazán kitesznek magukért! Nagyon könnyű vele bánni, az erre alkalmas kisebb szintetikus ecsettel érintem csak. Olyan hálás vagyok neki és sok-sok dicséretet begyűjtöttem már neki köszönhetően :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

nusysan

2017. október 13.

Ez a termék egy álom. Nagyon könnyű vele dolgozni, pedig először tartottam tőle, hogy fog viselkedni. A színe se tévesszen meg senkit, annak ellenére, hogy rózsaszínesnek néz ki, arcon nagyon szép egészséges fényt ad. És úgy vettem észre eléggé tartós is. Viszont az ára nem a legbarátibb, glamour napokon érdemes rá lecsapni, ahogy én is tettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

valamijoonev

2017. szeptember 26.

En meg nem probaltam ki kremes highlightert, ezert megvettem tapasztalatszerzes celjabol, es WOW...
Megeri az arat, nagyon szepen fog es eleg durvan tartos. A legtobb highlighterembol kenhettem fel akar 100 kilot is, nem latszott par ora mulva, de ez... Elall a lelegzetem.
Szeirntem mindenkepp megeri megvenni, es van BOVEN olyan szinten, mint egy The Balm highlighter plusz meg olcsobb is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

fannus9

2017. szeptember 12.

CSODA! Regota vadaszom vegre beszereztem a 100as rozsas arnyalatot. Valami tokeletes masoknak is feltunk es dicserik. 1000x jobb a the balmnal is szerintem. Nyarra majd jon a barna tesoja is. Ahh nyar.. csak lennenk mar ott..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

inimini

2017. szeptember 1.

Minden forintot megér! Ez az első krémes highlighterem és hihetetlenül jó! Tényleg olyan selyemfényű a finishe, nem tolakodó és mégis látszik. (púder fölé nekem nem vált be mert csomósodik, de alá tökéletes)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

pomme

2017. augusztus 16.

Szuper kis highlighter, pont eléggé "kenődik", nem túl krémes, nem túl kemény, egy húzás elég belőle. Először megijedtem a színétől (100), mert nagyon sötétnek, és ami még rosszabb, bronzosnak tűnt, de felkenve olyan, amilyennek vártam: valódi színe nincs, csak egy egészséges fényt ad. Annak külön örülök, hogy ugyanolyan csomagolása van, mint a fit me sticknek, ami az egyik legpraktikusabb alapozó, amivel találkoztam. A fit me stick-kel ellentétben ez viszont baromi sokáig elég lesz, már most látom :)

Update: használom, de nem fogy :D Viszont levonok egy csillagot, mert vannak benne egész nagy csillámok is, és azok nem túl előnyösek szemkörnyéken (alatta a csonton). Oda inkább a Mac Strobe a jó. Nincs még sok ráncom, ami van, az is inkább a béna púderezésemnek köszönhető, de ez sajna nem segít ott, ahol kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

ftmea13

2017. augusztus 3.

Na A highlighter! Sokkal jobban tetszik a rózsaszínes árnyalatú, így azt is vettem meg külföldön. Szerintem sokkal jobban is áll, szerintem árértékben sem rossz, mert elég sokáig kitart, én már kb féléve vettem, napi használat és kb a fele fogyott el, szóval még egy darabig biztosan meglesz, de biztosan, hogy újra befogom szerezni, bár remélem addigra már nálunk is kapható lesz, nem pedig a tubusos változata, mert ezt hatékonyabbnak és könnyebb felvitelűnek találom. Illetve a tartóssága is tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.